Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Radosny Andrzej Duda kontempluje przyrodę w maseczce Z RĘCZNIKA PAPIEROWEGO. Internauci zdezorientowani: "SERIO?" (FOTO)

305
Podziel się:

Prezydent pojawił się we wtorek w Dylewie koło Grójca, gdzie uśmiechał się do kwitnących drzew w dość kontrowersyjnym akcesorium. Wziął sobie do serca instrukcje żony?

Radosny Andrzej Duda kontempluje przyrodę w maseczce Z RĘCZNIKA PAPIEROWEGO. Internauci zdezorientowani: "SERIO?" (FOTO)
Andrzej Duda spacerował po sadzie w maseczce z ręcznika papierowego (Facebook.com, ONS.pl)
bEDxxAoR

Pandemia koronawirusa wciąż budzi grozę w wielu zakątkach świata. W Polsce co prawda liczba zakażonych nadal rośnie, jednak rząd powoli decyduje się na złagodzenie wprowadzonych obostrzeń. Nie dotyczy to jednak obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych, co zdaniem władzy powinno stać się naszym nawykiem na najbliższe kilka miesięcy.


Zobacz też: Kreatywna Kasia Tusk instruuje, jak nosić maseczki: "Powinny stać się STAŁYM ELEMENTEM naszego wierzchniego stroju" (FOTO)


O obowiązku zasłaniania ust i nosa przypominał też prezydent Andrzej Duda, który opublikował nawet na instagramowym profilu zdjęcie swojej żony, która własnoręcznie wykonuje maseczkę. Jak wynikało z opisu fotografii, pierwsza dama rekomenduje konkretny film instruktażowy, dzięki któremu każdy będzie mógł wykonać jednorazową maseczkę w zaciszu swojego domostwa.


Przypomnijmy: Zaradna Agata Duda uczy, jak samodzielnie zrobić maseczkę. Internauci: "Maseczka na pani ustach tak bardzo wymowna"


Co prawda umiejętności pierwszej damy z zakresu robienia origiami niekoniecznie przypadły internautom do gustu, jednak wyraźnie zainspirowały Andrzeja, który pochwalił się we wtorek dość kontrowersyjnym akcesorium. Prezydent pojawił się w Dylewie koło Grójca, gdzie wraz z sadownikami przechadzał się wśród kwitnących drzew. Na jego twarzy oczywiście nie zabrakło maseczki, jednak wzbudziła ona pewne wątpliwości internautów.


Na opublikowanych w sieci zdjęciach widzimy, jak Andrzej Duda uśmiecha się do okolicznej przyrody z maseczką wykonaną z ręcznika papierowego. Użytkownicy Twittera zwrócili też uwagę na to, że całość została spięta zszywkami, a troczki przypominają zwykłe gumki recepturki.


Choć umiejętności manualne prezydenta nie budziły większych wątpliwości, to zdecydowanie więcej mówiło się o tym, że najważniejsza osoba w państwie powinna nieco bardziej zadbać o ochronę przed wirusem w obliczu pandemii. Pod postem opublikowanym przez Kancelarię Prezydenta (i nie tylko tam) posypały się wyjątkowo negatywne komentarze.


"Dlaczego prezydent mlekiem i miodem płynącego kraju ma na sobie papierową maseczkę, która nie chroni przed niczym?", "Rozradowane dziecko w ręczniku papierowym na twarzy", "Jaka maska, taki kraj", "Kampania w oparach pestycydów", "Mam nadzieję, że ten papier ma chociaż trzy warstwy..." - drwili internauci.


Też uważacie, że zbagatelizował sprawę?

bEDxxAoT
bEDxxApu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(305)
Onh
rok temu
Smieszne to ☺ale podobno naukowcy badali ktore materialy sa najlepsze i wlasnie papierowe reczniki i dzins nadaja sie na maseczki😮😉☺
Wawa
rok temu
Mówicie o zwycięzcy kolejnych wyborów...
Nick
rok temu
Leczcie się hejterzy i nienawistnicy!!!
bEDxxApv
444
rok temu
Ludzie umierają, tracą pracę, mają problemy z opłaceniem rachunków a Duda cały w skowronkach, ludzie otwórzcie oczy, ten koleś jest tragiczny.
NIKITA
rok temu
Precz Maliniak. Gospodarka upada, ludzie tracą pracę a Ty marionetko wąchasz kwiatki i pchasz się na kojejna kadencje prezydentury po trupach. Wstyd
Najnowsze komentarze (305)
lola
rok temu
no radkiem skirskim czy donaldem to on nie jest ( dziei bogu)
Gość
rok temu
W szpitalach to się nie sprawdzi nie rozumiem o co tu chodzi jedni się poprawnie chronią drudzy się tym bawią.?
Klara
rok temu
"Kończ waść wstydu oszczędz..."
Anna86
rok temu
Duda NIE JEST moim Prezydentem !!!!!
Polak
rok temu
To czlowiek ktory jest bardzo madry jak cale PIS i powinien rzadzić naszym krajem Andrzej Duda!!Andrzej Duda!!PolskaPolska!
Rodzynek
rok temu
A pani Kidawa zamówiła te inspiratory dla szpitali zamiast respiratorów czy nie ma w hurtowniach ?Bo są tacy ludzie którzy pokładają w niej nadzieję...a Pani Kopacz z jej partii pamięta straszne czasy gdy w dinozaury rzucali ludzie kamieniami??masakra..
Bociek
rok temu
Przecież P. Duda jest na zewnątrz, nie w zamkniętym pomieszczeniu, może mieć papierowa w czym problem gorzej że dużo ludzi teraz pojawia się bez masek i myślą że są bohaterami...
Szymek💪👍👍�...
rok temu
Szymon Hołownia, wykształcony katolik. Jego źona to pilot myśliwca. Rozsądny. Bezpartyjny!!!! Co jest ważne. Dlatego on będzie nowym Prezydentem
bEDxxApn
Piki
rok temu
Polacy po prostu głosują na PiS bo jest partią nie dla siebie tylko dla ludzi czy to tak ciężko zrozumieć
Szymon!👍👍👍
rok temu
My tez na Szymona Holownie głosujemy. Bezpartyjny z normslną rodziną
Ola
rok temu
PO oddajcie ludziom zagrabione złoto i pieniądze AmberGold
ree
rok temu
Polska porażka.
fchbk 9omb
rok temu
jak widze jego falszywa gembe to mam odruchy wymiotne
Kaba
rok temu
Żaden z niego prezydent..... 🙈
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxxAqg
bEDxxAqh
bEDxxAqi
bEDxxAqj
bEDxxAqk
bEDxxApP