Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Opublikowano CAŁY wywiad Renaty Skiby: "Sukces zawdzięcza się pierwszej żonie, a drugą żonę sukcesowi"

602
Podziel się:

Po 35 wspólnych latach Krzysztof Skiba postanowił porzucić Renatę Skibę dla kochanki Karoliny. Teraz eksżona postanowiła wyrównać rachunki i udzielić obszernego wywiadu, w którym przedstawiła swoją perspektywę okoliczności rozpadu małżeństwa.

Opublikowano CAŁY wywiad Renaty Skiby: "Sukces zawdzięcza się pierwszej żonie, a drugą żonę sukcesowi"
Krzysztof Skiba (AKPA)

Światło dzienne ujrzał właśnie cały wywiad udzielony przez Renatę Skibę dla serwisu Show News, w którym była żona lidera Big Cyc przedstawiła swoją wersję wydarzeń rozpadu ich trwającego 35 lat małżeństwa. W rozmowie z portalem kobieta nie miała litości dla autora piosenki "Facet to świnia", przedstawiając go jako przeciwieństwo wzorowego męża i ojca. O tym, że Krzysztof nie dotrzymuje wierności, zaczęła podejrzewać stosunkowo późno.

Krzysztof nie dawał mi powodów - przyznała. Nigdy żadna sfera naszego życia nie była w kryzysie. Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu. Na pierwszy występ jeszcze w czasie pandemii mąż wyjechał 19 czerwca 2020 r. do Kielc. Jak się później okazało, już towarzyszyła mu kochanka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Goździalska OSTRO o aferze między Skibą a jego byłą żoną! "Jest to słabe..."

Renata Skiba "wyjaśnia" byłego męża w obszernym wywiadzie: "Najwięcej stracił w wymiarze moralnym"

Renata wyznała, że przez ponad dwa lata nie miała pojęcia o tym, że jej mąż prowadził podwójne życie. Jak twierdzi, w tym czasie Skiba bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, nawet pomieszkiwał tam. Karolina miała towarzyszyć mu w pracy. Oficjalnie pojawiał się z nią wśród wspólnych znajomych np. członków zespołu Big Cyc. Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom. Gdy romans wyszedł w końcu na jaw, Renata nie czuła się w żadnym stopniu winna, że mąż od niej odszedł.

Niech odpowiedzią na to pytanie będą słowa Krzysztofa, który tak usprawiedliwiał to, czego się dopuścił: "Przestaliście mnie podziwiać i traktować jak gwiazdę, traktowaliście mnie jak męża, ojca i dziadka". Rodzina nigdy nie była bezkrytyczna wobec jego poczynań. Wiem, jak wiele nam zawdzięcza. Jest takie powiedzenie, że sukces zawdzięcza się pierwszej żonie, a drugą żonę sukcesowi. Wiele w tym prawdy - podsumowała w rozmowie z dziennikarzami serwisu shownews.pl.

Była żona lidera Big Cyc wyjawiła, że nie miała jeszcze okazji poznać ukochanej Krzysztofa, gdyż nie miała takiej potrzeby. Kontakt miała próbować za to nawiązać Karolina, wysyłając do niej maila z różnymi roszczeniami. Gdy wiadomość o rozstaniu z Renatą i nowej miłości dotarła do mediów pod koniec zeszłego roku, muzyk twierdził, że zabezpieczył matkę swoich dzieci finansowo. Wziął tylko samochód i dwie walizki. Kobieta utrzymuje, że wcale tak nie było.

To oczywiście nieprawda, otrzymał mieszkanie, żeby miał gdzie wracać (choć domagał się znacznie więcej) i wiele przedmiotów z domu - stwierdziła. Dostałam od adwokata całą listę rzeczy, które mam oddać. Zrezygnowałam z orzekania o winie, choć miałam niepodważalne dowody, w zamian za spełnienie wszystkich moich warunków. Myślę, że Krzysztof w wymiarze finansowym stracił wiele, ale znacznie więcej w wymiarze moralnym.

W dalszej części wywiadu Renata przyznała, że - wbrew spekulacjom niektórych osób - nigdy nie była klasyczną żoną przy mężu, która dla rodziny poświęciła siebie.

Rzeczywiście zawsze pracowałam zawodowo i nigdy nawet nie pomyślałam, żeby z tego zrezygnować - mówiła. To praca, a nie odpoczynek daje nam satysfakcję. Jestem typem zadaniowca, realizuję się w działaniu. Przez cały okres małżeństwa to ja zajmowałam się wszystkimi aspektami życia związanymi z prowadzeniem domu i posiadaniem rodziny. Zawsze robiłam coś dla męża, w sprawie męża, z powodu męża. Chyba to umiejętnie wykorzystywał. Żartowałam, że gdyby było to możliwe, to do dentysty też chodziłabym za niego. Poświęciłam się dla rodziny całkowicie po to, aby on mógł rozwijać swoją karierę. Kiedyś nigdy nie miałam czasu dla siebie.

Renata Skiba o byłym mężu: "Wybaczyć mogłabym tylko dla siebie, a tego nie potrzebuję"

Była żona artysty twierdzi, że Skiba odciął się od całej rodziny, w tym synów i wnuczki, a także wspólnych przyjaciół, by nawiązać nowe. Nie zaprosił nawet synów na swój ślub z Karoliną. Renata przyznaje, że dziś nie poznaje człowieka, z którym związana była przez 35 lat.

Kiedyś potrafił być dobrym ojcem i mężem - zapewnia. Podkreślał, że bez rodziny niczego by nie osiągnął. Był dla synów autorytetem. Ale dokonała się zmiana o 180 stopni. Zawiódł jako mąż i ojciec. Nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów. Uważa, że rozwód i zdrada to norma. Przeczytałam, że męczył się w małżeństwie, ale ani ja, ani nikt z rodziny czy znajomych tego nie zauważył. Przeciwnie, do końca udawał szczęśliwego męża i ojca, składał deklaracje, obietnice. Wspólne doświadczenia i przeżycia okazały się dla niego niewiele warte. A jeszcze półtora roku temu mieliśmy plany na emeryturę, chcieliśmy podróżować, zwiedzać świat. Na miesiąc przed rozstaniem z jego inicjatywy kupiłam bilety lotnicze na wyjazd z całą rodziną. Polecieliśmy bez niego. Wyrządził wiele zła, zabrakło mu szacunku dla rodziny, ale i dla samego siebie.

Młodsza o 26 lat partnerka wokalisty zapewnia w mediach o wielkiej miłości i że nie zostawi męża w chorobie na stare lata. Renata oceniła, że po tym wszystkim, co zafundował jej Skiba, raczej nie ma co liczyć na jej wybaczenie.

Cieszę się, że zamieszkał w innym mieście, że żyjemy w czasach, w których możliwe są rozwody i nie mamy żadnych relacji. Nie rozpamiętuję tego, żyję swoim nowym życiem, w którym dokonałam generalnych porządków. Kocham i celebruję swoją codzienność. Wybaczyć mogłabym tylko dla siebie, a tego nie potrzebuję. A jego jest mi trochę żal, jak pomyślę, że nigdy nie dane mu będzie zasiąść z nami przy wspólnym stole i że sam sobie to wszystko zrobił - zakończyła.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(602)
;(((
2 miesiące temu
Dobrze, że w koncu zabrała głos i powiedziała parę słów prawdy. Mogłaby milczeć gdyby i on milczał, ale to on przeciez zaczął opowiadać o swojej nowej "miłości", o "nieudanym" małżeństwie. Praktycznie nie było dnia bez zdjęć i wiadomości od Skiby. Jest żałosny, jak większość starzejących się dziadów w jego wieku. Oj, Skiba, po co ci to było? Wielu ludzi cię lubiło, a teraz ...?
Hhhj
2 miesiące temu
Jego była żona jest piękną kobietą.
Ness
2 miesiące temu
Pani Renata, to mądra kobieta. Wyjdzie z tego obronną ręką. Ma przy sobie rodzinę, dzieci, wnuki. Skiba to krętacz i maluczki człowieczek. Poleciał na sprytną laskę, która skusiła go wdziękami i patrzeniem na niego, jak cielak. Ale spokojnie, motylki w brzuchu opadną i wtedy zobaczymy tę big love😉. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Skiba do końca zwodził i okłamywał byłą żonę. Grał na dwa fronty, ile mógł. Zero odwagi, słabiutki człowiek i krętacz na całego.
Lala
2 miesiące temu
„Sukces zawdziecza sie pierwszej zonie a drugiej sukcesowi” no prawda jak nic.. to kobieta jest szyją faceta.. bez nas nie wiedzieliby co jak i gdzie.. cos podobnego powiedziala Obamowa o swoim mezu.. nigdy nie zrozumiem dlaczego zostali obwołani silną płcią 🤦🏼‍♀️
Iza
2 miesiące temu
Kochanki na taczki!
Najnowsze komentarze (602)
Lika
2 miesiące temu
Pani Renato, powinna Pani kupić tej dziuni kwiaty. To ona sypia ze starym, nieatrakcyjnym dziadem, a Pani ma szansę związać się może nie z 30- latkiem (jest pani za mądra) ale z atrakcyjniejszym 50- latkiem. Pani były mąż to nie żadne cudo, on nawet nie jest średni... Prawdę mówiąc to byle Waldek spod sklepu wygląda lepiej niż on. Co do mądrości to w jego przypadku jest jeszcze gorzej jak z atrakcyjnością....Nic pani nie straciła, a przy świątecznym stole lepiej zasiąść z prawdziwymi przyjaciółmi, niż z mężem oszustem.
Zez
2 miesiące temu
Właściwie to kim jestem Skiba? niech mi ktoś napisze, przecież w kapeli tylko skacze i śpiewa refreny, rzuca mało śmieszne dowcipy, zagrał epizody w Świecie Kiepskich a w mediach robi za gwiazdę
Andropauzowie...
2 miesiące temu
Nie rozumiem jak facet niby inteligentny może się związać z plastikiem o poziomie typu tipsy doczepy, tatuaże oraz inne niskiego lotu zainteresowania. Ta kobieta nawet nie jest atrakcyjna a wulgarna.
Nie będzie ka...
2 miesiące temu
Nie będzie cierpiał. On już zamienił swoje miejsce w życiu nie inne. Typ ma wyrabane, potem ewentualnie będzie sobie rozmyślał czemu mu znowu nie wyszło. Ale nigdy pod jatem utraconych relacji.
Ewazasada
2 miesiące temu
Pani Renato życzę powodzenia.Proszę nie oglądać się za siebie na byłego męża i jego kochankę.Ciesz się kobieto pięknym czasem i życiem .Pamiętaj nie będziesz musiała zmieniać pieluch byłemu mężowi zrobi to jego druga żona.Po zastanowieniu to Ty jesteś tą która wygrała.
ja 54
2 miesiące temu
To jakiś bohater narodowy? Tyle uwagi poświęcać byle komu.
Quadrado
2 miesiące temu
Urojenia samic nie mają granic.
Rick
2 miesiące temu
Obrzydliwe co zrobił Skiba. Jednak jeśli by zrobiła to kobieta, zdradzała, zabrała dzieci pieniądze to narracja jest zupełnie inna. Podziw za odwagę, braea że zawalczyła o swoje szczęście, mówienie że szczęśliwa mama to szczesliwe dzieci. Dodatkowo w takich wypadkach mężczyzna jako ofiarą zostaje zupełnie sam, bez dzieci, bez wsparcia i bez rodziny. Takie wybryki powinny być przestępstwem.
Lol
2 miesiące temu
Cichopa też była taka "hojna", że niby mezowi zostawiła całe mieszkanie i może mieszkać w nim dalej razem z dziecmi, bo jego adwokat mu to wywalczyl, że nie będzie wnosił o rozwod z jej winy! I miał do tego siedzieć cicho nie mówiąc kto zdradził!! Tu zapewne było to samo 🤣🤣
Rew
2 miesiące temu
Była żona wyglada lepiej. O poziomie, klasie, zachowaniu, języku, wypowiadaniu się nawet nie ma co dyskutować, bo tu pani Renata dobiega do mety, gdy Karolcia jeszcze w blokach startowych.
Tereza
2 miesiące temu
Każdy zdrajca przestaje być szczęśliwy w związku jak zauroczy się drugą kobietą. Najgorsze jest to,że zdradzi a winą obarcza żonę. To są tchórze . Odwrócił się od rodziny bo nie ma odwagi spojrzeć im w oczy
Ola
2 miesiące temu
Ja też miałam takiego starego dziada Byliśmy 4 lata że sobą Miałam później wstręt do siebie że byłam z facetem z powodu kasy i sukcesu
Polkol
2 miesiące temu
Jaka mądra kobieta.
Mokka
2 miesiące temu
Jego zycie, nie bede oceniać bo zycie potrafi splatac kazdemu figla nawet gdy sie do tego nie dąży.
...
Następna strona