Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Osamotniony "Król Życia" Rafał eksponuje pierś na otwarciu meksykańskiej knajpy (FOTO)

253
Podziel się

Poza telewizyjnym celebrytą przysmaki kuchni meksykańskiej oceniły też Sylwia z "Love Island", Magda z "Warsaw Shore" i dawno niewidziana "42-letnia szafiarka" Magdalena Antosiewicz. Event roku?

Osamotniony "Król Życia" Rafał eksponuje pierś na otwarciu meksykańskiej knajpy (FOTO)
Rafał Grabias korzysta z samotności (ONS)
bDgbXhCJ

Ostatnie kilka tygodni nie było najłatwiejszych w życiu Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. Gwiazdorzy programu Królowe życie 2020 rok rozpoczęli z przytupem, oznajmiając niedawno, że... wzięli ślub.

Niestety, sielanka "Królów Życia" nie trwała długo. Kilka dni temu pisaliśmy już o kolejnym rozstaniu pary. Szybko okazało się, że za kryzysem w ich związku stał tajemniczy prześladowca, który upatrzył sobie Gabriela i zamienił życie pary w piekło.

bDgbXhCL

Choć Rafał i Gabriel zapewniają, że chcą walczyć o swoją miłość, to na razie odpoczywają od siebie. Seweryn wyjechał z Warszawy, a Grabias korzysta z wolności, odwiedzając nieliczne wciąż stołeczne eventy, których kalendarz przetrzebiła epidemia koronawirusa.

Płaczący Gabriel wspomina związek z Rafałem: "Cały czas martwię się o niego"

Ostatnio Rafał pojawił się na otwarciu kliniki medycyny estetycznej i wykorzystał tę okazję, by zrównać z ziemią zamieszaną w "aferę metkową" Jessikę Mercedes:

bDgbXhCR

Kilka dni temu Rafał Grabias przyszedł za to na otwarcie najnowszej meksykańskiej restauracji w Warszawie. 30-latek wybrał na tę okazję dość osobliwy komplet z głębokim dekoltem, który wyeksponował jego klatkę piersiową.

Poza Rafałem na evencie pojawiła się też garstka innych celebrytek "klasy B": specjały meksykańskiej kuchni wcinały więc za darmo m.in. Sylwia Madeńska z Love Island, Magda Pyznar z Warsaw Shore i dawno niewidziana Magdalena Antosiewicz, która w między czasie zdążyła już awansować na 42-letnią szafiarkę.

Tęskniliście?

bDgbXhCS
bDgbXhCT
bDgbXhCU
bDgbXhDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(253)
robert
4 miesiące temu
jaki mąż? wg jakiego prawa bo chyba nie polskiego
Domino
4 miesiące temu
Rafał to cykor. Uciekł, bo bał się, że ktoś mu buźkę uszkodzi. Teraz chodzi na eventy, bo szuka sponsora. W końcu trzeba za coś żyć, jak się było tylko kurą domową.
Janeczek.
4 miesiące temu
Elo. Co to za ludzie na zdjęciach? czym się zasłużyli lub wyróżnili?
bDgbXhDn
okulista
4 miesiące temu
komu ten artykuł ma słuzyć?!?
okulista
4 miesiące temu
My biali, hetero, stajemy się mniejszością społeczną w zmieniającym się świecie. Jesteśmy karani za bronienie swoich wartości a wszelkie inne "opcje" społeczne i kulturowe są gloryfikowane.
Najnowsze komentarze (253)
aleks6662920
4 miesiące temu
Znów od siebie odpoczywają, a wydawało się, że dobrze im się układa. Biedny Rafałek.
Mikiś
4 miesiące temu
widzę że najbardziej was zbulwersował Rafał i uwiesili się wszyscy na nim a tu są takie Panie co wy o nich zapomnieliście będą czuły się zniesmaczone brakiem zainteresowania chociaż nie bardzo jest czym się podniecać
Ignorancja
4 miesiące temu
Nic naprawdę nie mam do Gabriela, w niczym mi nie przeszkadza, ale ogromna popularność osoby, która dosłownie absolutnie nic nie umie i nie ma żadnego talentu ani umiejętności, świadczy tylko o tym, jak ludzie naprawdę kompletnie zgłupieli.
wwww
4 miesiące temu
po takiej reklamie ktoś zajdzie do tej knajpy ? seerio ???
elle
4 miesiące temu
Fajny tylko za mało umięśniony do takiego stroju.
Tomasz11
4 miesiące temu
Co tu promować zniewieściałych chłopców. Prawdziwy facet tak nie wygląda, a nie mówiąc już o zachowaniu.To tak samo jak kobietą jest kobieta albo nie.
??????
4 miesiące temu
Dlaczego STEET? Mexican Steet Food. Co to jest STEET? Może chodziło o street?
Pau
4 miesiące temu
Taka renomowana restauracje i nie wie ze sprzedaje "street food " a nie "steet food".
bDgbXhDf
555
4 miesiące temu
maz,jaki maz,a ktory zona,,,,,zenada
💙💙💙💙
4 miesiące temu
Rafał zacznij chodzić do kościoła, tam znajdziesz partnera napewno👍👍👍👍🐔🐓🐔🐓🐔🐓
Nick
4 miesiące temu
Ludzie jarają się programami, w których uczestniczą osoby o wypaczonych osobowościach, potem lansowane na celebrytow. Ohyda, nie wiadomo kto jest bardziej żalosny
AdaM
4 miesiące temu
Czyli nie trzeba wiele ~wystarczy jakiś epizod na szklanym ekranie i już się jest celebrytą. AMERYKA to pikuś
gość
4 miesiące temu
Z naukowego punktu widzenia, obecnie jest to DEWiacją ?
nie PO !
4 miesiące temu
Głosujcie na "Trzaskowskiego" to niedługo bedziecie mielki co krok takie małzenstwa A tym rodzicom ktorym sie noga powinie i dziecko zabiora do domu dziecka , to to dziecko moze potem własnie trafic do takih tatusiow albo mamuś ! co druga klatka takie małzenstwo a co trzecia uchodźcy !
...
Następna strona
bDgbXhDH