Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Patryk Rybarski jest GEJEM! Tancerz z "Mam Talent!" i serialu TVP dokonał coming outu

130
Podziel się:

Patryk Rybarski, znany widzom m.in. z "Mam Talent!", "Tancerzy" czy "Got to Dance", opowiedział o swojej orientacji w rozmowie z "Repliką". "Nie będę się tego wstydził" - wyznał z dumą.

Patryk Rybarski jest GEJEM! Tancerz z "Mam Talent!" i serialu TVP dokonał coming outu
Patryk Rybarski, uczestnik "Mam Talent!" i "Got to Dance", jest gejem (AKPA)

Patryk Rybarski pojawił się w polskim show biznesie dzięki występom w kilku programach typu talent show. Widzowie mogą go kojarzyć z udziału w Mam Talent! czy Got to Dance, jednak przystojny tancerz miał też okazję pojawić się u boku Natalii Lesz w serialu TVP Tancerze czy w BrzydUli.

Źródłem wielu spekulacji było natomiast życie prywatne Patryka Rybarskiego, który coraz częściej gościł w mediach. W pewnym momencie tancerz zgodził się zostać twarzą (i ciałem) gejowskiego magazynu Pride, co wiele osób odebrało jako jego coming out. Sam zainteresowany nie poruszał jednak dotąd tego tematu, aż do teraz.

Zobacz także: Męski taniec na rurze

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi nowego numeru Repliki, Patryk Rybarski oficjalnie zdecydował się na coming out. W rozmowie z magazynem poświęcił nieco uwagi także problemowi bielactwa, z którym zmaga się od wielu lat. Twierdzi jednak, że nie zamierza wstydzić się tego, jaki jest i to ani z zewnątrz, ani wewnątrz.

To jest genetyczne, ujawniło się, gdy miałem jakieś 12 lat w wyniku bardzo silnego stresu. Uciekł mi pies, którego strasznie kochałem i naprawdę odchodziłem od zmysłów. Szukałem go wszędzie, godzinami wysiadywałem w oknie, rozpaczałem. A potem nagle zbielały mi rzęsy na lewym oku i część powieki. Cholera! Nie znałem nikogo z takimi przebarwieniami. Nikt tak przecież nie wygląda, nie? Więc malowałem te rzęsy, chodziłem na jakieś henny. Sporo czasu zabrało mi zrozumienie, że tak jak jest, jest OK, i nawet więcej – że to jest mój atut, moja inność, której nie będę się wstydził. Tak, jak nie będę się wstydził homoseksualności - czytamy.

Warto wspomnieć, że Rybarski występował m.in. na deskach Teatru Buffo i Teatru Roma, a także jest kilkukrotnym mistrzem Polski w kategorii tańca show-dance. Podczas Mistrzostw Świata w Hongkongu zajął drugie miejsce w kategorii pole art i jako reprezentant tej samej dziedziny brał udział w Mam Talent!Got to Dance.

Pudelek gratuluje i trzyma kciuki!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
true
3 lata temu
w przybliżeniu 10 % gatunku jest. jakbyście pozwolili im żyć tak jak chcą bo nikomu nie robią krzywdy ( jeśli nie robią ) to nie musielibyście ogladać parad ekshibicjonistów. Dajcie ludziom żyć po swojemu - pod warunkiem że nikogo nie krzywdzą
ASSA
3 lata temu
a cze go ma się wstydzić ? zrobił komuś krzywdę ??
Aaaaaaa
3 lata temu
Nie znam
??????????
3 lata temu
Każdy kim przestają interesować się brukowce nagle dokonuje "coming out". Kogo to w ogóle obchodzi. Wielka odwaga?! Wielka odwaga to walka z rakiem i nie afiszowanie się z tym, a nie powiedzenie na forum, że jako facet woli facetów lub jako kobiera lubi kobiety. Ten świat zmierza w złym kierunku skoro coś takiego jest aktem odwagi. Swoje upodobania niech zostawiają dla siebie.
Miejski Drwal
3 lata temu
Nie pociąga mnie on. Ja lubię łysych, brodatych, brzuchatych, mocno owłosionych i samczych mężczyzn jak mój Andrzej ‼️‼️😈
Najnowsze komentarze (130)
666
3 lata temu
Oprócz tego ma też hiv
Czyt
3 lata temu
I buterier kurski pozwoli, czy to reklama,, chle ka,, jest kim jest co za halo.
Globtrotuar
3 lata temu
A ja Bolesław Boryczko jestem hetero i nie będę się tego wstydził. Jestem z tego dumny!
dino
3 lata temu
Nikt nikomu nie zabrania żyć tak jak chcą a na paradach to są jacyś zwyrodnialcy . Atakują wszystkich i wszystko co w ich mniemaniu jest nienormalne czyli większość ludzi . Gdzie według demokracji to mniejszość rządzi ? . Narzucanie i obnoszenie się ze swoją innością obrażając innych to chore i co mimo tolerancji mamy się z tym potulnie zgadzać . Oni mogą obrażać a my tylko posłusznie przepraszać i czekać na następny policzek ? Powstaje chory układ . Można się różnić ale i szanować i to jest podstawa koegzystencji .
Nana
3 lata temu
Ładny chłopak. A taniec na rurze to mistrzostwo świata bez względu na to czy męski czy żeński. Gdybym miała 20kg mniej i tyleż lat to bym się chciała nauczyć i w d* mieć, że komuś się to z b** kojarzy.
Magda
3 lata temu
A kogoś to dziwi? Przecież od razu widać.
Adam
3 lata temu
Teraz bedziesz Mial pieklo
Kojot
3 lata temu
Wstydź się to nie powód do dumy
Zdziwiony
3 lata temu
Czyli hetero nie mają powodu do dumy???????????????
Jasiek z IV b
3 lata temu
Mój COMMING OUT - nie Walęwtyłki, jestem hetero 😂
seba
3 lata temu
tak jak ponad 3/4 reszty tancerzy, aktorów i fryzjerów w tym światku nawet żona i dzieci o niczym nie świadczą
Miejski Drwal
3 lata temu
Nie podnieca mnie on. Ja lubię łysych, brodatych, brzuchatych, cycatych, mocno owłosionych i samczych mężczyzn jak mój Andrzej z którym dzielę na co dzień łoże ‼️‼️😈 Na instagramie ciągle kłamię bo się boję
iVo33
3 lata temu
Wstydzić to się nie ma czym. Ale czym się tu szczycić.
Realista
3 lata temu
Wstydzić się nie musi, ale powodu do dumy też mieć nie powinien.... To prywatna sprawa. 😶
...
Następna strona