Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Podziel się:

W ostatnich miesiącach aktor zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Informację o śmierci Pawła Królikowskiego potwierdził jego brat, Rafał.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat
Paweł Królikowski nie żyje (East News)

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 58 lat. W ostatnich miesiącach Królikowski zmagał się z chorobą neurologiczną i od grudnia zeszłego roku przebywał w szpitalu. Pod koniec stycznia informowano, że musiał przejść drugą operację.

Informację o śmierci Pawła Królikowskiego jako pierwszy przekazał Super Express. W rozmowie z Pudelkiem doniesienia te potwierdził z kolei brat aktora, Rafał Królikowski.

Zmarł dziś nad ranem - przekazał jego przyjaciel, którego słowa zacytował tabloid.

W mijających miesiącach o złym stanie zdrowia Pawła Królikowskiego mówiła w rozmowach z mediami jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorska para poznała się we wrocławskiej szkole aktorskiej i wzięli ślub w 1988 roku w Łodzi. Para doczekała się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julii i Marceliny.


Informacje o problemach Pawła Królikowskiego ze zdrowiem pojawiały się w mediach już od dawna. W 2015 roku aktor musiał przejść zabieg usunięcia tętnika mózgu. W ostatnim czasie Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała, że po operacji doszło do infekcji, w wyniku której aktor musiał dłużej pozostać w szpitalu. Królikowski przebywał w placówce od grudnia 2019 roku.

Pudelek składa najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim aktora.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl