Piróg ATAKUJE Kaczoruk? "Opowiadanie, że ktoś źle zmontował było NACIĄGANE I GŁUPIE"

43
Podziel się

"Jeśli zachowujesz się po chamsku, to jest nagrane i to ty zrobiłeś. Nikt nie zatrudnił dublerów. Bądźmy dorośli".

Pierwsza edycja Azja Express okazała się tak wielkim sukcesem, że TVN długo nie zastanawiał się nad realizacją kolejnej. Choć większości uczestników udało się odbudować medialny wizerunek, nieco mniej szczęścia miała Renata Kaczoruk, która po programie na pewien czas musiała zrezygnować ze ścianek.

Do drugiej edycji programu udało się dostać Michałowi Pirógowi, któremu towarzyszył przyjaciel z podwórka, model Piotr Czaykowski. Tancerz przyznał, że - w przeciwieństwie do "Renulki" - podróżując po Indiach przyjął taktykę bycia serdecznym i otwartym. Skrytykował celebrytkę, za zarzuty pod adresem montażystów. Stwierdził, że po nagraniach nie było możliwości dołożenia rzeczy, które rzeczywiście nie wydarzyły się na planie. Zamieszanie wokół tej historii określił jako głupie i dziecinne:

Nie żałuję ani w jendym procencie decyzji, że tam pojechaliśmy. Nie wiem, czy to była przygoda mojego życia, ale to na pewno była przygoda, której nie możemy sobie zaserwować w życiu. Potrafię być mega wredny, ale praca to nie jest miejsce do zabawy, w życiu trzeba być serdecznym. W Indiach karma wróciła. Ludzie sami pytali, czy chcemy zostać. Miałem jeden sposób - kulturalnie do ludzi. Nie boję się tego co zmontują, nikt na montażu nie włoży rzeczy, których nie było i nie zrobiłeś. Opowiadać, że ci ktoś źle zmontował, było naciągane i głupie. Jeśli zachowujesz się po chamsku, to jest nagrane i to ty zrobiłeś. Nikt nie zatrudnił dublerów. Bądźmy dorośli.

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

KOMENTARZE
(43)
gość
3 lata temu
I ma rację. Każdy jest kowalem własnego losu
gość
3 lata temu
Michał święta prawda,zgadzam się
gość
3 lata temu
no i dobrze powiedział.
gość
3 lata temu
renulka jędzulka
gość
3 lata temu
Nie lubię tego szympansa ale tutaj ma racje w ogóle ostatnie jego wypowiedzi co trafne zwłaszcza co się dzieje w naszym rządzie
Najnowsze komentarze (43)
gość
3 lata temu
Pitog to trans
gość
3 lata temu
Oblesny gosc
gość
3 lata temu
Racja
Macrone
3 lata temu
Kiedy ten osadnik wyjedzie do swojego domu Izraela ????
gość
3 lata temu
Kaczoruk klamliwa kostucha
gość
3 lata temu
Brawo mądry facet wie co mowi
Normalna
3 lata temu
Brawo Michał! Wielkie brawo!
Polak. Pl
3 lata temu
J***ć tego pedała . Kto go k***a dopuścił do telewizji hyba taki sam obciągacz.
gość
3 lata temu
Piróg, nikogo nie obchodzi ale Piróga, wszyscy! Wszystkim musi doope obrobić! Taka rozplotkowana stara ciota!
gość
3 lata temu
Piróg też potrafi być chamski
radomiak
3 lata temu
Szedlem wtedy glowna ulica miasta i bylem palowany przez SB i ZOMO,gdyby nie kamery,to milicja blaszczaka zrobilaby to samo wczoraj z Frasyniukiem.
Lui
3 lata temu
podziwiam ta dziewczyne co z nia wytrzymala w tym programie-jej to sie nalezy nagroda, a kaczoruk, no niestety ale do madrych to ona nie nalezy
gość
3 lata temu
Prawde gada.
gość
3 lata temu
P********a żydowska. Ciota