Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uczestnik "Mam talent" twarzą gejowskiego pisma!

71
Podziel się:

Patryk Rybarski zasłynął męskim tańcem na rurze. Dobry chwyt reklamowy?

Uczestnik "Mam talent" twarzą gejowskiego pisma!
bEILVUOJ

Coming out to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego homoseksualisty. Dlatego też środowiska gejowskie przekonują, by nikogo nie zmuszać do ujawniania się, dopóki sam nie uzna, że jest na to gotowy. Michał Piróg wielokrotnie przyznawał, że w polskim show biznesie jest wiele gwiazd o orientacji homoseksualnej, które nie chcą tego ujawnić.

Tancerz nigdy nie miał problemu ze swoją seksualnością i chętnie o niej mówi. W jego ślady poszedł właśnie Patryk Rybarski, który zasłynął męskim tańcem na rurze w Mam Talent i Got to Dance. Został on twarzą (i ciałem) nowego gejowskiego magazynu Pride.

bEILVUOL

Zobaczcie, jak wygląda jego coming out.

bEILVUOR
bEILVUPm
KOMENTARZE
(71)
lusia
7 lat temu
gej nie gej, ciężką prace wkłada w to co robi a ci co tak obrażają potrafią wstać z krzesla i sie ruszyć?? i bardzo pieknie tanczyl na tej rurze.
gość
7 lat temu
Uroczy przystojniak!
gość
7 lat temu
KOGO OBCHODZI, czy homo, czy hetero? Bo mnie to lotto!
bEILVUPn
gość
7 lat temu
oboziu ile jadu, ot katolicki narod milujacy blizniego w pelnej krasie, kupcie se jakas masc na bol d.. z tej zazdrosci, nauczcie sie na pamiec kanonu 2358 katechizmu o zakazie dyskryminacji, wracajcie do swoich nic nie znaczacych zyc, do lepienia pierogow, a od czlowieka o bardzo dobrym serduszku sie odwalcie, tym bardziej, ze rzad przyklepal ustawe o resocjalizacyjnych psychuszkach dla homofobow, skonczylo sie babci s****e, taliby wobec tolerancji wypad na bliski wschod czy na ksiezyc, moi przodkowie nie o taka Polske walczyli, by debile przesladowaly innosci i mniejszosci, czesto piekniejsze od smierdzacych hetero katoli.
gość
7 lat temu
Twarz średnia, ciało świetne, ruchy - niebiańskie! :)
Najnowsze komentarze (71)
gość
7 lat temu
Fuuuu ...brzyyydka ciocia .
gość
7 lat temu
Coming out to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego homoseksualisty... ..... A jakie bardzo wazne wydarzenia w zyciu ma heteroseksualista???
i
7 lat temu
Uroczo musi wyglądać z członkiem w ustach, nie sądzisz?
Gość
7 lat temu
zboczeniec
gość
7 lat temu
Może ciało ma ładne, wysportowane ale twarz ma wyjątkowo paskudną, i te nieregularne, rysy , nos jak ziemniak.
gość
7 lat temu
Patryk jest wspanialy. Brawo za piekny taniec na balkonie z Palacem Kultury z tylu. Trzymaj sie Patryk. JEstes z*******y facet.
gość
7 lat temu
Wystąpił w teledysku jakiś czas temu: http://kafeteria.tv/Uczestnik-Mam-Talent-zatanczyl-W-TELEDYSKU-NA-RURZ-DwkAGonnQsU
gość
7 lat temu
heteroseksualista nigdy nie zrozumie jaką ulgą jest coming out.
bEILVUPf
gość
7 lat temu
Taniec w klubach gogo nazywany jest lap dance i jest to forma tanca przy rurze... pole dance natomiast to sztuka sama w sobie, piekna forma ekspresji i trudna nauka panowania nad wlasnym cialem oraz ogromny wysilek!!! Podziwiam tego goscia!
gość
7 lat temu
Facet tańczył w Romie i doprowadził do wyrzucenia z teatru jednego aktora geja, który nie odwzajemnił jego względów. Od tego czasu go nie lubię, bo uważam, że względy osobiste nie powinny mieć wpływu na karierę, a jego akcja to było wbicie noża w plecy.
gość
7 lat temu
Dla kursantow OhLala to nigdy nie bylo tajemnica. To jego zycie ,sprawa. Kogo obchodzi kto z kim sypia? Wazny jest czlowiek.
gość
7 lat temu
fajny , mocna charaterystyczna uroda.
Ss
7 lat temu
wsio ryba jakiej orientacji..... fajny facet i tyle.
gość
7 lat temu
świetne ciało!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEILVUPY
bEILVUPZ
bEILVUQa
bEILVUQb
bEILVUQc
bEILVUPH