Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Oschła Melania Trump po raz kolejny ODRZUCA CZUŁOŚCI MĘŻA (FOTO)

129
Podziel się

Gdy Donald Trump chciał obdarować żonę soczystym buziakiem w usta, ta zrobiła sprawny unik. Jakiś czas temu gwałtownie odtrąciła jego rękę. Nie mogą zażegnać kryzysu?

Oschła Melania Trump po raz kolejny ODRZUCA CZUŁOŚCI MĘŻA (FOTO)
(East News)
bDHOxmZN

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych od początku wzbudzał wyjątkowo skrajne emocje. Głównie ze względu na poglądy i zachowanie kontrowersyjnego miliardera. Mieszane uczucia wywołuje też jego małżeństwo z pochodzą ze Słowenii byłą modelką, która odkąd jej mąż objął urząd głowy państwa, raczej trzyma się na uboczu. Choć o 24 lata młodsza ukochana Donalda pełni raczej rolę jego "cichej towarzyszki", nie da się jej odmówić wyczucia stylu. W ciągu prezydentury Trumpa 49-latka doczekała się statusu najlepiej ubranej pierwszej damy na arenie międzynarodowej.

bDHOxmZP
Zobacz także: Szczere wyznanie Trumpa. "To najbardziej nieprzyjemna rzecz, jaką robię"

Od dawna mówi się jednak o kryzysie w małżeństwie prezydenckiej pary. Choć Melania towarzyszy mężowi w większości ważnych wydarzeń, z pokorą stojąc u jego boku, gołym okiem widać, że nie podziela zapędów Donalda do obdarzania się publicznie czułościami. W styczniu do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak 49-latka gwałtownie odtrąca dłoń męża na meczu futbolu w Nowym Orleanie. Podobna sytuacja miała miejsce w ostatni czwartek. Para świętowała wspólnie uniewinnienie prezydenta od obu zarzutów w ramach procedury impeachmentu. Po pełnym emocji przemówieniu w Białym Domu Trump zaprosił na scenę żonę, przy okazji przepraszając ją za stres związany z ostatnimi wydarzeniami:

Chcę przeprosić moją rodzinę za to, że musieli przejść przez fałszywy, zgniły układ z kilkoma bardzo złymi i chorymi ludźmi - wyznał publicznie.

bDHOxmZV

Następnie pochylił się w stronę ukochanej, by obdarzyć ją soczystym całusem prosto w usta. Ku jego zdziwieniu Melania odwróciła głowę, nadstawiając policzek. Niezręczny moment został uchwycony na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów.

Myślicie, że 73-latkowi uda się kiedyś namówić żonę na publiczne czułości?

bDHOxmZW
bDHOxnaq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Mmm
10 miesięcy temu
Szukanie sensacji na sile. :D
Błłłeee
rok temu
Obrzydzenie nie da się ukryć, to instynktowny odruch obronny przed czymś wstrętnym, zagrażającym zdrowiu.
Gambi
rok temu
Widziały gały co brały
bDHOxnar
Jam
rok temu
Pudełek to takie Soroskie media które próbuja za wszelką cenę obrzydzic Trumpa. To że ma prawicowe poglądy, dba o interes swojego kraju, jest przeciw aborcji itp. to od razu należy krytykować.
Anka
rok temu
Na ostatnim zdjeciu nie wygladaja na skloconych
Ptr
rok temu
49 latka powinna przestać już harcowac. Ma wybitnego męża i przejdzie do historii dzięki niemu.
Eea
rok temu
Sensacje nic nie warte.Zawsze wpatrzona w męża z zachwytem tylko zapewne nie lubi się publicznie obściskiwać,nie każdy lubi.Ma prawo.
Babcia
rok temu
To widać na odległość ze między nimi jest cos nie tak
Moni
rok temu
Piękna kobieta z klasą
Jana
rok temu
Nie taka znowu z niej piękność może sobie zmienić na lepszą
Luna
rok temu
Ludzie trochę pomyślcie zanim coś napiszecie. Oni poznali się ponad 20 lat temu. Ona była blisko 30-stki on miał 50-tkę z hakiem. Nie przesadzajcie z tym, że sprzedała się staremu dziadowi. Są małżeństwa z większą różnicą wieku niż 24 lata. Przecież wtedy on też wyglądał inaczej...
Hania
rok temu
Tumpek chciał iść w ślimaka ale mu nie wyszło..
....
rok temu
Po co wychodziła za durnego dziada??? Bo jest bogaty to teraz ma coś za coś
bDHOxnaj
Monka
rok temu
Wcale się nie dziwię dzień wcześniej ją maltretował a teraz chciał soczystego buziaka. Jest wiele filmów na których widać że wykreca jej ręce, skoro robi to publicznie to co robi za zamkniętymi drzwiami?
...
Następna strona
bDHOxnaL