Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kreatywna Kasia Tusk instruuje, jak nosić maseczki: "Powinny stać się STAŁYM ELEMENTEM naszego wierzchniego stroju" (FOTO)

256
Podziel się:

Córka Donalda Tuska czynnie angażuje się w walkę ze śmiercionośnym patogenem. "Włożonej maseczki nie dotykamy dłonią (a jeśli już nam się zdarzy, to zmieniamy rękawiczkę)" - ostrzega 33-latka.

Kreatywna Kasia Tusk instruuje, jak nosić maseczki: "Powinny stać się STAŁYM ELEMENTEM naszego wierzchniego stroju" (FOTO)
Kasia Tusk (Instagram, Instagram)
bEDlzklN

W ostatnim czasie koronawirus zdominował praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając całą globalną społeczność na dużą próbę. Oprócz nakłaniania obserwatorów do pozostania w mieszkaniach, wiele osobistości decyduje się na wsparcie walki ze śmiercionośnym patogenem przy pomocy hojnych wpłat. Na taki gest zdecydowali się Kylie Jenner, Donatella Versace i Rihanna, a w Polsce - Dominika Kulczyk i Lewandowscy.

Do tego zaszczytnego grona postanowiła dołączyć niedawno córka premiera Donalda Tuska, Kasia Tusk. Założycielka popularnego bloga Make Life Easier zadeklarowała się, że przekaże część dochodów ze sprzedaży swoich produktów na zbiórkę pieniędzy, której celem jest zakupienie niezbędnego sprzętu medycznego dla szpitali.

bEDlzklP
Zobacz także: "My nie przeżyjemy, jak będziesz startował". Donald Tusk o wzruszającej rozmowie z córką

Na tym dobra wola zaangażowanej celebrytki się nie skończyła. W poniedziałek 33-latka wspaniałomyślnie opublikowała na InstaStories specjalną instrukcję, jak poprawnie nosić maski ochronne. Na wstępie córka przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej wyjaśniła, na czym polega "zasada brudnej ręki".

O czym pamiętać wychodząc na zakupy? - pytała. O co chodzi w zasadzie "brudnej ręki"? I dlaczego najważniejsze jest nie to, jaką maseczkę wybierzemy, a jak będziemy jej używać? Link poniżej.

bEDlzklV

W dalszej części relacji skrytykowała podejście ludzi, którzy wyśmiewają noszących maski, bagatelizując zachowanie wszelkich środków ostrożności.

Funny not funny - skwitowała. Na Instagramie zdjęcia z maseczką na twarzy wciąż budzą raczej rozbawienie. Tymczasem powinny stać się stałym elementem naszego wierzchniego stroju.

Na koniec Kasia pokazała, czego nie robić, gdy ma się maskę na twarzy.

Nie róbcie tak! - alarmowała. Włożonej maseczki nie dotykamy dłonią (a jeśli już nam się zdarzy, to zmieniamy rękawiczkę).

bEDlzklW

Szlachetnie z jej strony?

bEDlzklX
bEDlzkmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
Iga
rok temu
😂😂😂weź się kobieto za jakąś prace ambitną
Sonia
rok temu
To uważaj żebyś od tych maseczek nie miała uszów jak Jerzy Uraban.
Aggretsuko
rok temu
szkoda tylko, ze one przed niczym nie chronia
bEDlzkmr
ola
rok temu
proszę się już nie ośmieszać
WWWW
rok temu
A potem pracujcie fizycznie. Widziałem facetów na budowie jak machają łopatami i maseczki są opuszczone. Dlaczego odpowiedź jest prosta - robi się goraco, zaczynasz się pocić. Wykonując prace fizyczne potrzebujesz więcej "tlenu" dodatkowo gdy nosisz okulary widzisz mgłe bo wszystko paruje. Więc gogusie w krawatach i inne celebrytki zamknijcie buzie bo chyba nie pracujecie fizycznie w maseczkach.
Najnowsze komentarze (256)
Madonna
rok temu
Brwi czerni węglem....
Danny
rok temu
Ona zakłada maseczkę żeby jej nie poznali na ulicy w tej całej Tuskowej prowansji...
Gauck
rok temu
Mały mówi już coś po polsku?!?
Gauck
rok temu
Podobał mi się tutorial Kasi Tusk o spinaniu włosów w kitkę, i ten drapaniu się po plecach. Super pełna profeska zaprenumeruję tego pudelka....
Dyzma
rok temu
Szafiarka córka kasiarza....
Dings
rok temu
Maseczkę nosi zawsze po mieście, wtedy ludzie nie hejtują jej na spacerze. Ale wilcze oczy zawsze poznam....
Monika
rok temu
Dobrze że przeczytałem. Teraz wiem jak się nosi maseczkę. Następny post proszę o zakładaniu butów (najlepiej tych za 3 k)
fak
rok temu
rany ile pisowskich trolli tu...
bEDlzkmj
Ggghh
rok temu
Stałym elementem????chyba twojego!
wyyy
rok temu
Ciekawe czy ma lepkie ręce po rudym
fg
rok temu
dobre rady szafiarek nigdy mnie nie interesowały i teraz mnie nie interesują
Bambi
rok temu
Weź ty lepiej swojego ojca uskromnij bo macza łapy tam gdzie nie ma A nigdy nikt nie dopuści go do tego by rządził naszym krajem!! Jest zwykłym pionkiem tak jak i ty!!!! Banda zlodzieji i kłamców!!
Kolumb
rok temu
No co ty kobieto. Maseczka codzienny element odzieży.
Fanio
rok temu
Będziemy pamiętali przy urnach jak RUDY i jego ekipa ograbiło Polaków..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlzknc
bEDlzknd
bEDlzkne
bEDlzknf
bEDlzkng
bEDlzkmL