Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Patryk Rybarski jest GEJEM! Tancerz z "Mam Talent!" i serialu TVP dokonał coming outu

131
Podziel się:

Patryk Rybarski, znany widzom m.in. z "Mam Talent!", "Tancerzy" czy "Got to Dance", opowiedział o swojej orientacji w rozmowie z "Repliką". "Nie będę się tego wstydził" - wyznał z dumą.

Patryk Rybarski jest GEJEM! Tancerz z "Mam Talent!" i serialu TVP dokonał coming outu
Patryk Rybarski, uczestnik "Mam Talent!" i "Got to Dance", jest gejem (AKPA)
bECfDknF

Patryk Rybarski pojawił się w polskim show biznesie dzięki występom w kilku programach typu talent show. Widzowie mogą go kojarzyć z udziału w Mam Talent! czy Got to Dance, jednak przystojny tancerz miał też okazję pojawić się u boku Natalii Lesz w serialu TVP Tancerze czy w BrzydUli.

Źródłem wielu spekulacji było natomiast życie prywatne Patryka Rybarskiego, który coraz częściej gościł w mediach. W pewnym momencie tancerz zgodził się zostać twarzą (i ciałem) gejowskiego magazynu Pride, co wiele osób odebrało jako jego coming out. Sam zainteresowany nie poruszał jednak dotąd tego tematu, aż do teraz.

bECfDknH
Zobacz także: Męski taniec na rurze

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi nowego numeru Repliki, Patryk Rybarski oficjalnie zdecydował się na coming out. W rozmowie z magazynem poświęcił nieco uwagi także problemowi bielactwa, z którym zmaga się od wielu lat. Twierdzi jednak, że nie zamierza wstydzić się tego, jaki jest i to ani z zewnątrz, ani wewnątrz.

bECfDknN

To jest genetyczne, ujawniło się, gdy miałem jakieś 12 lat w wyniku bardzo silnego stresu. Uciekł mi pies, którego strasznie kochałem i naprawdę odchodziłem od zmysłów. Szukałem go wszędzie, godzinami wysiadywałem w oknie, rozpaczałem. A potem nagle zbielały mi rzęsy na lewym oku i część powieki. Cholera! Nie znałem nikogo z takimi przebarwieniami. Nikt tak przecież nie wygląda, nie? Więc malowałem te rzęsy, chodziłem na jakieś henny. Sporo czasu zabrało mi zrozumienie, że tak jak jest, jest OK, i nawet więcej – że to jest mój atut, moja inność, której nie będę się wstydził. Tak, jak nie będę się wstydził homoseksualności - czytamy.

Warto wspomnieć, że Rybarski występował m.in. na deskach Teatru Buffo i Teatru Roma, a także jest kilkukrotnym mistrzem Polski w kategorii tańca show-dance. Podczas Mistrzostw Świata w Hongkongu zajął drugie miejsce w kategorii pole art i jako reprezentant tej samej dziedziny brał udział w Mam Talent!Got to Dance.

Pudelek gratuluje i trzyma kciuki!

bECfDknO
bECfDknP
bECfDkoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
true
7 miesięcy temu
w przybliżeniu 10 % gatunku jest. jakbyście pozwolili im żyć tak jak chcą bo nikomu nie robią krzywdy ( jeśli nie robią ) to nie musielibyście ogladać parad ekshibicjonistów. Dajcie ludziom żyć po swojemu - pod warunkiem że nikogo nie krzywdzą
ASSA
7 miesięcy temu
a cze go ma się wstydzić ? zrobił komuś krzywdę ??
Aaaaaaa
7 miesięcy temu
Nie znam
bECfDkoj
I bardzo dobr...
7 miesięcy temu
Gratulacje za odwagę! Ma chłopak jaja :)! Mam nadzieję, że dożyje na starość akceptację każdej orientacji w tym kraju. Smuci mnie, że absolutnie normalna rzecz jest traktowana jak chorobę (która ponad 30 lat temu została wykreślona z listy WHO) i i wynaturzenie. Kraj w środku Europy, w XXI w. chyba powinien być bardziej otwarty na ludzi... A nie, zapomniałam - to jest zagłębie PiSlandu, które w końcu samo się wykończy. :)
??????????
7 miesięcy temu
Każdy kim przestają interesować się brukowce nagle dokonuje "coming out". Kogo to w ogóle obchodzi. Wielka odwaga?! Wielka odwaga to walka z rakiem i nie afiszowanie się z tym, a nie powiedzenie na forum, że jako facet woli facetów lub jako kobiera lubi kobiety. Ten świat zmierza w złym kierunku skoro coś takiego jest aktem odwagi. Swoje upodobania niech zostawiają dla siebie.
Najnowsze komentarze (131)
666
7 miesięcy temu
Oprócz tego ma też hiv
Czyt
7 miesięcy temu
I buterier kurski pozwoli, czy to reklama,, chle ka,, jest kim jest co za halo.
Globtrotuar
7 miesięcy temu
A ja Bolesław Boryczko jestem hetero i nie będę się tego wstydził. Jestem z tego dumny!
dino
7 miesięcy temu
Nikt nikomu nie zabrania żyć tak jak chcą a na paradach to są jacyś zwyrodnialcy . Atakują wszystkich i wszystko co w ich mniemaniu jest nienormalne czyli większość ludzi . Gdzie według demokracji to mniejszość rządzi ? . Narzucanie i obnoszenie się ze swoją innością obrażając innych to chore i co mimo tolerancji mamy się z tym potulnie zgadzać . Oni mogą obrażać a my tylko posłusznie przepraszać i czekać na następny policzek ? Powstaje chory układ . Można się różnić ale i szanować i to jest podstawa koegzystencji .
Nana
7 miesięcy temu
Ładny chłopak. A taniec na rurze to mistrzostwo świata bez względu na to czy męski czy żeński. Gdybym miała 20kg mniej i tyleż lat to bym się chciała nauczyć i w d* mieć, że komuś się to z b** kojarzy.
Magda
7 miesięcy temu
A kogoś to dziwi? Przecież od razu widać.
Adam
7 miesięcy temu
Teraz bedziesz Mial pieklo
Kojot
7 miesięcy temu
Wstydź się to nie powód do dumy
bECfDkob
Zdziwiony
7 miesięcy temu
Czyli hetero nie mają powodu do dumy???????????????
Jasiek z IV b
7 miesięcy temu
Mój COMMING OUT - nie Walęwtyłki, jestem hetero 😂
seba
7 miesięcy temu
tak jak ponad 3/4 reszty tancerzy, aktorów i fryzjerów w tym światku nawet żona i dzieci o niczym nie świadczą
Miejski Drwal
7 miesięcy temu
Nie podnieca mnie on. Ja lubię łysych, brodatych, brzuchatych, cycatych, mocno owłosionych i samczych mężczyzn jak mój Andrzej z którym dzielę na co dzień łoże ‼️‼️😈 Na instagramie ciągle kłamię bo się boję
iVo33
7 miesięcy temu
Wstydzić to się nie ma czym. Ale czym się tu szczycić.
Realista
7 miesięcy temu
Wstydzić się nie musi, ale powodu do dumy też mieć nie powinien.... To prywatna sprawa. 😶
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfDkoU
bECfDkoV
bECfDkoW
bECfDkoX
bECfDkoY
bECfDkoD