Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Paulina Smaszcz stwierdza, że w Polsce lepiej być wdową niż rozwódką: "Mają siedzieć cicho i łykać brednie ex z nową babą u boku"

372
Podziel się:

Paulina Smaszcz podzieliła się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat rozwiedzionych kobiet w Polsce. Była żona Macieja Kurzajewskiego stwierdziła, że lepiej być wdową niż rozwódką. Zaskakująca teza?

Paulina Smaszcz stwierdza, że w Polsce lepiej być wdową niż rozwódką: "Mają siedzieć cicho i łykać brednie ex z nową babą u boku"
Paulina Smaszcz stwierdza, że w Polsce lepiej być wdową niż rozwódką (AKPA)

Paulina Smaszcz regularnie prowadzi media społecznościowe, gdzie dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Do niedawna komentarze w dużej mierze odnosiły się do byłego męża i jego nowej partnerki. Tym razem "kobieta-petarda" poruszyła kwestię rozwiedzionych Polek, nawiązując do Laureatki Literackiej Nagrody Nike, Zyty Rudzkiej. Stwierdziła, że w naszym kraju lepiej być wdową niż wziąć rozwód.

Mam taką refleksję, że w tym kraju lepiej być wdową, niż byłą żoną. Chociaż społeczeństwo niesłusznie patrzy na wdowy z litością, bo czasem jest to dla nich jedyna droga do wolności. Ja je wspieram i kibicuję, żeby nie dały się zamknąć w szufladzie polskiego "wdowienia" i żyły według swojego pomysłu na życie, nie zważając na presję społeczną, czy rodzinną - napisała na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sylwia Bomba o związku Skiby

Paulina Smaszcz stwierdza, że w Polsce lepiej być wdową niż rozwódką

Smaszcz doszła do smutnego wniosku, że od kobiet, które rozstały się z mężami oczekuje się biernego trybu życia. 50-latka podkreśliła także nierówność w wybaczaniu względem płci. Zdaniem Pauliny społeczeństwo patrzy na rozwiedzione kobiety z nienawiścią. Nie zabrakło również aluzji do nowych partnerek byłych mężów...

Na byłe żony społeczeństwo patrzy z nienawiścią, bo miały odwagę, bo mówią jak było i jeszcze znajdują w sobie, apetyt na życie. Niektóre nie są w stanie się podnieść i trzeba im dać ramiona wsparcia, a te, które się podniosły mają siedzieć cicho i łykać jak pelikan wszystkie te brednie ex z nową babą u boku. No tak, polskim mężczyznom wybacza się wszystko, polskim kobietom nic i jeszcze wszyscy im mówią jak mają żyć, myśleć, działać, a najlepiej w sumie, żeby nic nie robiły, nie myślały i nie edukowały się, bo takimi to łatwo zarządzić i usadzić na lata w kącie na "karnym jeżyku" - podsumowała.

Zgadzacie się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(372)
Laura
2 miesiące temu
Jakie brednie? Przecież Kurzopki się w ogóle nie udzielają, a już na pewno nie w temacie tej pani
Mdks
2 miesiące temu
Niby wykształcona, to w teorii powinna być oczytana, jakąś mieć ogładę, a kobieta wstydu nie ma, honoru i godności. Zamilcz już.
Wtf
2 miesiące temu
Jakoś na była żonę skiby nie ma hejtu, więc może problem leży w czymś innym, pani Paulinko?
Lols
2 miesiące temu
No tak, dawno ten stary kotlet jakiejś głupoty nie palnął
miki
2 miesiące temu
kobieto, problem nie tkwi w stanie cywilnym lecz w twoim podłym, narcystycznym, żmijowatym charakterze. To co wypisujesz od wielu miesięcy zakrawa na stalking
Najnowsze komentarze (372)
ita
2 miesiące temu
okropny charakter, brak stylu i klasy. popracuj kobieto nad sobą i nie innymi
Xyz
2 miesiące temu
Bardzo zadbana I elegancka kobieta
Szczera prawd...
2 miesiące temu
W subtelny sposób zachwala swoje warsztaty i szkolenia ,tylko chętnych brak bo nie są tanie.
Gosc
2 miesiące temu
Ja też wolę Paulinę w fryzurze o dłuższych włosach ( nie na tzw. Zapałkę) ale i tak ładnemu we wszystkim ładnie. Piękna kobieta z Pani
Stanislaw
2 miesiące temu
Pani Paulino obecna fryzura jest ok, wczesniejsza była troszeczkę za krótka.
Bravo
2 miesiące temu
Bravo Pani Paulino za odwagę i apel do kobiet aby poszły i oddały swój głos w czasie wyborów. I nie jest teraz ważne po której stronie ja jestem , ale ważne jest to, że to Pani nie boi się i umie mówić głośno to co myśli. Aby więcej takich odważnych kobiet było w Polsce
Za dużo alko
2 miesiące temu
Za dużo 🍾🥃🥃
Ehe
2 miesiące temu
Tiaa, pani dyrektor bez jednego choćby podwładnego. Matka Polka? Heh. Pani doktor, światła, wyedukowana - używa słów typu 'konkubina' świadczących o małomiasteczkowych poglądach. Poszkodowana była żona, która sama chciała rozwodu bo mąż był nudny.... Kobieta niezależna, która szukała męża milionera. No jest czego pozazdrościć;)
Czytelnicy .....
2 miesiące temu
Pani Paulinko jest Pani wykształconą, mądrą, piękną kobietą. Ma Pani wspaniały gust, pięknie się Pani ubiera. Pracowala Pani jako modelka, prezenterka, dziennikarka. Teraz jest Pani wykładowcą, dyrektorem firmy - korporacji nic dziwnego, że kobiety, zwłaszcza kobiety Pani zazdroszczą. Jest Pani kobietą z klasą i kasą. Życzę Pani by zawsze była Pani kobietą godną do naśladowania, uśmiechniętą, szczerą i radosną a zazdrość zawsze była, jest i będzie. Gratuluję, że jest Pani odważną kobietą co mowi o wszystkim głośno.
Prawda
2 miesiące temu
Piękna kobieta
.........m
2 miesiące temu
👍👍👍
........
2 miesiące temu
👏👏👏
.........
2 miesiące temu
👌👌👌
..........
2 miesiące temu
Paulina !!!!!
...
Następna strona