Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wylewny Paul Montana rozprawia o przyczynach rozstania z Iloną w tabloidzie: "Pokłóciliśmy się O ZUPĘ"

175
Podziel się

"W mojej rodzinie Ilona jest persona non grata" - wyznaje mąż byłej modelki.

Wylewny Paul Montana rozprawia o przyczynach rozstania z Iloną w tabloidzie: "Pokłóciliśmy się O ZUPĘ"
Ilona Felicjańska i Paul Montana pokłócili się o zupę (East News)
bCPekxNh

Ilona Felicjańska i Paul Montana bez wątpienia mają za sobą kilka wyjątkowo intensywnych miesięcy. W ostatnim czasie para znalazła się w centrum kilku głośnych afer, w tym niesławnego aresztowania na Florydzie, które odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Był to jednocześnie pierwszy poważny sygnał, że Ilona ponownie zaczęła zaglądać do kieliszka.

Choć Ilona Felicjańska zapewniała, że nie potrzebuje terapii i "miłość zwycięży wszystko", to niestety tu także minęła się z prawdą. Na początku lipca Paul Montana zmienił bowiem swój status związku na Facebooku i opublikował dość nerwową wiadomość od żony. Ostatecznie Ilona postanowiła jednak odpuścić i również potwierdziła, że nie ma sensu się dłużej oszukiwać.

bCPekxNj

O ile była modelka starała się nie rozdrapywać głębokich ran i dość oszczędnie informowała media o tym, jakie ma plany na przyszłość, to nieco inne podejście do sprawy ma Paul. Mąż Ilony udzielił właśnie wywiadu Twojemu Imperium, na którego łamach twierdzi, że wciąż ją kocha, ale postanowił odejść dla jej dobra.

Ilona to superinteligentna, genialna kobieta. Kocham ją, ale dla jej dobra odchodzę. Z bólem serca - twierdzi.

Z intymnych wynurzeń Paula dowiadujemy się też, że miesiąc miodowy w ich związku bardzo szybko się skończył. Powodem ma być uzależnienie obojga od alkoholu, po którym, jak twierdzi Montana, Ilona staje się zupełnie inną osobą.

bCPekxNp

Jest cudownie przez pewien czas, a potem dzieje się to, co się dzieje. (...) W mojej rodzinie Ilona jest persona non grata, bo mówiła i robiła dziwne rzeczy, choć z dobrymi intencjami. Nie winię jej za to absolutnie, ale wiadomo, że to są dwie różne osoby: jedna trzeźwa, druga po alkoholu. Obydwoje pijemy za dużo. Tylko że ja mogę przez trzy miesiące nie pić. A Ilona? Nie mogę powiedzieć, że się upija bardzo, ale pije. I wtedy nieprzyjemne rzeczy są mówione... - zdradza w prasie troskliwy małżonek byłej modelki.

Jednocześnie Paul wyznał, co było powodem wielkiego sporu, którym był początkiem końca ich związku. Jak sam twierdzi, poszło o... zupę.

Żadne wielkie rzeczy nas nie dzielą, w sumie to są bzdury. Wie pani, o co teraz poszło? Pokłóciliśmy się o zupę! Ale tak naprawdę chodziło jej o to, że nie została zaproszona na pogrzeb mojego wujka z Ameryki. (...) Ilona nie może też znieść tego, że się przyjaźnię z moimi byłymi. Nie pomaga tłumaczenie, że to są starsze panie - żali się.

Myślicie, że Ilona wykorzysta ten moment, aby podzielić się w tabloidach czymś równie "natchnionym"?

bCPekxNq
bCPekxNr
bCPekxNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(175)
dzo-asia
4 tyg. temu
Dla dobra swojego, swoich rodzin i wszystkich czytelników- skończcie to szybko! I nie męczcie nas już więcej sobą
Ula
4 tyg. temu
Zalamalabym się gdybym mój mąż publicznie wyciągał takie rzeczy, jak dobrze, ze nie jestem celebryta i mogę robić co chce
aleksandra
4 tyg. temu
po co on o tym opowiada?
bCPekxNL
Szaza
4 tyg. temu
Bo zupa była za słona :)
Anna
4 tyg. temu
Oby do siebie już nie wrócili
Najnowsze komentarze (175)
Paulatan
2 dni temu
Ilony często mają trudnych partnerów bo same mają dziwny, zawzięty i uparty charakter. Mimo wszystko współczuję tej huśtawki emocjonalnej
Ja cv
4 tyg. temu
Ilona ten facet źle na Ciebie wpływa i jak mówi to nie jedna,dwie a 20 osób to coś jest na rzeczy ratuj się dziewczyno proszę Cię
?...?..
4 tyg. temu
kto to?
monia
4 tyg. temu
Co za satuk. Przepraszam, musialam.
anna
4 tyg. temu
"Ilona to superinteligentna, genialna kobieta. Kocham ją, ale dla jej dobra odchodzę. Z bólem serca"- ŁASKAWY PAN
MarekZegarek
4 tyg. temu
Oboje na taśmę do fabryki na 8 godzin, powinno ich uspokoić, otrzeźwić i ustabilizować:)
Ona
4 tyg. temu
Wszystko wszystkim, ale najważniejsze nie zostało napisane! O jaką zupę chodziło: pomidorową, rosół...a może barszcz-jak o barszcz to rozumiem! Może zrobić się człowiekowi przykro ;)
efect
4 tyg. temu
miała być pomidorowa a wyszła wyborowa
bCPekxND
Remix
4 tyg. temu
No tak, zupa była za słona to jej wybił czwórke. Potem daje jej jakąś islamską literaturę żeby zrozumiała że bicie i poniżanie kobiet jest czymś normalnym o czym mówi pismo. 🤷🏻‍♂️
Mami
4 tyg. temu
Tak byla za słona czy w z pudelka żyjecie
marta
4 tyg. temu
Zniszczył jej życie ten alkohol. Przykre. To musi być strasznie ciężkie wyjść z tego
Laura
4 tyg. temu
Gdzie Kaz i Isabel? To były czasy!
Jessi
4 tyg. temu
To nie chodzi tylko o alkochol. Oni mają problemy w związku tylko na trzeźwo o tym nie rozmawiają tylko po pijaku. Z moim byłym też tak miałam. Jak tylko wypił kilka piw to od razu zaczynały się pretensje. A to źle powiedziałam a to źle spojrzałam itp...
Ewe
4 tyg. temu
To o zupę Czo o pogrzeb? Cz o zupę na pogrzebie?
...
Następna strona
bCPekxOf