Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Piotr Gąsowski zaatakowany przez internautów za poglądy polityczne: "Pan się cieszy, bo znów BLIŻEJ KORYTA". ZAREAGOWAŁ (FOTO)

118
Podziel się:

Piotr Gąsowski podzielił się swoimi refleksami po utracie władzy przez rząd PiS, czym natychmiast wywołał wielkie poruszenie. Aktor nie zamierzał ustępować i wdał się w ostrą dyskusję z oponentami. Obie strony nie cedziły słów.

Piotr Gąsowski zaatakowany przez internautów za poglądy polityczne: "Pan się cieszy, bo znów BLIŻEJ KORYTA". ZAREAGOWAŁ (FOTO)
Piotr Gąsowski pod atakiem zwolenników prawicy. Padły mocne słowa (East News, Tomasz Zukowski)

Ostatnie wydarzenia w Sejmie przyniosły sporo emocji, którymi w mediach społecznościowych chętnie dzielą się również celebryci. Swoje refleksje po zmianach na stanowisku premiera udostępnił również Piotr Gąsowski. Aktor dość otwarcie mówi o swoich poglądach politycznych, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że w swoim wpisie opublikowanym na Instagramie nie krył swojej radości z powodu ustępującej władzy Prawa i Sprawiedliwości.

Moi Drodzy! Chciałbym podzielić się z Wami moim szczęściem i nadzieją! A jednocześnie tych, dla których dzisiejszy dzień jest dniem smutnym, chcę pocieszyć i przypomnieć, iż czas leczy rany! Spróbujmy się jakoś dogadać! Zacznijmy od dzisiaj! Szczęśliwej Polski już czas! – napisał entuzjastycznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik punktuje Kaczyńskiego, komentuje zmiany w TVP i apeluje: "Pani Danuto, czekam na przeprosiny"

Piotr Gąsowski pod atakiem zwolenników prawicy. Padły mocne słowa

Entuzjazm nie udzielił się natomiast sympatykom ustępującej opcji politycznej, którzy pod udostępnionym postem tłumnie ruszyli do zmasowanego ataku i nie szczędzili Gąsowskiemu gorzkich słów. Jedna z internautek zasugerowała, że aktor cieszy się w nowego rządu, ponieważ będzie "bliżej koryta". Oburzony 59-latek wdał się w ostrą dyskusję.

Ale ten świat obłudny. Pan się cieszy, bo znów bliżej koryta.[…] Rozumiem osobisty interes i nic więcej. Znów liczy Pan na nowe projekty, kontrakty, propozycje.Proszę się przyznać. A tę flagę niech Pan zostawi w spokoju - grzmiała jedna z internautek.

Co Pani plecie?! I po co? Kontraktów miałem więcej teraz, zarobki też lepsze, ale wstydu znacznie więcej! A flaga jest tak samo Pani, jak i moja! Pa! - skwitował Gąsowski.

Pod postem Piotra Gąsowskiego znalazło się dużo więcej komentarzy od osób, które stoją po drugiej stronie politycznej barykady. Gdy jedna z internautek stwierdziła, że aktor dokonuje selekcji i nie odpowiada na nieprzychylne komentarze, natychmiast doczekała się jego ostrej odpowiedzi.

I widzi pani? I sieje pani nieprawdę! I po co? Dla zabawy podsyca to pani? Proszę zwrócić uwagę, że odpisuję nawet więcej tym, co się nie zgadzają ze mną! A pani po prostu manipuluje i kłamie! Lżej pani z tym? Dlatego mówię o próbach dogadania. Ale na początku musi być prawda - odparł.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(118)
kelnersz
5 miesięcy temu
Nie nazywajcie go aktorem bo to by była obraza prawdziwych aktorów !
Wiola.
5 miesięcy temu
Za to,że celebryci zrobili wodę z mózgu młodym od tej pory bojkotuję tych wymoczków.👎👎👎👎👎
Gosc
5 miesięcy temu
Koryto potrzebne długie bo dla całej rodziny .Trzeba się przymilać
ada
5 miesięcy temu
nie cierpie tego gościa
Gość
5 miesięcy temu
Lizustwo to fałsz
Najnowsze komentarze (118)
ani
5 miesięcy temu
Chorosińska ani Gąsowski nie są aktorami !!!! Aktor to Pan Gajos
Tak mi się wy...
5 miesięcy temu
Bez przesady, na chwilę obecną występuje pan przed kabaretami w jednej stacji komercyjne. Kawalki kabaretów mocno odgrzewane
oskarek
5 miesięcy temu
Kłeczek to jego uczeń ? z wyglądu to on powinien bez maski ptaki w polach straszyć
Ali
5 miesięcy temu
Proponuje bojkot wszystkiego co ten okropny Gas wystepuje....
ajwaj
5 miesięcy temu
Gąsu ,ten góral z Synaju wiary handlowej niech się buja.
Ala Makota
5 miesięcy temu
Piotrze podzielam twoja radość 👍
Kama
5 miesięcy temu
Polak Polakowi wilkiem . Co ten PIS zrobil z ludzmi
Panie Piotrze
5 miesięcy temu
Podzielam Pana radość. Reszta niech skowyczy. Pozdrawiam :)
Panie Piotrze
5 miesięcy temu
Podzielam pana radość. Reszta niech skowyczy. Pozdrawiam :)
zen
5 miesięcy temu
nie lubię go
Mick
5 miesięcy temu
Toleruję gościa wyłącznie jako doktora (salowego) Basena.
ewa
5 miesięcy temu
aktorzyny mają zawsze najwięcej do powiedzenia , sami eksperci , Internet zalany jest poradami tych osób , które niczego nie potrafią ale chcą się swoim niczym podzielić z resztą świata
Niki
5 miesięcy temu
Za to nie przeszkadzało, że synuś na siłę lansowany zagrał w serialu Dewajtis. Kasiora nie śmierdzi
Zina
5 miesięcy temu
Mierny to aktor.
...
Następna strona