Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Paulina Smaszcz NIE PRZEPROSI Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek? Jej prawniczka zabiera głos!

360
Podziel się:

Reprezentująca Paulinę Smaszcz radczyni prawna w nowym wywiadzie odniosła się do pisma z żądaniem przeprosin, które jej klientka otrzymała od Macieja Kurzajewskiego. Skomentowała także niedawną wizytę "kobiety petardy" na komendzie.

Paulina Smaszcz NIE PRZEPROSI Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek? Jej prawniczka zabiera głos!
Paulina Smaszcz nie przeprosi Kurzajewskiego i Cichopek? Prawniczka celebrytki zabrała głos (AKPA, Baranowski, Gillert)

Od kilku tygodni w mediach nieustannie pojawiają się nowe, sensacyjne fakty na temat Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Choć ukochany Katarzyny Cichopek dość długo nie reagował na kolejne ataki byłej żony, w końcu uznał, że miarka się przebrała. Punktem zwrotnym była niewątpliwie wizyta Smaszcz u byłej teściowej, podczas której uzyskała nowe informacje w sprawie psa Bono. Pod koniec listopada wyszło bowiem na jaw, że Kurzajewski postanowił zgłosić incydent na policję, zarzucając byłej żonie naruszenie miru domowego, co ponoć jego mama bardzo przeżyła. Smaszcz niedawno została przesłuchana w sprawie i poinformowała o tym fakcie swoich obserwatorów.

Kurzajewski i Cichopek wystosowali pisma do Pauliny Smaszcz. Prawniczka "kobiety petardy" zabrała głos

Zawiadomienie w sprawie rzekomego wtargnięcia Pauliny Smaszcz na posesję Macieja Kurzajewskiego nie było jedynym krokiem, jaki prezenter TVP podjął w sprawie byłej żony. Jak udało się ustalić Pudelkowi, zarówno prowadzący "PnŚ", jak i Katarzyna Cichopek wynajęli prawników i wystosowali do "kobiety petardy" pisma z żądaniem przeprosin oraz zaprzestania kolejnych wymierzonych w nich ataków. Według naszego informatora, w przypadku, gdy Smaszcz nie zdecyduje się na przeprosiny, zakochani mają zamiar wystąpić na drogę sądową. Ostatnio doniesienia na temat wystosowanego przez Kurzajewskiego i Cichopek pisma opublikował również "Super Express". Według serwisu, impulsem do wystosowania przez Kurzajewskiego pisma do Smaszcz, była wizyta celebrytki u jego mamy. Jak twierdzi źródło "SE" gwiazdor TVP liczył ponoć, że matka jego synów "się opamięta". Gdy jednak ta wciąż udzielała "krzywdzących wywiadów", wraz z Cichopek postanowili interweniować.

Teraz głos w sprawie działań podjętych przez Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek postanowiła zabrać prawniczka Pauliny Smaszcz, Joanna Borek. Reprezentująca "kobietę petardę" radczyni prawna w rozmowie z Plotkiem potwierdziła, że jej klientka otrzymała wspomniane pisma od "Kurzopków" i przedstawiła jej stanowisko w tej kwestii. Jak zdradziła, celebrytka nie tylko nie zgadza się z zarzutami ze strony byłego męża i jego obecnej narzeczonej, lecz również nie ma zamiaru spełnić ich żądań i jest gotowa na spotkanie w sądzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa fala WAGs i Sylwester bez Rodowicz

Otrzymaliśmy wezwanie zarówno od pani Katarzyny Cichopek, jak i pana Macieja Kurzajewskiego. Informuję, że moja mocodawczyni nie zgadza się z zarzutami zawartymi w wezwaniach oraz nie zamierza spełniać żądań w nim artykułowanych - powiedziała w rozmowie z serwisem przedstawicielka Smaszcz.

Prawniczka Pauliny Smaszcz o zawiadomieniu złożonym przez Macieja Kurzajewskiego. Sprawa zostanie umorzona?

W poniedziałek Paulina Smaszcz zamieściła na Instagramie nagranie, w którym opowiedziała obserwatorom o swojej wizycie na komendzie policji. Celebrytka została przesłuchana w sprawie rzekomego wtargnięcia na posesję byłego męża. 49-latka stwierdziła, że mama Kurzajewskiego w swoich zeznaniach miała potwierdzić jej wersję wydarzeń - jak podkreśliła celebrytka wraz z byłą teściową "rozmawiały sobie miło, życząc sobie zdrowia". Do sprawy w najnowszym wywiadzie odniosła się również reprezentująca Smaszcz radczyni prawna.

Joanna Borek w rozmowie z Plotkiem poinformowała, że zawiadomienie w sprawie naruszenia miru domowego zostało złożone jedynie przez Macieja Kurzajewskiego, natomiast jego mama nie podjęła w tej kwestii podobnego kroku. Prawniczka "kobiety petardy" podkreśliła, iż złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa nie jest równoznaczne z rozpoczęciem postępowania w sprawie. Mało tego, stwierdziła także, że cała sprawa zostanie umorzona - gdyż Smaszcz nie wypełniła znamion popełnienia czynu zabronionego.

Potwierdzam, że dotychczas mama pana Macieja Kurzajewskiego nie złożyła zawiadomienia o naruszeniu miru domowego. Stroną złożonego zawiadomienia jest tylko pan Maciej Kurzajewski. Wyjaśniam, że zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa może złożyć każdy, a policja ma obowiązek je przyjąć. Nie powoduje to jednak, że jest wszczynane automatyczne postępowanie przygotowawcze. Sprawa, o której rozmawiamy, zostanie umorzona z powodu braku wypełnienia przez moją klientkę znamiona popełnienia czynu zabronionego - dodała w rozmowie z Plotkiem.

Zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(360)
Makabreska 👽
2 miesiące temu
Najgorsze wcale nie jest to, że ona upadła na samo dno mentalnie ale to, że ma swoich wyznawców, którzy ją chwalą i utrzymują w tym obłędzie.
Sisi
2 miesiące temu
Oczywiscie ze nie, oni się spodziewali po niej jakiejs autorefleksji? Nie w tym życiu.
kiki
2 miesiące temu
czy ona nigdy nie przestanie, żałosne.
Buli
2 miesiące temu
Czemu nikt nie skieruje jej na leczenie? Gdzie są synowie? Dlaczego nie odetną jej internetu? Dobrej terapii powinni poszukac bo to się zle skonczy.
Pani radca pr...
2 miesiące temu
Nie ma takiego zawodu jak radczyni prawna!!!!!! Stop prymitywnej feminizacji zawodów
Najnowsze komentarze (360)
Helenka
2 tyg. temu
Pani Paulino, podziwiam panią za odwagę mówienia prawdy nawet za cenę obrażania przez popleczników Pani Cichopek , to nie Pani powinna przeprosić, tylko Pani Cichopek a także eks, skoro dał się tej osobie wcìągnąć w tę farsę.
aaa
2 miesiące temu
kasiu a za co ma cię przepraszać
sassa
2 miesiące temu
cichopek niech przeprosi hakiela za złamanie przysięgi małżeńskiej
aamaki
2 miesiące temu
kochasie się lansują a kasia tylko pieniądze w głowie i zarabianie tylko o sobie myśli i swoich korzyściach
Gość
2 miesiące temu
Mogli by z Kasią wziąć przykład z Pani od tańca z gwiazdami, która normalnie przyznała w jakimś wywiadzie, że "zaiksrzyło" między nią a mężem, gdy oboje byli w związkach małżeńskich z kimś innym, albo z Bogusia Lindy i jego obecnej żony, że tak, to było w ten sposób, ale nie, Kasia za wszelką cenę walczy jeszcze o swój wizerunek świętej, matki Polki. Nie ona pierwsza, nie ona ostatnia, o co im chodzi z Maciejem? Szefostwo TVP, nawet postarali się o wykazanie nieważności ślubu kościelnego, czemu oni się tak wściekają, policja, sąd. Za co? Dlatego, że zdradzeni byli powiedzieli na głos co ich spotkało ze strony gwiazd śniadaniówki?
Ana
2 miesiące temu
Czy wszystkie komentarze zamieszczone pod postem są od 'wyznawców' Pauliny? Czy może komentarze zostały kupione? Nie da się tego czytać. Zazwyczaj nie udzielam się w komentarzach, nie przepycham i nie tłukę do głowy swoich racji. Fakt Cichopek zdradzała i oszukiwała męża ale Kurzaj był już po rozwodzie! Paulina nie może przeżyć tego, że facet nie da już sobą więcej sterować i manipulować w imię 'dobra dzieci'. A gdzie te dzieci?? Jeden w obcym kraju w obcym domu a drugi dorosły był,który nie chce mieć z nimi nic wspólnego? Petarda to toksyczny człowiek. Teraz wyszedł lans na chorobę, ponieważ wie co ja za niedługo czas czeka(czytaj pozwy sądowe). Ileż można znosić obelg i poniżenia ? Do Petardy: Paulina opamiętaj się nim będzie za późno! Chciałaś ośmieszyć Kurzopków na oczach całego świata ale przegiełaś o dużo za dużo i poszło to w drugą stronę. Wszystko co złe spadło na Ciebie i nie możesz tego przegryźć. Ale karma do Ciebie po prostu wróciła. Nie jesteś dobrym człowiekiem. Pójdź do specjalisty aby uporać się ze swoimi demonami i zacznij żyć od nowa. Wykańczasz siebie i wszystkich dookoła. Spójrz na zdjęcia synów i jeśli nie dla siebie to zrób to dla nich i zakończ te wywody! Ludzie już nie chcą Cię więcej słuchać. Śmieją się z Ciebie. Było mi Pauliny żal i nawet jej współczułam. Ale to zabrnęło za daleko... Stanie się coś złego
Pozdro
2 miesiące temu
Prosze udac sie do renomowanej kancelarii prawej I zakonczyc ta sprawie raz na zawsze. Art. 23. [Przyjęcie do szpitala psychiatrycznego bez zgody pacjenta] 1. Osoba chora psychicznie może być przyjęta do szpitala psychiatrycznego bez zgody wymaganej w art. 22 tylko wtedy, gdy jej dotychczasowe zachowanie wskazuje na to, że z powodu tej choroby zagraża bezpośrednio własnemu życiu albo życiu lub zdrowiu innych osób.
Hilaria
2 miesiące temu
Na przesłuchanie włosy ścięte, bez makijażu, w burym golfie. A już, dziś zapowiadając spotkanie nad morzem zamalowana, usta krwawe, okulary fikuśne, kamizelka z piór...Także tak😈
Villa
2 miesiące temu
Ile Joanna Borek bierze za swoje "usługi"?
Agnes
2 miesiące temu
Niech sąd zrobi w końcu porządek ze Smaszczową, bo co ona wyprawia, to włos się jeży. Zawistna manipulatorka. Współczuję Kurzajewskiemu, normalnie stalkerka w białych rękawiczkach.
Wikary
2 miesiące temu
Zapomnieli co ślubowali?On opuścił żonę,ona opuściła męża.
tom
2 miesiące temu
Zauważyłem,że hejterki Smaszcziwej stworzyly tu sobie jakąś równoległą do realu przestrzen,kierują do niej pytania,piszą do niej kilometrowe elaboraty,zwracają się z jakimiś wyrzutami,udzielają rad. no kino-oko
🍀🍀🍀🍀🍀🍀
2 miesiące temu
Informuję nienawistników,ze pani Paulina ma się świetnie,przecudnie wygląda,włoski zafarbowane i z pięknym make-up !! Nowa fryzurka pasuje pięknie,bo wyeksponowała szlachetne rysy twarzy. Na pohybel wszystkim nieuczciwym i zdrajcom ! ✌✌✌✌✌✌✌
Rwe
2 miesiące temu
Żałosna kobieta. Dla dobra swojej rodziny powinna się zamknąć i zniknąć z mediów. Zająć się swoim zdrowiem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie