Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Paulina Młynarska ostro o słowach Kingi Dudy: "Twój tato ZGOTOWAŁ TYM LUDZIOM I ICH DZIECIOM HORROR"

1133
Podziel się:

"Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ?" - grzmi dziennikarka.

Paulina Młynarska ostro o słowach Kingi Dudy: "Twój tato ZGOTOWAŁ TYM LUDZIOM I ICH DZIECIOM HORROR"
Paulina Młynarska apeluje do Kingi Dudy (East News)

Echem odbijają się słowa Kingi Dudy z wczorajszego wiecu wyborczego. Córka prezydenta wygłosiła przemówienie, w którym apelowała o poszanowanie wszystkich ludzi, niezależnie od tego, jakiego są koloru skóry, w co wierzą i kogo kochają. Trudno nie zgodzić się z jej słowami, ale trzeba przyznać, że w kontekście wypowiedzi jej ojca z ostatnich tygodni, brzmią one co najmniej dziwnie.

Córka prezydenta zignorowała fakt, że to właśnie jej ojciec przez ostatnie tygodnie kampanii odmawiał członkom społeczności LGBT+ człowieczeństwa, nazywając ich "ideologią", demonizował adopcję dzieci przez pary jednopłciowe i zapowiedział nawet, że chce zmienić konstytucję, by nigdy nie mogło się to wydarzyć. Nie wspominając już fali nienawiści wobec mniejszości seksualnych.

Te hipokryzję wychwyciła Paulina Młynarska, która zaapelowała do młodej prawniczki w emocjonalnym wpisie na Facebooku.

Zobacz także: Wystąpienie Kingi Dudy po ogłoszeniu sondażu IPSOS. "Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści"

Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę boją się o siebie i bliskich każdego dnia, bo kochają w "niewłaściwy" sposób - zaczęła Młynarska.

Może media, w przerwie od omawiania Twojej kreacji i niewątpliwej urody, zechcą puścić to dalej. Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego, kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? - wyznała dziennikarka, sugerując, że obecność i słowa Kingi mogły być jedynie zabiegiem PR-owym mającym nieco uspokoić nastroje społeczne.

Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości. Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: „Mamuś, chcę mi się wymiotować z nerwów”. Moi przyjaciele geje: "Lola, nie mam już siły tu żyć". Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kampanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm - stwierdziła Młynarska.

Wpis w podobnym tonie zamieściła też Karolina Krowin Piotrowska.

Wszystko super, obrazek miodzio, tylko następnym razem, kiedy Twój szanowny tata, będzie bezkarnie i publicznie obrażał, niszczył i odczłowieczał innych, także Twoich rówieśników, kolegów, koleżanki, w imię zachowania władzy i konsekwentnego dzielenia ludzi, zareaguj szybciej, a nie z wieloletnim opóźnieniem - napisała dziennikarka.

Jak myślicie, dlaczego Kinga Duda nie zabrała głosu, gdy jej ojciec wspominał o "ideologii LGBT"?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1133)
Hmm
2 lata temu
I kto tu dzieli Polaków i sieje hejt?
🐕 fa
2 lata temu
Polskę dzielą celebryci!!! Na bogatych i biednych na ładnych i brzydkich na grubych i fit tak właśnie jest. Myśleli że ich kandydat ich tylko w tym upewni. Dobrze że taki wynik. A Paulina chyba dla kasy ten wpis zrobiła bo co innego można o tym pomyśleć!
Dość
2 lata temu
To jest skandal! To jest dopiero hejt i nienawiść i ten język. Pani Paulino w Polsce geje i lesbijki Nie są ani prześladowani ani piętnowani.! Mogą sobie być kim chcą i robić co chcą. Ma pani w sobie zła wolę. Problem jest w tym, ze chciałaby pani narzucić nam swoje poglądy i nie przyjmuje do wiadomości ze nasze sa inne. To jest brak tolerancji i głupota!
Aaaaa
2 lata temu
"Twoj tato zgotował im horror??? Ludzie czy cos sie od czasow rządow Platformy w tej sferze zmieniło??czy homoseksualizm został prawnie zakazany?czy karany jest śmiercią lub więzieniem?? Kazdy moze zyc jak chce tylko nie narzucajce tego na siłe innym!!!! W Warszawce powinni zacząc rozdawać darmowe środki uspokajające bo bredzą!!
Karolina
2 lata temu
Tak jak Pani Młynarska kocha swoją córkę i okazuje wsparcie dla niej, tak Kinga Duda kocha swojego ojca i daje temu wyraz. Więc o co chodzi? Odezwała się wyraziła swoje zdanie, gdyby się nie odezwała tez by było źle. Jak dla mnie Pani Paulina nie jest pogodzona z tym kogo kocha jej córka, jest to wołanie o pomoc matki która próbuje oszukać samą siebie.
Najnowsze komentarze (1133)
olek kk😎🤦‍♂...
11 miesięcy temu
Pani Paulino proszę zajrzeć na swoje podwórko co zgotował Pani ojciec dla Pani i całej rodziny .Jak by był tak wspaniały to pokończyłaby Pani edukację a nie jako dziecko latała na golasa w filmie i szukała szczęścia z dala od domu
gosc
rok temu
ktos tu klamie . corka i tato w jednej kancelarii pracuja a sprzeczne poglady maja
:-/
rok temu
ale cenzura....
meg
rok temu
Młynarska powinna sama zrobić rachunek sumienia. Może w końcu pojmie dlaczego jej córka ma lęki i twierdzi że jest innej orientacji. 90% tych tzw. homo to niestety nabyte zaburzenia osobowości wynikające z niestabilnej sytuacji rodzinnej (toksyczne związki rodziców, rozwody, przemoc emocjonalna, brak akceptacji, brak czasu dla dziecka, za dużo kasy za mało wspólnej relacji itd.itd...)
gość
rok temu
A komuś przyszło kiedyś do głowy, ze dziecko nie jest kopią rodzica i może mieć inne poglądy?
mlynarskawie
2 lata temu
Ale ona chyba ma prawo mówić co chce i kiedy chce. I chyba ciężko zeby dziecko odpowiadało za błędy rodzicow. Tak jak mlynarska miała prawo mówić o swoim tacie co chce i kiedy chce. Wyznała jaki był po jego śmierci a nie za życia bo tak chciała.
Lesba
2 lata temu
Geje i lebijki żyją wśród nas.Są fajnymi ludźmi , mieszkamy w 15 tys. miasteczku i jakoś nikt ich nie hejtuje. To tacy jak Ty Paulina robią burzę w szklance wody. Świata się nie zmieni . Od zarania dziejów wiadomo że kobieta i mężczyzna tworzą rodzinę.A ich fizyczność jest tak skonstruowana że jedno do drugiego pasuje.Można oczywiście ustanowić prawo dziedziczenia.Ale tworzenie rodziny z 2 osób tej samej płci to już trochę przesada. Jutro demonstracje będą że faceci z kozami chcą się żenić i to też trzeba będzie uznać za naturalne?Albo te śmieszne marsze tęczowe, epatowanie nagością, wyzywające zachowanie. Dlaczego pan Raczek czy np. Piasek nie biorą udziału w takich tanich przedstawieniach?
marta
2 lata temu
Paulinka strasznie nienawidzi ludzi bo nie umie szczerze kochać...jest jak Buka która idzie w stronę miłości aby ją zniszczyć...ona rzeczywiście nie skończyła żadnej szkoły..niedawno była jej rozmowa z Lizutem i stwierdziła że Skłodowska nie mogła odebrać Nobla bo była kobietą a jeszcze niedawno feministki zachwycone były suknią Tokarczuk która była wzorowana na sukni naszej noblistki...tak więc tego , tamtego wolałabym aby się w końcu zamknęła...
Pola
2 lata temu
To ty kobieto opowiadasz horrory a co on zrobił złego pomógł młodym dał 500+ starszym ludziom dał 13 emeryturę obniżył wiek emerytalny by nie pracować do śmierci ty nie masz otym zielonego pojęcia bo masz 8 klas szkoły podstawowej wielka inteligencja
babcia
2 lata temu
a co niby im zgotował odizolował od społeczeństwa pozamykał w klatkach
młyn
2 lata temu
Jeszcze niedawno opowiadałąś wszędzie, że Twój ojciec był tyranem, a jak umarł to po majątek się zgłosiłaś.
ONA.
2 lata temu
Wszyscy, którzy mówicie że Duda szczuje na ludzi z "ideologii LGBT" przez mówienie, że to "ideologia a nie ludzie" niech pomyślą o jednej rzeczy- gdyby nie było ruchu LGBT ludzie, którzy kochają inaczej byliby tacy sami jacy są dziś z tym wyjątkiem, że ich istnienie nie byłoby tak nagłośnione, podkreślone. Ja tak postrzegam słowa prezydenta. LGBT to ruch a ludzi nie powinno się postrzegać przez pryzmat orientacji seksualnej. Ludzie to ludzie i nie ważne w jaki sposób kochają.
nick
2 lata temu
Paulina chcesz żebyśmy rozpoczęli tobie dział "A twój Tato" ? Może na próbę, bo 'przez głowę' nie możesz zrozumiec jaka to przyjemność. Następnym rozdziałem będzie: Moje występy w 'Różowej Serii'. Przypominam teżcóreczkowe oburzenie jak 'tata spał sobie smacznie... a tu mu fotkę zrobili i opublikowali w internecie. Internet nie zapomina, więc się nie popisuj głupotą bo jest powszechnie znana.
heei
2 lata temu
do mammamia i ewelina : dokladnie. p.s. po co w ogole rodziny w to wszystko mieszac , nie glosojemy na zony i corki. dotyczy to wszystkich
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie