Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ostatni transport sprzętu medycznego ufundowanego przez Dominikę Kulczyk WYLĄDOWAŁ W POLSCE

262
Podziel się:

Dziedziczka gigantycznej fortuny przeznaczyła 20 milionów złotych na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Transport do kraju opóźniły chińskie władze.

Ostatni transport sprzętu medycznego ufundowanego przez Dominikę Kulczyk WYLĄDOWAŁ W POLSCE
Dominika Kulczyk (fot. ONS, fot. Instagram, @kulczykfoundation)
bEDxiFwB

Jedną z bardziej prominentnych postaci, które zdecydowały się wesprzeć polskich lekarzy w walce z pandemią koronawirusa, jest Dominika Kulczyk. Córka najbogatszego Polaka i prowadząca Efektu Domina przekazała kwotę 20 milionów na zakup miliona masek chirurgicznych, 1,5 miliona masek FFP2 N95, 100 tysięcy przyłbic, gogli i kombinezonów klasy II.

Zobacz także: Dominika Kulczyk apeluje: "Czasem hejtujemy samych siebie"
bEDxiFwD

Ze względu na olbrzymie rozmiary takiej ilości sprzętu zadecydowano, że zostanie on przetransportowany do Polski w czterech etapach. Zgodnie z planem całość ładunku miała trafić do Poznania już 20 kwietnia, jednak proces został zahamowany przez chińskie władze, które z dnia na dzień wprowadziły zmiany w regulacjach dotyczących wywozu materiałów medycznych z kraju.

Jak informuje Plejada, cały transport trafił już na szczęście do Polski. Ostatnia porcja sprzętu, który już niedługo znajdzie się w szpitalach, wylądowała w Poznaniu w poniedziałek około godziny 19:00.

bEDxiFwJ

Czwarty, ostatni samolot przewożący sprzęt medyczny wylądował w Poznaniu! Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie przy organizacji transportu! - czytamy na oficjalnym profilu Kulczyk Foundation na Instagramie.

bEDxiFwK
bEDxiFwL
bEDxiFxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(262)
MPM
rok temu
Brawo👋
Geksu
rok temu
Brawa dla tej pani!!!
Anna
rok temu
👏👏👏
bEDxiFxf
Olga
rok temu
Brawo, a o zrobili ci wszyscy "artyści" wszelakiej maści, zarabiający setki tysiecy, oprócz żebrania o cegiełki i jeczenia? Wielkie gie???
Marta
rok temu
Brawo Pani Domimiko 🙂
Najnowsze komentarze (262)
Kasia
rok temu
I dało się polskimi liniami lotniczymi! A nie cyrk antonowem! Jak patrzę na to co się teraz dzieje w naszym kraju to się zastanawiam czy ja śnię? Czy może mnie ktoś już obudzić? Chce się już obudzić! Widzieliście wystąpienie senatora Borowskiego? Rozwalił system głosowania kopertowego! Tak prosto, wystarczy stoper i kalkulator! Jest to śmieszne jak się ogląda, ale nie jest śmieszne, jeśli wiesz, że to jest na serio.
Ojej!
rok temu
Jaki pięęęęęknie napisany kupiony artykuł!
marcin
rok temu
super dziękujemy
mania
rok temu
super dziękujemy Pani i wszystkim którzy pomogli finansowo
Na Boga!
rok temu
Pani Dominiko, jak pani nie wstyd????
Ala
rok temu
Bardzo Pani dziękujemy za danie szansy życia i zdrowia wielu ludziom. Zwłaszcza tym słabym, z grupy ryzyka, starszym i osobom, którzy nimi się zajmują.
Michka
rok temu
Polak ma hejt w Genach. Obojetnie ile sie da, zawsze bedzie za malo..Pani Dominiko, dziekuje w imieniu Polakow, chociaz w PL nie mieszkam.
Bogna
rok temu
dziękuję w imieniu nas wszystkich pani Dominiko
bEDxiFwX
Pyrka
rok temu
Nigdy nie uwierzę nikomu z rodziny Kulczyków. Zobaczcie kto wybudował najdroższą autostradę w Polsce i drugą najdroższą w Europie. Do tej pory płacimy za to krocie! Kulczyk kręcił wały z rządem i pod niego układane było prawo. Teraz jego córka (jako że mieli dojście do TVN) podróżuje i "rozdaje" kradzione i prane pieniądze. Zamiast rozdawać, skończcie kraść!
Polis
rok temu
A co zrobili parlamentarzyści mogli zrezygnować z części uposażeń
Wiecek
rok temu
I proszę jak Pani Kulczyk wydaje własne pieniądze to certyfikaty są. Kiedy sprzęt kupuje marawiecki z sasinem za nasze pieniądze certyfikatów już nie ma
ona
rok temu
Szacunek...brawo, a gdzie osoby z PIS???...co one zrobiły prywatnie ??
dziękujemy
rok temu
Wspaniała kobieta! Tyle swojej kasy dała! Niech dobro do niej zawsze wraca!!! Niech będzie szczęśliwa! DZIĘKUJEMY!!!!! A nasz rząd dał naszą kasę dla TVP a nie na walkę z zarazą. A teraz testów prawie najmniej w Europie wykonuje się w Polsce, my nosimy bawełniane maseczki bo na jednorazówki drogie i ciągle do zmiany nas nie stać! Na testy dla medyków posłowie parii rządzącej nie pozwolili . A tak byliśmy podobno dobrze przygotowani - tak zapewniał rząd i Szumowski a teraz wyszło szydło z worka!
Ooo!
rok temu
Nuu, przecież tylko oddała ciutek milionów które tatuś ukradł Polakom. Mało go Kulczyk przekrętów z prywatyzacja zrobił?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxiFxQ
bEDxiFxR
bEDxiFxS
bEDxiFxT
bEDxiFxU
bEDxiFxz