Omenaa Mensah i Rafał Brzoska balują na weselu przyjaciół. Ładnie się WYSTROILI?
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska to jedna z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. W ten weekend małżonkowie bawili się na ślubie przyjaciół. Zdjęciami z imprezy podzielili się z internautami.
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska poznali się w 2014 roku podczas spotkania biznesowego. Omenaa szukała wtedy funduszy na budowę szkoły w Ghanie. Ich relacja przerodziła się w coś więcej, a para zaczęła tworzyć patchworkową rodzinę. Pobrali się się w 2019 roku na Przylądku Dobrej Nadziei w RPA. Cztery lata później odnowili przysięgę na Bali.
Omenaa i Rafał nie tylko dzielą życie prywatne, ale także zawodowe. Wspólnie prowadzą markę specjalizującą się w krawiectwie męskim. Ich zasada to unikanie konfliktów na tle biznesowym, co pozwala im ponoć na harmonijne współdziałanie. Brzoska i Mensah angażują się też w działalność charytatywną. W 2022 roku zorganizowali "Konwój polskich serc" dla Ukrainy, dostarczając pomoc humanitarną. Dodatkowo Omenaa prowadzi fundację wspierającą edukację dzieci w Afryce.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Omenaa Mensah o tolerancji w szkołach: "trzeba wycofać religię i wprowadzić edukację seksualną"
Grafik wpływowych małżonków wypełniony jest po brzegi. Pod koniec sierpnia para odwiedziła Ghanę, gdzie wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu, którego celem było uczczenie pamięci jej zmarłego taty. W ubiegłym tygodniu filantropkę czekała wizyta w Bukareszcie, gdzie ściągnęła ją wystawa prac artystki Victorii Zidaru. W sobotę z kolei zabieganą celebrytką czekał ślub przyjaciół.
Mensah stara się pielęgnować swój śledzony przez niespełna 150 tysięcy osób profil i na bieżąco donosić im o kolejnych wydarzeniach ze swojego życia. W sobotę słynne małżeństwo czekała kolejna ważna okoliczność, o której celebrytka nie omieszkała donieść fanom. Para stawiła się na ślubie przyjaciół, wystrojona w szykowne stylizacje, które bez wątpienia do tanich nie należały. Omenaa miała na sobie efektowną, granatową sukienkę ze stójką i koronkowym wykończeniem. Dopełnieniem "looku" była zawiązana na głowie wzorzysta chusta. Rafał z kolei odział się w szary garnitur w prążki, który urozmaicił wzorzystym krawatem.
Ładnie się zaaranżowali?