Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Olga Tokarczuk DEMENTUJE, że napisała list z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego! "TO FEJK"

64
Podziel się

Noblistka postanowiła uciąć krążące w sieci plotki, jakoby miała napisać podziękowania skierowane do kandydata na prezydenta.

Olga Tokarczuk DEMENTUJE, że napisała list z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego! "TO FEJK"
Olga Tokarczuk dementuje plotki na temat listu do Rafała Trzaskowskiego (ONS)
bDYAWbWt

Wciąż nie milkną echa niedzielnych wyborów prezydenckich, a niewielka różnica w głosach oddanych na kandydatów jedynie pogłębia skrajne emocje towarzyszące wynikom. Dodatkowo nie brakuje opinii, że podczas głosowania doszło do licznych uchybień w przypadku wyborów korespondencyjnych, głównie poza granicami kraju. Wiele osób miało nie otrzymać pakietów wyborczych, a spora część ze względu na brak kart, nie mogła zagłosować. W efekcie Koalicja Obywatelska zapowiedziała złożenie protestu wyborczego.

Zobacz także: Protesty w obronie sądów. Wyświetlono przesłanie Olgi Tokarczuk
bDYAWbWv

Temat wyborów wciąż jest zatem niezwykle żywy. Co ciekawe, od kilku dni w mediach społecznościowych krąży list z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego za walkę, jaką stoczył w starciu ze swoim politycznym przeciwnikiem.

Rafał, dziękuję ci za to, że choć na chwilę przywróciłeś mi nadzieję. Za to, że czułam się bezpieczniej, bo byłeś w grze. Za Twój szczery uśmiech i inteligencką twarz. Za to, że czytasz książki, co skutkuje sensownymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, gdy do mnie przemawiasz - brzmi część podziękowań.

Autorstwo listu przypisywano sympatyzującej z prezydentem Warszawy Oldze Tokarczuk, której fanem jest Trzaskowski. Pisarka jednak w zamieszczonym na Facebooku oświadczeniu zaprzeczyła plotkom, jakoby to ona napisała podziękowania.

bDYAWbWB

Chciałabym poinformować, że krążący w mediach społecznościowych "list" do Rafała Trzaskowskiego jest fałszywką, która nie pochodzi ode mnie. Bardzo proszę o nierozpowszechnianie go oraz tam, gdzie to możliwe, o poinformowanie udostępniających, że to fejk. Pozdrawiam Państwa serdecznie - czytamy we wpisie 58-latki.

Okazuje się, że list napisała inna pisarka. Niedawno Anna Saraniecka udostępniła wspólne zdjęcie Trzaskowskiego i Tokarczuk, które opatrzyła owymi, krążącymi po sieci podziękowaniami, co najprawdopodobniej zmyliło internautów.

bDYAWbWC
bDYAWbWD
bDYAWbWW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(64)
gosc
10 miesięcy temu
opozycja wiecznie kłamie nawet z tym ,że za granicą ludzie mieli problem z oddaniem głosu bo wcale tak nie było to kolejne bzdury wyssane z palca ,ja i wielu moich znajomych nie mieszkamy w Polsce i nie mieliśmy problemu z kartami wyborczymi ponieważ trzeba było zrobić to w określonym czasie ,dla zainteresowanych wszystko pięknie było napisane i nie było najmniejszego problemu więc niech PO i Trzaskowski nie wymyślają bzdur byle by tylko unieważnić wybory bo im się to nie uda !
!!!
10 miesięcy temu
Za duzo polityki na tym pudlu!
Pudel
10 miesięcy temu
Po co o tym piszecie ?!
bDYAWbWX
Ola
10 miesięcy temu
Trzasku na drugie ma Awaria na trzecie Fejk
:-(
10 miesięcy temu
Wstyd i kompromitacja! POLSKA NOBLISTKA pisze "fejk" zamiast po prostu napisać, że NIEPRAWDA !!! Taką mamy elitę, że zapominają polskich wyrazów!
Najnowsze komentarze (64)
gość
10 miesięcy temu
inteligentna twarz??!HAHA!
Tokarska
10 miesięcy temu
Czy w Tym liscie Byla propozycja ze gałe tez zrobi wsensie zdusi kielbase..
Politolog
10 miesięcy temu
Za Twój szczery uśmiech i inteligencką twarz. Za to, że czytasz książki, co skutkuje sensownymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, gdy do mnie przemawiasz... co za belkot pelen kompletnych bzdur i propagandowa sieczka!
Kim
10 miesięcy temu
ILE MAMY UB , ZOMO ITD... W POLSCE ? TO WSZYSTKO GŁOSOWAŁO NA TRZASKA. BOŻE CHROŃ NAS PRZED TYMI LUDŹMI.
Poeta
10 miesięcy temu
Miłosz to nie jest i nie będzie bo nuda wszędzie!
Klaudia
10 miesięcy temu
Znowu przyłapany na kłamstwie.
Jato
10 miesięcy temu
Jazda na Kasztance? To znaczy, że Rafałek nie Kłam niby ma być jak Józef Piłsudski? Haha autorka listu nieźle popłynęła
gość
10 miesięcy temu
Z niektórymi ludźmi nawet do zdjęcia nie można stanąć. Wykorzystają wszystko jak im pasuje.
bDYAWbWP
heros
10 miesięcy temu
Napisała, napisała, tylko się teraz tego wstydzi.
heros
10 miesięcy temu
Napisała, napisała, tylko się teraz tego wstydzi.
heros
10 miesięcy temu
Napisała, napisała, tylko się teraz tego wstydzi.
Gosc
10 miesięcy temu
A ci co tak „słodzili”Trzaskowskiemu to chociaż wiedzieli jaki miał program? czy tylko aparycja brała górę?cały czas powtarzał te same frazesy „nie chcemy dzielić Polaków a 10 minut po ogłoszeniu wyników pierwszy zaczął dzielić We Lwówku Śląskim jak przemawiał prezydent Duda to facet z Boleslawca Sl.PO przywiózł gwizdki do Lwówka SL żeby zagłuszyć spotkanie prezydenta z wyborcami i tak było we wszyskich miastach Na takich sprytach jak trąbki głośniki zagłuszania wrzaski Trzaskowski „cudem”zyskiwał głosy głównie młodych i tak miałoby wyglądać rządzenie „waszego mistera”
Anka k.
10 miesięcy temu
Prawda jest taka, że Trzaskowskiemu do pięt ludziska nie sięgacie😉
Gość 123
10 miesięcy temu
To byłby wyjątkowy Prezydent! Szkoda, że nie wygrał 😓
...
Następna strona
bDYAWbXr