Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Patriotyczna Agata Duda świętuje Dzień Flagi w biało-czerwonej kreacji (FOTO)

511
Podziel się

Prezydentowa na uroczystości, które w tym roku odbyły się bez udziału gapiów, wybrała komplet przypominający polski sztandar. Stylowo?

Patriotyczna Agata Duda świętuje Dzień Flagi w biało-czerwonej kreacji (FOTO)
Agata Duda (FORUM, Forum)
bErfMWUR

Trwająca od miesięcy epidemia koronawirusa wywróciła do góry nogami właściwie wszystkie aspekty życia Polaków. Walka z wirusem przeszkodziła też politykom w prowadzeniu aktywnej kampanii wyborczej przed wciąż planowanymi na 10 maja wyborami prezydenckimi.

W tej sytuacji nie mamy zbyt wielu okazji do oglądania małżonki urzędującego prezydenta, Agata Dudy, która podczas poprzedniej kampanii męża aktywnie wspierała go w walce o głosy Polaków. Od tamtej pory pierwsza dama zbiera jednak nieustannie cięgi za brak zaangażowania w ważne dla społeczeństwa sprawy. Ostatnio pałac prezydencki pochwalił się, że prezydentowa w czasie pandemii wcale się nie leni, lecz... pomaga przygotowywać maseczki na twarz.

bErfMWUT

Nowa rzeczywistość, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, sprawiła, że także tradycyjne uroczystości musiały zmienić znany od lat scenariusz. Jedną z nich był sobotni Dzień Flagi RP, tradycyjnie świętowany na warszawskim Placu Zamkowym przez tłumy Polaków.

Zobacz także: "Znalazła się w trudnej roli". Europosłanka PiS tłumaczy Agatę Kornhauser-Dudę

Wczorajsza uroczystość musiała mieć inny charakter: choć prezydent pojawił się na Starówce i wygłosił przemówienie, to zakaz zgromadzeń nie pozwolił, by wysłuchali go gapie.

bErfMWUZ

Agata Duda postanowiła zaś uczcić tę okazję strojem: na ceremonię podniesienia polskiej flagi na Wieżę Zegarową Zamku Królewskiego założyła elegancki kostium w biało-czerwone barwy, czym upodobniła się do naszego sztandaru.

Całość stylizacji pierwszej damy dopełniły czerwony pasek i czółenka w tym samym kolorze, a także "domowe" maseczki, które ostatnio wzbudziły nie lada sensację.

Zobaczcie, jak prezentowała się na uroczystości Agata Duda. Lubicie jej "patriotyczny" styl?

bErfMWVa
bErfMWVb
bErfMWVc
bErfMWVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(511)
mufka2007
rok temu
Ładnie, czy nieładnie - nie ma znaczenia, kiedy wielokrotnie łamie się Konstytucję, a potem obchodzi się jej święto! Żenująca postawa w wykonaniu prezydenta!
Fryzjerka
rok temu
Zdelegalizowali fryzjerów, a sami ostrzyżeni i ufryzowani.Jak to jest? Są równi i równiejsi
Aleale
rok temu
Jacy wyborcy taka prezydentowa... brakuje tylko biało-czerwonej maseczki i peleryny przeciwdeszczowej.
bErfMWVv
Ateista
rok temu
Jakaś hipokryzja. Jak można obchodzić Święto Konstytucji, jednocześnie co chwila ją łamiąc????
WaszaTola
rok temu
Jeśli pozostajecie w domu i macie więcej wolnego czasu, to znalazłam fajny darmowy sposób na jego wykorzystanie. Wpiszcie sobie w wyszukiwarce blog doskonałych okazji i wybierzcie zakładkę okazje (jeśli wchodzicie z komórki to trzeba wybrać trzy kreski i sekcję okazje). Tam znajdziecie artykuł zawierający bardzo dużo zupełnie darmowych książek, kursów, wideo, teatrów online itd. Duży plus dla autora, bo na bieżąco aktualizuje ten spis. Cała strona jest non profit, fajnie, że są jeszcze tacy ludzie. Dajcie plusa, niech ludzie korzystają i zostają w domu dla bezpieczeństwa własnego i innych.
Najnowsze komentarze (511)
qwerty
rok temu
moim zdaniem Pani Duda dobrze wybiera swoje stylizacje w których ładnie reprezentuje nasz kraj oraz uważam też że ładna z nich para, a POLITYKA ...? to lepiej zostańmy przy tych stylizacjach
iiii
rok temu
jakby kto nie wiedział to te stroje są z naszych podatków
zuza
rok temu
na szczescie w balej maseczce oboje!!!!!Te czarne wygladaja jak kagance i smiesza!!!!
GPO
rok temu
BARDZO ŁADNIE WYGLĄDA
kobieta
rok temu
żenada,prezydent z chorągiewką-jak można tak się ubrać
na całego
rok temu
No i stała się zakłamanym babiszonem....
gość
rok temu
ale się posypała...chyba ze wstydu :D
Katka
rok temu
Kto toto ubiera???
bErfMWVn
Aga
rok temu
Duda z żoną Agatą są w porządku, ona jest poważna na poziomie i mądra kobieta nie robi sobie botoksu i spuchniętej twarzy, nie robi z siebie potworka, jak są delegacje i wyjazdy to rozmawia, wiadomo że tak,
cyt.
rok temu
( Ten prezydent to dno, ale jeszcze większym są PISfanatycy, korzy na niego i jego partie glosują. I niech nie mówią, że PO było takie i owakie. Zapewniali ze będzie inaczej, że wystarczy tylko nie kraść. A PIS nie dosyć, że rozkrada ten kraj, dla siebie, ciotkow i pociotków, to jeszcze rozpier.....wszystkie instytucje, lamie Konstytucje i ma nas gdzieś,,,.).
cyt
rok temu
(Ten prezydent to dno, ale jeszcze większym są PISfanatycy, którzy na niego i jego partie glosują. I niech nie mówią, że PO było takie i owakie. Zapewniali że będzie inaczej, że wystarczy tylko nie kraść. A PIS nie dosyć, że rozkrada ten kraj, dla siebie, ciotków i pociotków, to jeszcze rozpier.....wszystkie instytucje, lamie Konstytucje i ma nas gdzieś.)
Wyborca w RP
rok temu
To jak pisać?Skoro kasujecie Wyborcę w RP! Mam popierać obecny układ?!!!Nie!!!! Wy się boicie obecnego układu!!!!! "Przed chwilą było głosowanie w sprawie WYBORU Prezydenta w 2020 roku. Wszyscy NORMALNI, nie skorumpowani przez OBECNĄ WŁADZĘ chcą Wybierać i WYBRAĆ PREZYDENTA w uczciwy sposób! Poczta????No cóż, TO NIE JEST PAŃSTWOWA KOMISJĄ WYBORCZA!!!!
wyborca w RP
rok temu
To jak pisać?Skoro kasujecie Wyborcę w RP! Mam popierać obecny okład?!!!Nie!!!! Wy się boicie obecnego okładu!!!!!
lkfdsass
rok temu
szkoda ze miliony polakow zmuszonych opuscic kraj zostali zapomnieci (ale o wyslaniu listu do glosowania nie zapomnino)
...
Następna strona
bErfMWVP