Trwa ładowanie...
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują rocznicę związku: "3 wspólne lata, dziękuję Ci za każdą sekundę" (ZDJĘCIA)

1000
Podziel się:
1000
Podziel się:

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku. Z tej okazji sportowiec opublikował w mediach społecznościowych serię wspólnych zdjęć, które opatrzył czułym wpisem. Uroczo?

1
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują rocznicę związku: "3 wspólne lata, dziękuję Ci za każdą sekundę" (ZDJĘCIA)
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku (Instagram)
0
0

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku, w trakcie którego para zdążyła wziąć ślub w Miami i zostać rodzicami Antoniny. Z tej okazji sportowiec postanowił opublikować w mediach społecznościowych serię wspólnych zdjęć z ukochaną i opatrzyć je czułym wpisem. 37-latek zaznaczył, że jest bezgranicznie wdzięczny żonie za spędzone z nią chwile, a także nie wyobraża sobie życia bez ukochanej, która jest jego "drugą połówką".

3 wspólne lata, dziękuję Ci za każdą sekundę. Dałaś i dajesz mi każdego dnia wszystko o czym marzyłem przez całe życie. Tak bardzo jestem za to wdzięczny. Każdemu z Was życzę spotkania na swojej drodze drugiej połówki, przy której będziecie czuli się tak dobrze, że każda spędzona chwila osobno nigdy nie da wam takiej radości jak te spędzone razem. Często piszecie mi, że też czekacie na taką miłość. Warto czekać, bo nie znamy dnia, kiedy to nadejdzie, a czasami nadchodzi w najmniej spodziewanym momencie, tak jak to było u nas - napisał na Instagramie.

Rocznicą związku zdecydowała się pochwalić również Paulina. Influencerka wstawiła na Instagrama filmik z mężem i córką, do którego dołączyła znacznie krótszy, aczkolwiek równie ckliwy komentarz. Rzeźniczak wyznała, że jest wdzięczna losowi za to, iż miała okazję poznać Jakuba.

3 lata temu się poznaliśmy i każdego dnia jesteśmy wdzięczni, że los postawił nas sobie na drodze - skomentowała.

Zobaczcie, jak Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zmienili się od początku trwania związku.

2
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
3
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
4
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
5
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
6
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
7
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
8
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku
9
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku

0
0
10
 / 10
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie świętują 3. rocznicę związku

0
0
KOMENTARZE
(1000)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Haha
2 lata temu
Przecież niby poznali się w lipcu, co rok inna data rocznicy 😂
era
2 lata temu
ogromny staz jak na niego az mi sie d wzruszyla
TakaPrawda
2 lata temu
Od profesjonalnej sesji fotograficznej z hucznego ślubu w Majamiach z pełną uroku dziewczyną szczuplutką jak przecinek do przaśnego selfiaka z minimalnym tlem w jakiejś klitce w bloku za to z Małżonką zaiście słusznej postury.... Komentarz zbędny. Ps. Niech Im się dziecko zdrowo chowa. Ono niczemu nie zawiniło
Magda
2 lata temu
Fajna pogoda za oknem - miłego odpoczynku Pudelkowiecze
Zero
2 lata temu
My po trzech latach- juz nie jestem piłkarzem, nie miałem nawet pożegnania na boisku, wynajelismy jakis przyciasny domek za hajs pozyczony od kolegi, muszę iść walczy w patologicznych walkach mma, żeby zarobić jakąkolwiek kasę, bo nigdzie nie chcą mnie zatrudnić, a przecież Paulisia nie po to została moja żona, żeby pracować. Dziecko już się urodziło i muszę się pilnować, żeby ludzie widzieli jakim jestem "dobrym ojcem i mężem". Co prawda najchętniej spakowalbym walizki i uciekł do Miami, ale nie mogę, bo nie mam za co. W ciągu trzech lat straciłem właściwie wszystko na co pracowałem całe życie- spore pieniądze, godność, szacunek u ludzi, szacunek do siebie.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (1000)
Oni
rok temu
Obrzydlistwo
Haaap
rok temu
Nowy artykuł
Hahahah
2 lata temu
Ciekawe co Kubulek odwalił, że buła już na treningu waruje xD
lili
2 lata temu
Tam wszystko to jedna wielka fikcja. On od początku bez kasy , z długami , ostatnia kasę wydawał na zaintonowanie P . Ona za to myślała, że będzie żyła jak księżniczka bez żadnego wysiłku, markowe drogie ubrania, wzamian za sprzątanie u gotowanie. Jednak okazało się, że tej kasy nie ma tak dużo jak zakładała dlatego przestała gotować i żyją na cateringu. O ile jestem w stanie zrozumieć brak czasu przy małym dziecku na ugotowanie obiadu o tyle nie zrozumiem, jak twierdziła, że w ciąży tego czasu nie ma. Picer spotkał się z picerką. Sama nie ma pomysłu na siebie . Na insta content modowy , kulinarny , modowo-ciazowy , dzieciowy .. co dalej?
love
2 lata temu
Reporter mial koszulke z zdjeciem kubulka i Marianny z napisem "Jesli oni nie beda razem, to nie wierze w milosc", cos w tym jest!!! Widac iskrzylo mocno miedzy nimi🥰🥰🥰
Ibiza Girl
2 lata temu
Widać że K nie może przeboleć Edytki i wcale się nie dziwię 🤷☺️☺️☺️☺️
Ciekawska
2 lata temu
Czy Ewelina jest w ciąży?
Drogie Rzeźni...
2 lata temu
Przejżyjcie na oczy. Nie myślcie sobie, że hejt na Was jest produkowany przez byłe i ich fanki/koleżanki. Na grupach plotkarskich na fb, to nie byłe, ani nie ich koleżanki, piszą niepochlebne komentarze na Wasz temat. I nie myślcie, że jeśli Wy naprodukujecie na te byłe hejt, to ludzie polubią Was bardziej. Czy byłe będą lubiane, czy nie, to smród za Wami i tak się ciągnie. A to, że tego nie rozumiecie, pokazuje tylko jak bardzo jesteście mentalnie i emocjonalnie ograniczni.
Proud husband
2 lata temu
Przepraszam za Paulinkę i jej komentarze tutaj. Dzisiaj całą noc trenowałem z Marianną i dopiero niedawno wróciłem do domu. Paulinka niestety nie rozumie, że prawdziwy sportowiec powinien trenować o każdej porze dnia i nocy, najlepiej w 2 osoby.
koza
2 lata temu
Padlinka myśli że tu grasuje jedna osoba, otóż nie ! pogódź się z tym że pół kraju was nie znosi za to co zrobiliście, bardziej nielubianej pary w życiu nie widziałam a ja osobiście obserwuję was dla beki hehe
Kasia
2 lata temu
Paulina oglądałaś dzisiaj tvn? 😀
Rebeka
2 lata temu
Poczytałam komentarze pod starymi artykułami o pierwszej żonie i Jakubie. Ten sam obraźliwy styl, co tutaj na Paulinę. Czyżby ta sama osoba hejtowała wszystkie jego partnerki?
Szok
2 lata temu
Kto będzie minusował dzisiejszej nocy jak na konferencji jest
taktak
2 lata temu
dla wiekszosci widze jak jestes po slubie i masz dzieci to juz koniec zycia - trzeba siedziec w domu - smutne to ;]]] A juz jak kobieta wyjdzie na jakas impreze albo 'nocowanke ' do kolezanki to dopiero drama;D zostawila niemowle na 24 to nie matka
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
9.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
8.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
7.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
6.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.
5.

52-letni Pharrell Williams w kurtce ze skóry strusia oślepia ZŁOTYMI zębami na ściance (ZDJĘCIA)

Pharrell Williams od lat uchodzi za ikonę stylu. Kilka dni temu muzyk zaprezentował się na nowojorskim evencie w krzykliwym "outficie". Wzrok przykuwały jego złote nakładki na zęby. Lubicie jego estetykę?
4.

Gwiazdy odsłaniają skórę na arabskim festiwalu: Ana de Armas, Dakota Johnson, Rita Ora... (ZDJĘCIA)

Silna reprezentacja Hollywood udała się do Dżuddy w zachodniej Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz szósty odbywa się Red Sea International Film Festival. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Ana de Armas, Dakota Johnson i Rita Ora. Która ze znanych pań zasłużyła na tytuł najlepiej udanej gwiazdy wieczoru?
3.

Zbieranina gwiazd szturmuje ściankę na premierze filmu "Dziki": szczuplutka Zając, Wieniawa w czerwonym golfie, zakochańce Gola i Sofi (ZDJĘCIA)

Nowy dzień to dla znanych i lubianych kolejna szansa na ogrzanie się w blasku fleszy i reflektorów. Tym razem ruszyli oni na premierę nowego filmu Macieja Kawulskiego. Poza gwiazdami produkcji mogliśmy podpatrzeć też kilku celebrytów, m.in. Wojciecha Golę uparcie lansującego swą młodszą ukochaną.
2.

Leszek Lichota zameldował się na premierze z NOWĄ PARTNERKĄ. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Leszek Lichota zakończył trwający ponad dwie dekady związek z Iloną Wrońską. W czwartek pojawił się na premierze filmu "Dziki", a podczas wizyty na ściance towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Aktor trzymał ją za rękę, pozując do zdjęć.
1.

Gwiazdy brylują na kolejnym evencie: Maria Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Zorganizowane w czwartek spotkanie prasowe z okazji Kampanii #lubiesiebie przyciągnęło kilka popularnych twarzy. Na wydarzeniu zagościła m.in. Maria Sadowska, Magdalena Kumorek czy Mariola Bojarska-Ferenc.