Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Olga Tokarczuk DEMENTUJE, że napisała list z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego! "TO FEJK"

65
Podziel się

Noblistka postanowiła uciąć krążące w sieci plotki, jakoby miała napisać podziękowania skierowane do kandydata na prezydenta.

Olga Tokarczuk DEMENTUJE, że napisała list z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego! "TO FEJK"
Olga Tokarczuk dementuje plotki na temat listu do Rafała Trzaskowskiego (ONS)
bCOtkead

Wciąż nie milkną echa niedzielnych wyborów prezydenckich, a niewielka różnica w głosach oddanych na kandydatów jedynie pogłębia skrajne emocje towarzyszące wynikom. Dodatkowo nie brakuje opinii, że podczas głosowania doszło do licznych uchybień w przypadku wyborów korespondencyjnych, głównie poza granicami kraju. Wiele osób miało nie otrzymać pakietów wyborczych, a spora część ze względu na brak kart, nie mogła zagłosować. W efekcie Koalicja Obywatelska zapowiedziała złożenie protestu wyborczego.

Protesty w obronie sądów. Wyświetlono przesłanie Olgi Tokarczuk

bCOtkeaf

Temat wyborów wciąż jest zatem niezwykle żywy. Co ciekawe, od kilku dni w mediach społecznościowych krąży list z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego za walkę, jaką stoczył w starciu ze swoim politycznym przeciwnikiem.

Rafał, dziękuję ci za to, że choć na chwilę przywróciłeś mi nadzieję. Za to, że czułam się bezpieczniej, bo byłeś w grze. Za Twój szczery uśmiech i inteligencką twarz. Za to, że czytasz książki, co skutkuje sensownymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, gdy do mnie przemawiasz - brzmi część podziękowań.

Autorstwo listu przypisywano sympatyzującej z prezydentem Warszawy Oldze Tokarczuk, której fanem jest Trzaskowski. Pisarka jednak w zamieszczonym na Facebooku oświadczeniu zaprzeczyła plotkom, jakoby to ona napisała podziękowania.

Chciałabym poinformować, że krążący w mediach społecznościowych "list" do Rafała Trzaskowskiego jest fałszywką, która nie pochodzi ode mnie. Bardzo proszę o nierozpowszechnianie go oraz tam, gdzie to możliwe, o poinformowanie udostępniających, że to fejk. Pozdrawiam Państwa serdecznie - czytamy we wpisie 58-latki.

bCOtkeal

Okazuje się, że list napisała inna pisarka. Niedawno Anna Saraniecka udostępniła wspólne zdjęcie Trzaskowskiego i Tokarczuk, które opatrzyła owymi, krążącymi po sieci podziękowaniami, co najprawdopodobniej zmyliło internautów.

bCOtkeam
bCOtkeaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(65)
gosc
4 tyg. temu
opozycja wiecznie kłamie nawet z tym ,że za granicą ludzie mieli problem z oddaniem głosu bo wcale tak nie było to kolejne bzdury wyssane z palca ,ja i wielu moich znajomych nie mieszkamy w Polsce i nie mieliśmy problemu z kartami wyborczymi ponieważ trzeba było zrobić to w określonym czasie ,dla zainteresowanych wszystko pięknie było napisane i nie było najmniejszego problemu więc niech PO i Trzaskowski nie wymyślają bzdur byle by tylko unieważnić wybory bo im się to nie uda !
!!!
4 tyg. temu
Za duzo polityki na tym pudlu!
Pudel
4 tyg. temu
Po co o tym piszecie ?!
bCOtkeaH
Ola
4 tyg. temu
Trzasku na drugie ma Awaria na trzecie Fejk
:-(
4 tyg. temu
Wstyd i kompromitacja! POLSKA NOBLISTKA pisze "fejk" zamiast po prostu napisać, że NIEPRAWDA !!! Taką mamy elitę, że zapominają polskich wyrazów!
Najnowsze komentarze (65)
gość
3 tyg. temu
inteligentna twarz??!HAHA!
Tokarska
3 tyg. temu
Czy w Tym liscie Byla propozycja ze gałe tez zrobi wsensie zdusi kielbase..
Politolog
3 tyg. temu
Za Twój szczery uśmiech i inteligencką twarz. Za to, że czytasz książki, co skutkuje sensownymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, gdy do mnie przemawiasz... co za belkot pelen kompletnych bzdur i propagandowa sieczka!
Kim
3 tyg. temu
ILE MAMY UB , ZOMO ITD... W POLSCE ? TO WSZYSTKO GŁOSOWAŁO NA TRZASKA. BOŻE CHROŃ NAS PRZED TYMI LUDŹMI.
Poeta
3 tyg. temu
Miłosz to nie jest i nie będzie bo nuda wszędzie!
Poeta
3 tyg. temu
Reymont to nie jest i nie będzie bo nuda wszędzie!
Klaudia
3 tyg. temu
Znowu przyłapany na kłamstwie.
Jato
4 tyg. temu
Jazda na Kasztance? To znaczy, że Rafałek nie Kłam niby ma być jak Józef Piłsudski? Haha autorka listu nieźle popłynęła
bCOtkeaz
gość
4 tyg. temu
Z niektórymi ludźmi nawet do zdjęcia nie można stanąć. Wykorzystają wszystko jak im pasuje.
heros
4 tyg. temu
Napisała, napisała, tylko się teraz tego wstydzi.
heros
4 tyg. temu
Napisała, napisała, tylko się teraz tego wstydzi.
heros
4 tyg. temu
Napisała, napisała, tylko się teraz tego wstydzi.
Gosc
4 tyg. temu
A ci co tak „słodzili”Trzaskowskiemu to chociaż wiedzieli jaki miał program? czy tylko aparycja brała górę?cały czas powtarzał te same frazesy „nie chcemy dzielić Polaków a 10 minut po ogłoszeniu wyników pierwszy zaczął dzielić We Lwówku Śląskim jak przemawiał prezydent Duda to facet z Boleslawca Sl.PO przywiózł gwizdki do Lwówka SL żeby zagłuszyć spotkanie prezydenta z wyborcami i tak było we wszyskich miastach Na takich sprytach jak trąbki głośniki zagłuszania wrzaski Trzaskowski „cudem”zyskiwał głosy głównie młodych i tak miałoby wyglądać rządzenie „waszego mistera”
Anka k.
4 tyg. temu
Prawda jest taka, że Trzaskowskiemu do pięt ludziska nie sięgacie😉
...
Następna strona
bCOtkebb