Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Piotr Patkowski pod lupą internautów. Prześledzili polubienia nowego wiceministra na Facebooku: "J*BAĆ wegetarian", "Rozliczymy Dudę z obietnic"

533
Podziel się

W środę 29-letni Patkowski został powołany na stanowisko wiceministra finansów. Jak to zwykle bywa, nie wpadło mu jeszcze do głowy, żeby ukryć niektóre dane na swoim profilu...

Piotr Patkowski pod lupą internautów. Prześledzili polubienia nowego wiceministra na Facebooku: "J*BAĆ wegetarian", "Rozliczymy Dudę z obietnic"
Piotr Patkowski pod lupą internautów (East News)
bErgZxWt

Piotr Patkowski znalazł się w środę w samym środku medialnej burzy. Zaufany doradca Mateusza Morawieckiego został powołany na stanowisko wiceministra finansów i Głównego Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych w wieku zaledwie 29 lat, co wzbudziło spore emocje wśród komentatorów życia politycznego w kraju.


Zobacz też: Mateusz Morawiecki napisał list do szefa Netflixa! "W serialu pokazano krzywdzące dla Polski nieścisłości historyczne"


Decyzja o powołaniu 29-latka na tak poważne stanowisko wywołała lawinę krytyki wobec rządu, jednak nie brakuje też osób, które bronią takiego kroku ze strony Mateusza Morawieckiego. Warto pamiętać, że Patkowski współpracował z obecnym premierem jeszcze zanim ten został powołany na to stanowisko, między innymi w jego Gabinecie Politycznym.


Jak to zwykle bywa, szybko znaleźli się też chętni na to, aby nieco mocniej przyjrzeć się sylwetce nowego wiceministra. W tym celu jeden z użytkowników serwisu Wykop postanowił prześwietlić facebookowy profil Patkowskiego, gdzie jego szczególną uwagę zwróciły polubione przez 29-latka strony. Niektóre z nich faktycznie mogą zaskakiwać.


Zgodnie z efektami "śledztwa" jednego z użytkowników serwisu, wśród polubionych stron Patkowskiego znalazły się między innymi "J*bać Wegetarian i Wegan 2: Weterani Mięsnej Krucjaty", "Rozliczymy Andrzeja Dudę z obietnic wyborczych" czy "Tak dla rozwiązania kwestii górników przez generała Kiszczaka". Znalazły się tam także "Gardzę studentami gdziekolwiek jestem" oraz "Bananowa prawica".


"Śledztwo" przeprowadzone na prywatnym koncie wiceministra, zgodnie z przewidywaniami, spotkało się z dość mieszanymi reakcjami internautów. O sprawie dowiedział się chyba także sam zainteresowany, bo już usunął lub ukrył swoje profile w mediach społecznościowych.


Myślicie, że ma się czego wstydzić?

bErgZxWv
bErgZxWW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(533)
porazka
rok temu
w takich czasach gówniarza ledwo po studiach posadzić na taką rolę??? Polska się skończy, będziemy jeść trawę niedługo.
gggg
rok temu
I garnitur od I komunii pasuje :)
kozia doopa
rok temu
kiedy człowiek myśli ,że już gorzej być nie może....
bErgZxWX
Jajaja
rok temu
O matko! Uczyłam się z tym człowiekiem w liceum w jednej klasie. Przemądrzały, zarozumiały nerd. Swoją drogą myślałam, że będzie z niego jako taki prawnik. Kiedyś na jednym z wykładów na studiach jeden z wykładowców powiedział, że jak ktoś idzie do polityki to musi być marny w swoim fachu. True story. Żenada. Dobrze musiał się podlizywać.
Nie dla PIS
rok temu
Patrzę i nie wierzę!!! Najpierw Macierewicz z jakimś tam oszołomem teraz Morawiecki.Co oni mają z tymi młodzianami???
Najnowsze komentarze (533)
emerytka
11 miesięcy temu
chodził do mnie na zajęcia logopedyczne w przedszkolu , myślę , że go dobrze wyuczyłam
denko
rok temu
ale czasów doczekaliśmy, dupowłazy w natarciu
dramat
rok temu
ale mamy rząd
Łech Adam
rok temu
Dlaczego?????????? Ciekawe!!!!!!! NIKT NIE DEMASKUJE Jarosława Kaczyńskiego, NAWET NIE KWESTIONUJE jego wykształcenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co robi z tym tematem tak zwana opozycja ???!!!!!!!! To nie jest opozycjaą TO JEST BEZCZELNE, OSZUKIWANIE, UDAWANIE , że jest się opozycja Polaków!!!!!! TO JEST OGÓLNIE ZNANE. >>>>>>>>> ...KTO TO JEST, ta osoba, Jaroslaw Kaczyński????To jest temat do rozważenia.~~~~~~~~~~DLACZEGO TEN człowiek(Jarosław Kaczyński ma taki wpływ nawet na PREZYDENTA w RP , RZĄD w RP, a nawet na tak zwaną opozycję w Rzeczpospolitej Polskiej !!!!!!! Dlaczego go nie demaskują, chociaz FAKTY o tym człowieku są JEDNOZNACZNE!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Podsłuchy w restauracji "U SOWY " to jest pikuś do wszystkiego!!!!!!...... ------ Jak to właściwie jest z tym Jarosławem Kaczyńskim??!. Zwykły poseł Jarosław Kaczyński, bez żadnej funkcji, nawet w sejmowej podkomisji, stary kawaler, bez rodziny, bezdzietny,,,,,,,,tak rządzi,o DZIWO go słuchają !!!!!!!!!!!! <<<<<<<<<<<< Czego się boją?Co w nim jest tak porażającego??? Wiemy, ze nawet Liceum Ogólnokształcącego nie ukończył( warto posłuchać jego zwierzenia u pani redaktor Torańskiej-można znaleźć na You Tube) , ponieważ wraz z bratem Lechem został z niego wyrzucony!!!!!!Tak więc nie mógł zdawać MATURY a tym bardziej studiował na Uczelni i to prawniczej!Jarosław Kaczyński ma zaledwie SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ, która każdy musiał ukończyć, chociażby w OHP.
hahaha
rok temu
Pod takimi komentarzami się podpisuję."PiS(rękoma Jarosława Kaczyńskiego)sięga już do bardzo głębokich rezerw kadrowych. Tylko takie chłoptasie mają ochotę, bo wiedzę to chyba niekoniecznie brać udział w rządzeniu tym bałaganem w obecnie rządzonej Polsce" oraz ten"HAHA, kolejny Misiu, ale może akurat wybitnie uzdolniony w kwestiach finansów, bo raczej w tym wieku, to wybitnie doświadczony nie może być, haha... dajmy mu szansę...".Suski, Macierewicz , Kaczyński, Terlecki zapewne sie ucieszą z jego towarzystwa.Ha ha ha
Yyy
rok temu
Nepotyzm
Lech Adam
rok temu
Do tego adwersarza(DDD15 godz. temu). Jarosław Kaczyński został wyrzucony z Liceum Ogólnokształcącego i N I E DOSTAŁ PROMOCJI DO NASTĘPNEJ KLASY!!!!!!!! Już w nowym(innym ) Liceum Ogólnokształcącym nieprawnie przebywał, bo nie ukończył edukacji-NIE MIAŁ PROMOCJI DO NASTĘPNEJ KLASY-nawet nie zdawał egzaminy poprawkowego!!!!!!. Tak więc, nie mógł przystąpić do MATURY, N I E MIAŁ prawa do studiowania na wyższej Uczelni!!!!! Jarosław Kaczyński ma tylko ukończona SZKOLĘ PODSTAWOWĄ !!!!!!!!!!
wymoczek
rok temu
idealnie pasuje taki wymoczek do pis i morawieckiego.Jak młodsza blond kopia
bErgZxWP
Hahaha
rok temu
Ojciec i syn. 😂😂😂
Sad
rok temu
Pisioro fani co wy na to?? Jak wytłumaczycie ten kolejny cyrk "rządu"? Dalej wam się podoba to co odwalają?
koniara
rok temu
Czy tylko mnie zastanawia co ten Pan ma do koni i zwierząt? Zauważnie "konie są tępe" "nie dla zwierząt znęcających się nad ludźmi" "zdelegalizować konie"
Jajajja
rok temu
Harry Potter bawi. Się magiczna. Rozdzcxka morawieckiego
Ania
rok temu
Dziwny typek...
Amen
rok temu
Panie Boże, uchroń proszę naszą Polskę od obecnego zła, które chce nas zniszczyć. Polska jest pod opieką Najświętszej Marii Panny i niebawem otrząśnie się z tej ślepoty. Tak było przepowiedziane i poczytajcie przepowiednie Filipka.
...
Następna strona
bErgZxXr