Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Patryk Vega "życzliwie" o Kubie Wojewódzkim: "Nie lubię ROZMAWIAĆ Z PAJACAMI"

175
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Patryk Vega poświęcił kilka słów Kubie Wojewódzkiemu. Kontrowersyjny reżyser zdradził m.in., że nie zamierza wystąpić w programie dziennikarza, gdyż nie spełniłby on jego intelektualnych oczekiwań. Pozdrowił również Kubę kilkoma ciepłymi słowami.

Patryk Vega "życzliwie" o Kubie Wojewódzkim: "Nie lubię ROZMAWIAĆ Z PAJACAMI"
Patryk Vega zdradza, dlaczego nie wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego (AKPA, Podlewski, Piętka Mieszko)

Filmy Patryka Vegi od lat budzą wiele kontrowersji. Najbardziej płodny polski reżyser właściwie co kilka miesięcy wypuszcza w świat kolejne produkcje, których jakość często pozostawia niestety wiele do życzenia. Mimo wszystko Vega wciąż przyciąga do kin tłumy widzów, prezentując na ekranie coraz to bardziej wymyślne historie z gwiazdorską obsadą.

Aktualnie Patryk Vega jest w trakcie promocji swojego najnowszego "dzieła" - Miłość, seks & pandemia - którego premiera odbyła się w ubiegłym tygodniu. W niedzielę w sieci ukazała się rozmowa reżysera z Żurnalistą. Goszcząc w popularnym ostatnio wśród polskich celebrytów podcaście, Vega otworzył się m.in. na temat spraw duchowych. Twórca zdradził m.in., że jest więźniem własnego umysłu, odnajduje ukojenie w modlitwie i jak ognia unika pracy w niedzielę.

W podcaście Żurnalisty Vega poświęcił również chwilę Kubie Wojewódzkiemu. Jakiś czas temu, odpowiadając na instagramowy komentarz, prezenter wyznał, że nigdy nie zaprosi reżysera do swojego programu. W rozmowie Vega zdradził jednak, iż już kilkakrotnie otrzymywał propozycję występu w show - za każdym razem jednak konsekwentnie odmawiał.

Zapraszał mnie chyba z 10 razy. Co roku mnie próbuje zaprosić. Może teraz tak powiedział [że go nie zaprosi - przyp. red.], bo go olałem z 10 razy. Zapraszał mnie na pewno więcej niż pięć razy do swojego programu. Były takie podchody i ja powiedziałem, że nigdy tam nie pójdę. Może teraz odwraca kota ogonem - stwierdził Vega.

Zobacz także: Patryk Vega o pracy nad "Small World": "Emocjonalna śmierc"

Okazuje się, że dla Patryka Vega ewentualna wizyta u Kuby Wojewódzkiego nie miałaby żadnego sensu. Zdaniem reżysera widzowie show oglądają je głównie dla osoby prowadzącego, a nie dla gości, którzy na kanapie programu promują swoją twórczość. Przyjęcie zaproszenia byłoby więc dla Vegi pozbawione jakichkolwiek korzyści.

Nie pójdę tam dlatego, bo nie spełnia to dla mnie funkcji użytkowej, bo ja bym promował jego program, a nie on mój. To nie jest tak, że ja sprzedam mój film, idąc do niego do programu (...). Wszyscy, którzy tam chodzą z przekonaniem, że wypromują swoje dzieło, które debiutuje, są w błędzie. Wyłącznie pompują Kubę Wojewódzkiego, nie widzę w tym funkcji - wyjaśnił.

Vega zdradził również, że przywiązuje dużą wagę do merytorycznego poziomu rozmowy. Reżyser jest przekonany, iż wizyta w programie Kuby Wojewódzkiego nie zaspokoiłaby jego intelektualnych oczekiwań - co zresztą wyraźnie podkreślił, w ciepłych słowach nazywając prowadzącego "pajacem" i "klaunem".

Ja też jednak nie lubię rozmawiać z pajacami. Muszę mieć poczucie merytorycznej rozmowy. Jestem w stanie znokautować każdego boksera, ale nie potrafię się komunikować z klaunem - stwierdził.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki poczuje się urażony?

Zobacz także: Kto jest matką Mai Bohosiewicz i najgorsza scena w nowym filmie Vegi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(175)
Patryk
2 lata temu
Pamiętam, była jesień, pokój nr 8, korytarza mrok, jak w jakimś programie o urządzaniu wnętrz , gdzie Rozenek była jedną z oceniających, dwóch żonatych facetów robiło do niej maślane oczy i nie tylko, mimo, że ich żony zzieleniałe z zazdrości były tam razem z nimi i mało Rozenkowej nie pożarły wzrokiem, żeby tylko ich mężulkowie przestali się do niej łasić. Jedna zrobiła swojemu kapciowi awanturę, a ten na to, że jak ma przed sobą taką szprychę, to nie wie gdzie oczy podziać, żeby mu nie stanął na widoku.. Kubuś mimo zatwardziałego gejowania też poleciałby do niej, aż z peruki by mu się kurzyło, gdyby jej smsy nie były żądające, pełne pychy i sprowadzające go do roli robaka. Dziadek daje jej publicznie do zrozumienia, żeby zmieniła ton, to Kubuś zrobi skłon i będzie służył jej na dwóch łapkach, a może i nawet zamerda swoim świńskim ogonkiem rozbawiając Henryczka, gdy Gosia będzie pochłonięta swoim kolejnym wielkim projektem biznesowym. Wątpię, żeby coś wskórał, ale niech się poniża dziadzio, jest ubaw po pachy i to się klika.
Info
2 lata temu
WFista sadysta Pan Witold upokorzył Kubusia Wojewódzkiego w składziku na szczotki i od tego czasu Kubuś nie trzyma stolca. Pieluchy Kubuś przynajmniej ma już za darmo, bo zasiłek pielęgnacyjny pobiera z racji wieku i stanu zdrowia.
do Swiety
2 lata temu
Gośka po prostu chciała sprawdzić czy castingowe legendy przekazywane z pokolenia na pokolenie o Kubusi małym siurku nie są przesadzone, a ten w płacz hahaha, bo napisała -pokaż mi swojego małego calineczka ( 1 cal= 2,54 cm hahaha) i gdy wysłał zdjęcie swojego małego siusiaczka stała się nieprzyjemna
Elton
2 lata temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Peruczkę podobno nawet zdejmuje, gdy upojne chwile zmącą mu zmysły i instynkt samozachowawczy.
@trele
2 lata temu
haha, dziadek kuba ma okazję zaistnieć jako moralny decydent.. na groźnej Rozenkowej, żałosne, jak to Radzio mówi odnośnie tanich prowokacji babci Dody, zdradzając (haha) przy okazji jej prawdziwą płeć- że nie odpowiada na jej desperackie zaczepki, bo nie kopie się leżącego, a dziadek Kuba jak widać sam czuje się też leżący i atakowany przez groźną Rozenek. Zagraj to jeszcze raz Kubas, mamy z ciebie taki ubaw, że Sama Szatan się chowa, bo też leje z ciebie, jej żarliwego obrońcy w peruce.
Najnowsze komentarze (175)
tarahahaha
2 lata temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu w Proćwinie, gdzie kiedyś stróżem cmentarnym był jego ojciec. "Pracowałem tam jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze, gdy wyszło na jaw, że nie ma matury. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
wirtual
2 lata temu
Vega zmiażdżyłby biednego dziadka Kubusia swoim intelektem dlatego dziadek Kubuś boi się go zaprosić do swojego ubogiego programiku
Witus K.
2 lata temu
Ubieranie brzydkiego dziadka Kubusia Powiatowego w koszule, garnitury, marynarki z zalotkami, białe trampki, odblaskowe kurtki jak dla chomika taternika, perukoczapki, krótkie spodenki, lakierki koniecznie bez skarpetek, przykrótkie spodnie odkrywające kostki jak przeterminowane pomarańcze z Korei, peruki odkryte itd. jest tak samo śmieszne i zarazem idiotyczne, jak przerabianie i malowanie krowy na konia rasy arabskiej i wystawianie jej w wyścigu poszły konie po betonie. Powiatowemu przy jego wyglądzie, najbardziej pasują gumiaki, robocze spodnie drelichowe, waciak i na głowie berecik z antenką, zasłaniający mu TO COŚ, co nazywa się łysieniem grzybiczym.
Elżunia
2 lata temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę. to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Jan
2 lata temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy wabić , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale mdlący starcem cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
Kamil
2 lata temu
Powiatowy do niczego się nie nadaje, dlatego wywalili go z Idola, Mam talent, a X Factora w ogóle zlikwidowali, upokarzając Kubusia, bo na wizji się posiusiał. Nie zapomnę jaką siarę Kubuś sobie zrobił przed całą Europą jak był (jednorazowo na szczęście) w Idolu Międzynarodowym. Pokornie chciał sie podlizać Simonowi Cowellowi, który jest jego niedościgłym idolem, a nie znał nawet słowa w żadnym języku obcym, oprócz 'yes, maestro Simon'. ... Nic ciekawego nie miał do powiedzenia nawet po polsku, nie potrafił rzetelnie oceniać wykonawców, drżał jak osika, robił siarę nie tylko sobie, ale całej wschodniej Polsce (jako bidula Kubulo), wyglądał jak prowincjonalny konferansjer i rozdawał uczestnikom jakieś czerstwe prezenty. Biedny Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, kompetentnego i wygadanego jurora, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, słusznie nazywając go smutnym bidulkiem z Polszy.
losmina
2 lata temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że Kuba ma drugie, pełne smutków życie, o którym prawie nikt nie wie, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych, których tak jak jego los ciężko doświadcza, daje im swój czas, oddaje im swe biedą nacechowane życie (podobno stara się zarażać swoim wrodzonym ubóstwem umysłowym, daje nadzieję na sen, bo tak wciąż nudzi, a kiedy jest mu źle, co często się zdarza, to płacze jak dziecko z zespołem Kubólu), wspiera finansowo (dlatego jest bankrutem) i chodzi w pożyczonych butach z tekturowym dnem. Poczciwość Jakuba jest jego ogromnym smutkiem, bo musi to ukrywać, by istnieć w świecie mediów. Boi się też własnego cienia, a to już jest coraz dłuższy cień odchodzący w kierunku grządek z kapustą.
Adelle
2 lata temu
Władzio Kubuś Wojewódzki jest z Proćwina pod Koszalinem, wszyscy w Proćwinie pamiętają jak zesikał się w czasie dukania wiersza na apelu ku czci odlotu w kosmos Jurija Gagarina. Śmiechu było co niemiara, gdy zapłakany i zasikany Władynio Kubunio wydukał pochlipując - Część jego ku pamięci zostaje na zakręcie, bo choć bolą nogi nagi chodzi koło mlecznej drogi i mnie się podobuje aż mnie staje mój siusiaczek... i Kubuuuuuuraczek tu spiekł raczka, gdyż do sików dołączyła mu się srrrr....aczka. Władzio a nie Kubuś ma na imię, Kubuś to jego pseudonim satyryczny
kolo zpracuni
2 lata temu
Ja znam Kubę W. od lat, bo tak się składa, że ciągle pracujemy razem w TVN. On dziennikarzuje, choć bez matury i studiów jest, a ja po studiach zajmuję się ustawianiem sprzętu i nagłośnieniem i se chwalę. Nawet się zdarza, że przegadamy sporo czasu przed programem lub po pracy. Zaświadczam, że subtelny z niego facio i po prostu u nas nad Wisłą nie szanują faciów takich jak on, którzy jak łysieją to wskakują w perukę, a jak mają problem z poceniem stóp, to nie noszą skarpetek, a protezę noszą jak zęby im wypadną ze starości. Kuba właśnie sobie założył taką i skromniutkim uśmiechem wstydliwie przyklasnął wspomnianej starości. Ja tam nic do Kuby nie mam, a nawet rozumiem, że chce być jeszcze mimo sześćdziesiątki na chodzie i robi co może, ale że to ma świadczyć o orientacji, to juz przesada i to spora. Ja lubię facetów , ale tylko do rozmowy i Kuba wyznał mi z małym zawstydzeniem, że to o czym marzy w czasie samotnych nocy, żeby uspokoić się po ciężkim dniu, to wypasiony brzuszek. Kuba, jak niektórzy wiedzą, w tym celu pije oranżadę i głównie piwo, prowadząc prywatną hodowlę swojej ciąży piwnej, co trochę przyprawia go o srom. I daje to rezultaty. Zwierzając mi się szlochał, że wyschnięty brzuchol to mają takie mięczaczki i słabiaczki jak on - słownictwo oryginalne Kuby. A on chciałby wyglądać jak Krzysztof Hołowczyc, bo raz widział go w łaźni tureckiej i odleciał z podziwu. Dlatego autentycznie rozpacza, bo przecież młode dziołchy chcą mieć facetów z umięśnionym brzusiaczkiem - słownictwo oryginalne Kuby, a nie suchych wiatraków poniżej 95 kg wagi. Aha, i jeszcze siusiaczka - słownictwo oryginalne K. - Kuba chciałby sobie przedłużyć, bo ma 4 cm we wzwodzie. Tak na moje oko, to było górka ze 3 cm, ale mu nie mierzyłem, już bez przesady. Ale wzwod przy mnie miał, więc dajcie już spokój temu faciowi i nie gadajcie, że jest cioteczką, albo że ma miękkiego do maczania w herbatce Drozdy, bo takie przykre słowa go ranią i o tym mi mówił, choć z trudem, bo jestem heterykiem. Życzcie mu pękatego brzusia i siusiaczka dłuższego, polska gościnność tego wymaga i kulturalność.
Papryczka
2 lata temu
Nie wiem czemu, ale zawsze mam bekę jak Kubusia w peruce widzę. On jest karykaturą samego siebie. To byłem ja, Jarząb do dziadka Kubusia emeryta bankruta
odpowiedź
2 lata temu
Do Forresta: - Kubuś Wojewózki tak mówi, bo pewnie ma dziecko z zespołem downa na wózku, więc zrozumiały jest jego stosunek do kangoorowania, bo przeżył je z wielkim wzruszeniem. Widać to po zamglonym smutkiem spojrzeniu, gdy wspomina o swoim zespole, w którym miał najmniejszą pałeczkę.
Ozbornowicz
2 lata temu
Staruszek Kubuś W. nie jest ani inteligentny, ani wykształcony. Nie ma nawet matury, zaś 4-letnie liceum wieczorowe z trudem kończył aż 6 lat, a jako syn szkolnego woźnego i salowej z pobliskiego hospicjum nigdy nie miał łatwo. Późniejsze żarty, którymi wspierał się w programach rozrywkowych kopiował z internetu, głównie z forum Bash org i z forum Bazarek przysłów dla ludzi bez pomysłów. Część cytatów zapożyczał z Księgi sentencji Simona Cowella, jednak ich nieudolne tłumaczenie przez Kubusia Zero Językowe Powiatowe, skazywało te wypowiedzi na parestezje. Kubuś rozpaczliwie wręcz chciałby uchodzić za inteligentnego, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, nazywając go bidulkiem umysłowym z Polski, czy jakoś bardziej upokarzająco, ale nie pastwmy się nad starowinkiem Kubusinkiem, bo kopanie leżącego to zbędny wysiłek.
Maggie
2 lata temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałyby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś lub coś w kim lub w czym można się zakochać, czy o kim lub o czym można fantazjować. No może jedynie o tym jak robi się z niego oklapłego balona, to tak. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania tej gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
BIDULA KUBULO
2 lata temu
Biedny ten Kubulo Wojewucki, Kamcio go olał, Tomcio zaliczył i wykopał, dobrze,ze chociaż Makłoś się ulitował i tę bidulę Kubulę wziął do swojej kawalerki. Ale coś za coś, teraz musi go dziadek Kubulo utrzymywać.
...
Następna strona