Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Piotr Adamczyk REAGUJE na oskarżenia Weroniki Rosati. Tyle ZAPŁACIŁ za leczenie byłej partnerki

310
Podziel się:

Niedzielnym oświadczeniem Weronika Rosati włożyła kij w mrowisko. Piotr Adamczyk nareszcie przerwał milczenie. Odpowiedział na zarzuty, że nie zadbał o byłą partnerkę po tym, jak ucierpiała w spowodowanym przez niego wypadku. Czy sprawa przeniesie się do sądu?

Piotr Adamczyk REAGUJE na oskarżenia Weroniki Rosati. Tyle ZAPŁACIŁ za leczenie byłej partnerki
Piotr Adamczyk odpowiada na oskarżenia Weroniki Rosati (fot. AKPA)

Biorąc pod uwagę, że Weronika Rosati w miarę regularnie przypomina opinii publicznej o wypadku sprzed lat, w wyniku którego ucierpiała jej lewa noga, mogliśmy spodziewać się, że w 10. rocznicę tragedii ponownie o niej usłyszymy. Nikt jednak nie przewidywał, że przy okazji ponownie uderzy w swojego byłego partnera, osobę, która prowadziła feralnego dnia samochód - Piotra Adamczyka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Weronika Rosati o tajemniczym projekcie z Julią Wieniawą

Piotr Adamczyk odpowiada na oskarżenia Weroniki Rosati

W swoim oświadczeniu Rosati podkreślała, że obecnie płaci za swoją trwającą już od dekady rehabilitację z własnej kieszeni. Do tego wyraźnie zasugerowała, że Adamczyk działa na szkodę jej zawodowego rozwoju. Zaapelowała do niego, aby zaprzestał dalszych działań w takim charakterze pod groźbą ujawnienia tajemniczych "dowodów".

Portalowi Plejada udało się skontaktować z Adamczykiem. Aktor krótkim komentarzem nakierował publikę, gdzie szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Wolałbym odesłać tylko do podobnych publikacji - chyba z 10 lat temu były podobne zarzuty. Tam wtedy w moim imieniu mecenas Paweł Granecki dał oświadczenie - czytamy.

Ile Piotr Adamczyk zapłacił za leczenie Weroniki Rosati

Faktycznie, dobre parę lat temu na łamach dwutygodnika Show pojawiło się oświadczenie mecenasa Graneckiego, w którym prawnik szczegółowo wyliczył koszta, które jego klient poniósł w związku z urazem Rosati.

Sugestia, iż Pan Piotr Adamczyk pozostawił Panią Weronikę Rosati bez pomocy. finansowej, nie poczuwając się do obowiązku pokrycia kosztów leczenia, jest nieprawdziwa, albowiem pokrył on koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą jak i w Polsce. Do dnia dzisiejszego kwota ta stanowi ponad 300.000 zł.

Na tym jednak nie koniec. Prawnik nie zapomniał napomknąć, że Adamczyk opłacał nie tylko koszty medyczne, ale też i zbytki, w tym "luksusowy apartament w Los Angeles".

Ponadto wciąż uiszcza kwotę 5000 zł miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Weroniki Rosati. Jednocześnie celem wsparcia byłej partnerki w dalszym ciągu (choć minęło już 7 miesięcy od rozstania) pokrywa on w całości koszty wynajmu luksusowego apartamentu dla Pani Weroniki Rosati w L.A. - mogliśmy przeczytać w 2016 roku.

Myślicie, że to wystarczy, aby zniechęcić Rosati przed publikowaniem kolejnych apelów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(310)
Anna
6 dni temu
Szach mat. Dziewczyna sama się zaorała. Po raz kolejny.
Viki
6 dni temu
No ma facet klasę
asia
6 dni temu
Pewnie do dziś przeklina dzień, w którym ją poznał, zresztą nie on jeden - ten znany ortopeda ma zapewne podobne myśli:)
Marta
6 dni temu
To jeżeliby zapłacił to ja nie rozumiem sytuacji.
ewewew
6 dni temu
Szach mat
Najnowsze komentarze (310)
Ewa
5 dni temu
Po prostu brak słów. Jej czas już minął i teraz szuka na utrzymanie
Gość
5 dni temu
Każdy jej związek to kolejna drama. Kobieto nic to nie daje do myślenia???
Gość
5 dni temu
Bo zazdrość ja zżera że on jest dobrym aktorem a ona słaba aktorka. Niech się cieszy że dzięki niemu ma córkę bo przecież puściła się tym lekarzem i on też jest winny. Generalnie druga Doda, narcyz który nigdy nie ułoży sobie życia.
Mariola
5 dni temu
żenada - ta kobieta nie ma klasy - tylko kasa, kasa i kasa. brak słów
Iwo
5 dni temu
Kasa, kasa i kasa to chyba jedyne na czym tej kobiecie zależy.
Riks
5 dni temu
Tak tak, znamy te religię... wszyscy mają czuć się Winni i płacić odszkodowania aż po końca świata
Joanna
5 dni temu
Żuławski i Teide tez przeklinali, Kolonko też k niej jechał 😄 Tylko Weinstein pewnie nawet o niej nie pamięta bo tyle tych aspirujących młodych aktorek obrócił ze nie zliczy..
gosc
6 dni temu
Po co ona to robi?????Brak zainteresowania gwiazdeczką??????????? Bez klasy.Żenujące.
Gosc
6 dni temu
Trujący bluszcz…ona ma jakiś problem z mężczyznami…każda relacja kończy się aferą…czy ta kobieta nie może pracować na swoj dorobek,tylko zawsze mężczyzna jest winy jej problemom. Proponuję spojrzeć prawdzie w oczy sama jesteś sobie winna, że jesteś w miejscu,w którym jesteś bez uznania i kariery…
Qwerty
6 dni temu
Pieniadze się jej skończyły
Karma
6 dni temu
Kara za grzechy ojca nigdy nie zrobi kariery
Emeryt
6 dni temu
To ona nie była ubezpieczona ?
Asia
6 dni temu
Nic dziwnego: córka swojego ojca.
piter
6 dni temu
Werka, wstyd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie