Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Oliwia Bieniuk kusi GŁĘBOKIM DEKOLTEM, pozując przed obiektywem macochy (FOTO)

202
Podziel się

18-letnia Oliwia Bieniuk udostępniła za pośrednictwem instagramowego profilu wyjątkowo odważne zdjęcia - efekt sesji dla marki odzieżowej Zuzanny Pactwy. Jarosław Bieniuk już "polajkował".

Oliwia Bieniuk kusi GŁĘBOKIM DEKOLTEM, pozując przed obiektywem macochy (FOTO)
Oliwia Bieniuk pozuje dla Zuzanny Pactwy (Instagram)
bEhtyKZN

W październiku Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Pierworodna Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już jednak przed osiągnięciem pełnoletności korzystała ze statusu córki znanych rodziców, angażując się w liczne projekty "zawodowe". Oliwka nie tylko ma za sobą debiut w filmie krótkometrażowym, ale i sprawdza się w roli modelki, angażując się w rozmaite kampanie lub po prostu reklamując swoją twarzą produkty otrzymane w ramach współprac.

bEhtyKZP

Nie inaczej było ostatnio. Młoda celebrytka, która w ostatnim czasie wyjątkowo oszczędnie udzielała się w mediach społecznościowych, pochwaliła się sesją dla marki odzieżowej domniemanej przyszłej macochy. Bieniuk zapozowała w zaprojektowanej przez ukochaną taty, Zuzannę Pactwę, czarnej sukience z dekoltem odsłaniającym kawałek piersi. Na opublikowanych fotografiach widzimy, jak Oliwka ubrana w wyjątkowo dojrzałą jak na nastolatkę kreację pręży się przed obiektywem nowej wybranki ojca.

Pod publikacją Bieniuk pojawiło się sporo komentarzy fanów zachwyconych jej obyciem z aparatem. O zostawienie komentarza pokusiła się nawet sama Wiktoria Gąsiewska.

Uuuaa - napisała o trzy lata starsza koleżanka, załączając emotikon sugerujący pozytywne odczucia. Zdjęcia podobają się też tacie, Jarkowi Bieniukowi.

bEhtyKZV

Jak można się domyślać, nie zabrakło także kilku uwag od internautów zaniepokojonych odważnymi zdjęciami 18-latki.

Odważnie..., Nie czepiam się, ale zastanawiam się, czy nie za szybko pokazuje piersi... - czytamy.

Na drugi z komentarzy Oliwia zdecydowała się troskliwej obserwatorce odpowiedzieć:

Ale tutaj prawie nic nie widać. Przecież nie pokazuję ostentacyjnie piersi - wytłumaczyła.

bEhtyKZW

Dobra argumentacja?

bEhtyKZX
bEhtyKZY
bEhtyLaq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
Ktoś
4 miesiące temu
Idzie w ślady cioci Natalki ?
Hmmm
4 miesiące temu
Troszkę za dużo chyba jednak pokazała
Ola
4 miesiące temu
Ech, ta dzisiejsza młodzież...
bEhtyLar
Gosc
4 miesiące temu
Szkoła cioci Natalki nie poszła w las
Magda
4 miesiące temu
Ładna ta Oliwka. Szkoda że tak szybko ją wpuszczają w towarzystwo typy Siwiec
Najnowsze komentarze (202)
08:56 12
3 tyg. temu
Świat STARE
11;34 29
miesiąc temu
STARE
Pola
4 miesiące temu
Na tym zdjęciu co się opiera o ogrodzenia przez chwilę się zastanawiałam to Oliwia czy Ania. Piękna młoda kobieta dajcie jej żyć po swojemu, Oliwia to Twoje życie i Twoje wybory tylko proszę nie rób z siebie Miley Cyrus i Marty Linkiewicz, pozuj, daj sobie robić zdjęcia, bądź modelką jeśli chcesz ale nie puszczaj się dla sławy i nie pokazuj cycków, zostaw coś dla siebie i przyszłego partnera ;)
Joo
4 miesiące temu
Patrząc z perspektywy czasu z kim Bieniuk się spotyka po śmierci Anny to stwierdzam że zdradzał ja Annę na prawo i lewo bo typy bardzo odmienne od mądrej i inteligentnej p. Przybylskiej. Czy ta dziewczyna nie mogła iść na medycynę aby leczyć ludzi, przecież widziała tragedię i cierpienie swojej mamy. Przykro zmarnowane pokolenie za 20 lat nie będzie miał kto leczyć.
ela
4 miesiące temu
Ładna dziewczyna to fakt, ale wykształcenie to podstawa. Zadowolenie daje dobre wykształcenie, mąż, rodzina, uroda przemija i jak się przestaną zachwycać to będzie płacz,że nie ma sie z czego czego żyć.Nie ma się co oglądac na partnera czy tatusia. Los płata figle i wynikają przeróżne sytuacje.
Ada
4 miesiące temu
Piękna dziewczyna. Każda kobieta chce mieć sexy zdjęcia. Ja żałuję że takich nie zrobiłam w jej wieku
Rafal
4 miesiące temu
Nie wiem czego Wy się wszyscy poszukujecie. Jest pełnoletnia może decydować powoli co robi. Akceptuję siebie..nie wstydzi się ciała gdyż ma młode i piękne więc dlaczego nie może sobie pozwolić. Zresztą tak jak piszą niektórzy niemalże nic nie widać piersi. Wiadomo że na pewno znajdują się tacy dla których już wystarczy aby fantazjowac Ale to już ich problem. Niech nie zazdroszczą tylko trzymają swoje uwagi dla siebie. Oliwia jesteś piękne i niczym się nie martw.
Znajomi
4 miesiące temu
Uważam , że Ania nie byłaby dumna . Pogoniłaby to towarzystwo !!!
bEhtyLaj
Gość ....
4 miesiące temu
Uroda po ojcu i nic z tego nie będzie ❗
ona
4 miesiące temu
Komentarze dno. Ludzie ogarnijcie się.
Zuza
4 miesiące temu
Matko jedyno... gdzie i co pokazała??? Że tak się oburzacie jedyne bez zmazy... W swój dekolt i grajdoł patrzcie ideały!!!!!!!!!
Marika
4 miesiące temu
Cudna dziewczyna😍 piekne polaczenie mamy i taty
Karola
4 miesiące temu
Jakiej macochy? Pudel, po raz kolejny powtarzamy, zacznijcie używać słów, których znaczenie znacie.
Aga
4 miesiące temu
Taki kurczak
...
Następna strona
bEhtyLaL