Baby
|
aktualizacja

Patryk Vega STRASZY zwiastunem filmu o kibolach. O ból głowy przyprawiają: rozkrzyczany Królikowski oraz "groźna" Kożuchowska

99
Podziel się

Nie oglądajcie tego zwiastuna, już zrobiliśmy to za was...

Zwiastun filmu "BAD BOY" Vegi
Zwiastun filmu "BAD BOY" Vegi (East News)

Chciałoby się powiedzieć, że Patryk Vega jest dla polskiego kina tym, czym Zenek Martyniuk dla rodzimej muzyki, ale byłoby to porównanie krzywdzące dla gwiazdora disco-polo. Nawet on ma w swojej twórczości więcej polotu niż Vega. Reżyser "Botoksu" i "Polityki" nawet nie udaje, że zależy mu na czymś innym niż na zarabianiu pieniędzy. Seryjnie produkuje filmy, które nie odbiegają jakością od serialów paradokumentalnych.

Widać już nawet nieskomplikowany i skuteczny schemat działania "twórcy". Bierze on pod lupę kolejne grupy społeczne starając się pokazać je z najbardziej patologicznej strony. Finalnie widz ogląda mieszankę gagów wąsatego wuja z imienin okraszona sporą ilością "k-rew". Nie inaczej jest tym razem.

Vega zaprezentował właśnie nowy zwiastun filmu "BAD BOY", który opowiada o zdemoralizowanym (a jakże) środowisku kibolskim i skorumpowanych klubach piłkarskich. Swój talent awanturnika i krzykacza miał okazje zaprezentować Antek Królikowski, który wchodzi na tak wysokie rejestry, że do biletów w kinie powinny być rozdawane zatyczki do uszu. Swoją drogą kojarzymy już Antka z takiej roli... A nie! To było prawdziwe życie.

Rolę dostała również nowa "muza" reżysera, Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda "Rodzinki.pl" kolejny raz usiłuje odciąć się od "grzecznego" wizerunku i pokazać, że jest prawdziwą aktorką. W tym celu posmarowała usta ciemną szminką. Też macie ciary..?

W obrazie występują też m.in. Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Piotr Stramowski i... Kamil Grosicki. Doskonale rozumiemy, że kredyty same się nie spłacą, ale dziwi nas, że część szanowanych aktorów teatralnych zdecydowała się wziąć udział w projekcie Vegi. Może to kwestia słynnej "hipnozy", którą stosuje reżyser?

KOMENTARZE
(99)
polski!?
4 tyg. temu
"...filmy, które nie dobiegają jakością od serialów paradokumentalnych." - No żesz ku**a, pismaku Baby, pisz po polsku!!! Ty nie "dobiegasz" do szkoły.
Gyter
4 tyg. temu
Jak coś piszecie to wypadałoby chociaż raz potem to przeczytać przed publikacją.. Tego się nie da czytać..
Ddf
4 tyg. temu
Polszczyzna - poziom szkoły specjalnej
Gość
4 tyg. temu
Polska w pigułce 1. Cwaniactwo 2. Zenek Martyniuk 3. Filmy Vegi 4. Katolicy 5. PIS 6. Homofobia 7. Wandalizm 8. Wrogość do rodaków 9. Patologia 10. Zacofanie
polski!?
4 tyg. temu
"...filmy, które nie dobiegają jakością od serialów paradokumentalnych." - No żesz ku**a, pismaku Baby, pisz po polsku!!! Ty nie "dobiegasz" do szkoły.
Najnowsze komentarze (99)
Maluch
3 tyg. temu
Pudlu,pracuj nad polszczyzna.Krucho z Toba, bledy stylistyczne !
Eee
3 tyg. temu
Zwiastuna. Serio?
Ivi
3 tyg. temu
Jeeeesu znowu ta pożal sie Boże aktorka żadna?
Emi
3 tyg. temu
Sorry mialo byc smaruje
Emi
3 tyg. temu
Ale ust sie nie smakuje szminka tylko maluje
Moc
3 tyg. temu
Stag go niech robi te słabe filmy a My nie musimy ich pglądać
Gość
3 tyg. temu
Tyle rzucają mięsem, że aż vega-nie powinni strajk zacząć.
Gosć
3 tyg. temu
W sumie to szkoda, bo widać mocno zmarnowany potencjał. Głównie tymi "ku*mi". Sam temat dobry i jeszcze takiego filmu nie było, apo ujawnieniu ostatnich przekrętów to na czasie.
Gość
3 tyg. temu
Kto jeszcze ogląda filmy Vegi ?
Abc
3 tyg. temu
Ratunku...
Patryk
3 tyg. temu
Obiecałem,że nigdy więcej nie obejrzę filmu Vegi! Ten zwiastun tylko mnie utwierdził w przekonaniu!
Artur
3 tyg. temu
Patologia !!!
Hfsrkuy
3 tyg. temu
Ciekawy zwiastun, czekam na film
Kcfdgfgts
3 tyg. temu
Co za subiektywna opinia. Wasz portal jest tragiczny. Jestem tu pierwszy raz, ale wiem że ostatni. Vega zły, Kardashian zła, Macadamian zła, Łuczenko zła.. Nie da się tego czytać
...
Następna strona