Trwa ładowanie...

Oto Alicja Szemplińska, zwyciężczyni 10. edycji "The Voice of Poland". Zostanie gwiazdą? (ZDJĘCIA)

426
Podziel się:
426
Podziel się:
1
 / 8
Alicja Szemplińska marzy o wielkiej karierze w branży muzycznej
Alicja Szemplińska marzy o wielkiej karierze w branży muzycznej
(Instagram, Instagram)
0
0

Internauci już wróżą 17-latce błyskotliwą karierę i zachęcają ją do udziału w eliminacjach do Eurowizji.

30 listopada odbył się finał programu "The Voice of Poland", w którym po trzech miesiącach zmagań aspirujących piosenkarzy w końcu udało się wyłonić zwyciężczynię. Decyzją widzów triumfatorką w muzycznym show została pochodząca z Ciechanowa Alicja Szemplińska.

Jak sama przyznaje, pasję do śpiewania Alicja miała w sobie od dziecka, jednak marzenie o zaistnieniu w branży muzycznej obudził w niej trener wokalny Michaela Jacksona Seth Riggs, u którego miała szansę kształcić swój talent. Co ciekawe, udział w "The Voice" nie był dla Szemlińskiej debiutem w telewizji - w 2016 roku Szemplińska wystąpiła w emitowanym na TVP programie "Hit! Hit! Hurra!", w którym zresztą wygrała.

Aktualnie 17-latka wciąż uczy się w liceum, jednak internauci już wróżą dziewczynie wielką karierę, zachęcając ją do wzięcia udziału w eliminacjach do przyszłorocznej Eurowizji. W sobotę artystka wypuściła swój debiutancki singiel "Prawie my", którym planuje podbić listy przebojów i utorować sobie drogę na szczyt.

Zobaczcie zdjęcia Alicji Szemplińskiej. Ma zadatki na prawdziwą gwiazdę?

2
 / 8
Wygrana

30 listopada widzowie zadecydowali, że zwyciężczynią 10. edycji "The Voice of Poland" została Alicja Szemplińska.

3
 / 8
Pochodzenie

Alicja ma 17 lat i pochodzi z Ciechanowa, gdzie uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego.

4
 / 8
Inspiracja

Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której Alicja zakochała się w soulu.

5
 / 8
Dobra uczennica

Choć muzyka wypełnia całe jej życie, na co dzień Alicja jest przykładną uczennicą i wciąż zadziwia rodziców świadectwami z czerwonym paskiem.

6
 / 8
Debiut w telewizji

W 2016 roku utalentowana wówczas 14-latka wzięła udział w programie TVP "Hit Hit Hurra!", gdzie zresztą również odniosła zwycięstwo.

7
 / 8
Hobby

W wolnym czasie Szemplińska zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek. W sobotę swoją premierę miał jej debiutancki singiel "Prawie my".

8
 / 8
Ma zadatki na prawdziwą gwiazdę?
KOMENTARZE
(426)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
zuwa4
6 lat temu
Ładna dziewczyna, ale w życiu nie wygląda na 17 lat... 25+ lekko
andzia
6 lat temu
Super Ala trzymałam kciuki jesteś najlepsza a co do Bednarka i Margaret oni się nie nadawaja żeby oceniali uczestników
Susan
6 lat temu
Ta dziewczyna naprawdę ma ogromny talent, fantastycznie spiewa. Ale drugie miejsce powinien zająć Tadeusz.
Gosc
6 lat temu
Alicja Szemplinska głos anioła druga Whitney Houston
Lili
6 lat temu
Śliczna i utalentowana.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (426)
logik
6 lat temu
Do jej śpiewu mam tylko jedną uwagę: głośno nie znaczy pięknie.
Karolina
6 lat temu
Barwa głosu jest nie ładna tylko męska. Krzyczy nie spiewa, nie wiem czy kupiłabym płyte kiedykolwiek bo to krzyk i tyle :/
Gość
6 lat temu
Ludzie, a Wam słoń nadepnął na ucho? Przecież jej wykonanie piosenki Wicked Game aż wstrzymuje oddech żeby nie stracić ani sekundy tak pięknego wykonania.. ta dziewczyna ma 17 lat a lepszy głos od samej Margaret!!! Potraficie tylko krytykować, co za jad w ludziach
Aniek
6 lat temu
Piękna!
kajtek
6 lat temu
Daleko jej do polskich piosenkarek, np. Darii Zawiałow czy K. Moś, ale...podpisze kontrakt z odpowiednią wytwórnią, która ZROBI z niej gwiazdę, będzie wyglądać sexi, dawać koncerty i coś tam śpiewać.
Mika
6 lat temu
ma okropny głos, była najgorsza z 3
Islander
6 lat temu
O wow ooo my gosh woww wow ooo my gosh
Janicek
6 lat temu
jak się śmieje to jakbym widziała młodą ładniejszą Koroniewską z domieszką Jennifer Garner ;)
meloman+
6 lat temu
Najpierw był Tadeusz Seibert, potem długo, długo nic... i dopiero później bardzo podobnie śpiewające 2 dziewczyny. Ludzie! Jaki macie słuch?! Przecież Tadek to genialny piosenkarz, indywidualista, przeżywający treść piosenek, genialny wykonawca Niemena, o super głosie. On powinien jechać nie tylko na EUROWIZJĘ jako nasz reprezentant ale na wiele konkursów i koncertów na świecie! Będzie wielki! Dziewczyny niech sobie śpiewają, tak jak wiele im podobnych gdzieś u nas...
prawda
6 lat temu
za rok już nikt nie będzie jej pamiętał, wielką karierę wróżę Tadzikowi
Vogo
6 lat temu
Ale głupawe miny, w głowie pstro... wzrok pusty, tęskniący za rozumem, gęba „sexy” niedomknięta, jak mnie śmieszą te panieneczki, zero jakiejś indywidualności, wszystkie takie same insta modelki hahaha
onbb
6 lat temu
piękna jest i jaki głos!Na scenie zachowuje się jak Whitney
Ksenokita
6 lat temu
Polska Zendaja. 👍🙂
gość
6 lat temu
polska whitney
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.