Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Paszporty Polityki 2024. Wytworna Grażyna Torbicka, młodzieńcza Katarzyna Warnke, elegancka Monika Olejnik

450
Podziel się:
450
Podziel się:

14 stycznia w stolicy odbyła się 32. gala rozdania Paszportów "Polityki". Na wydarzeniu zjawiła się warszawska śmietanka, w tym m.in. Sandra Drzymalska, Grażyna Torbicka, Monika Olejnik czy Gabi Drzewiecka. Która wypadła najkorzystniej?

1
 / 13
Paszporty Polityki 2024. Wytworna Grażyna Torbicka, młodzieńcza Katarzyna Warnke, elegancka Monika Olejnik
Paszporty Polityki
Paszporty Polityki (KAPIF)
0
0

Paszporty Polityki to jedne z najważniejszych nagród w polskiej kulturze. Od 1993 roku tygodnik "Polityka" nagradza polskich twórców swoimi wyróżnieniami. Statuetki przyznawane są w sześciu kategoriach: literatura, film, teatr, muzyka poważna, plastyka oraz muzyka.

Laureatów prestiżowego konkursu wybiera tak zwana Kapituła Paszportów. W tym roku przyznawane są już po raz 32. Na uroczystej gali nie mogło zatem zabraknąć największych osobistości ze świata kultury i nie tylko. Wśród nagrodzonych znalazła się m.in. Sandra Drzymalska, która zgarnęła Paszport Czytelników. W kategorii muzyka popularna zwyciężył Kuba Więcek, w kategorii film Kamila Tarabura, a statuetkę w kategorii kreator kultury Marek Koterski.

Na gali Paszportów Polityki pojawiło się sporo gwiazd, a wśród nich m.in. Katarzyna Warnke, Monika Olejnik, Grażyna Torbicka, Gabi Drzewiecka oraz Ralph Kamiński. Przyglądając się zdjęciom z imprezy, można odnieść wrażenie, że tego wieczoru obowiązywał dresscode, który zakładał, że wszyscy goście pojawią się w czarnych stylizacjach.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na tegorocznych Paszportach Polityki.

2
 / 13
Katarzyna Warnke
3
 / 13
Sandra Drzymalska
4
 / 13
Ralph Kaminski
5
 / 13
Małgorzata Kidawa-Błońska
6
 / 13
Gabi Drzewiecka
7
 / 13
Justyna Sieńczyłło
8
 / 13
Marta Kuligowska
9
 / 13
Kuba Więcek
10
 / 13
Kasia Lins
11
 / 13
Krzysztof Szczepaniak i Aleksandra Rutkowska
12
 / 13
Grażyna Torbicka
13
 / 13
Monika Olejnik
KOMENTARZE
(450)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Paweł
9 miesięcy temu
Kasia Warnke wygląda pięknie. Tak jak kiedyś, gdy nie można było jej nie zauważyć, gdy szła w okolicach Teatru Współczesnego.
Lidia S.
9 miesięcy temu
Warner super
olek
9 miesięcy temu
a gdzie nagrodzeni?
Ula
9 miesięcy temu
Ło, Panie
Natalia M.
9 miesięcy temu
Kasia Lins 🔥❤️
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Nika
9 miesięcy temu
Ależ Warnke dobrze wygląda 😍
Katie
9 miesięcy temu
Warnke jaka zmiana! Super!
ABC
9 miesięcy temu
Warnke chyba sporo schudła. Ale też twarz młodziej.
Lana
9 miesięcy temu
Warnke ładnie, trochę jej powieki wróciły na miejsce po nieudanej plastyce.
Zuzanna
9 miesięcy temu
Co ma Kidawa do tego towarzystwa?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (450)
uyt
8 miesięcy temu
Kidawa-Błońska twarz mężczyzny
Jeszcze zdrow...
9 miesięcy temu
A te komentarze że wyglądają jak bomby to trafne określenia. Po prostu jesteście stare i tyle. Nic na to nie poradzicie. Tak jak każdy z nas będzie i nic nie zrobimy. Baby zdrowia bo też was już choroby dopadły i to najważniejsze!!!!!!
Iwona
9 miesięcy temu
Pani Grażyna Torbicka , jak zawsze pełną gracji , elegancji i szyku. Klasyka ponad wszystko. Podziwiam.
Nvfd
9 miesięcy temu
Pani Torbicka
x x.
9 miesięcy temu
Same pochwały swój pisał
Pokręcony
9 miesięcy temu
Kurde Drzymalska mnie kręci!
Sara
9 miesięcy temu
Monika Olejnik jak zawsze bomba, Kasia super reszta bez wyrazu.
Sara
9 miesięcy temu
Monika Olejnik jak zawsze bomba, Kasia super reszta nie robi wrażenia.
uuuuuu
9 miesięcy temu
Sienczyło od 25 lat w tym samym garniturze.
Stylistka
9 miesięcy temu
No Torbicka ,suknia piękna jak zawsze tylko stanik założyłaś byle jaki, coś z biustem nie tak, przyjrzyj się dokładnie!!!!
Iwona
9 miesięcy temu
Pani Grażyna Torbicka- oblędnie ! Świetnie też wyglada Kasia Warnke !
Jolanta
9 miesięcy temu
A ja uważam, że ta suknia pani Grażyny trochę deformowała biust
Dojrzały
9 miesięcy temu
Torbicka zjawiskowo piękna
Kamil
9 miesięcy temu
Lins, Kuligowska, Sieńczyłło, Warnke bardzo ładnie. Torbicka boska !
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
9.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
8.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
7.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
6.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
5.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
4.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?
3.

Aleksander Sikora i Tomasz Karolak bawili się po "Tańcu z Gwiazdami" do trzeciej nad ranem. Kto jeszcze wpadł?

Aleksander Sikora po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" nie zdecydował się na angielskie wyjście. Prowadzący "Halo, tu Polsat" spotkał się po odcinku ze znajomymi, aby uczcić koniec przygody z programem. Humor ewidentnie dopisywał wszystkim. Sami zobaczcie.
2.

Sabrina Carpenter świeci stanikiem na ulicach Nowego Jorku. Tak świętowała kolejny sukces

Piosenkarka była gwiazdą kultowego show "Saturday Night Live", a jej występ spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami. Po zakończeniu nagrań Sabrina Carpenter udała się na oficjalne after party, a paparazzi przyłapali ją w kreacji eksponującej stanik. Podoba wam sie jej seksowny wizerunek?
1.

TYLKO NA PUDELKU. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz dokazywali nie tylko na parkiecie. Tak wyglądały kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Za nami szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym emocji nie brakowało. Na miejscu nie zabrakło również Pudelka, który skrzętnie udokumentował dla was kulisy programu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz nie szczędzili sobie czułości nie tylko przed kamerami. Czego jeszcze nie pokazano w telewizji?