Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Podekscytowana Agnieszka Woźniak-Starak cieszy się z posady w "Dzień dobry TVN": "Panie i panowie, OTO MY!"

273
Podziel się

"Przyda nam się wasza dobra energia" - zwróciła się do fanów dziennikarka. Jej post postanowiła skomentować nieoficjalna rywalka Agnieszki w wyścigu o posadę prowadzącej - Małgorzata Rozenek.

Podekscytowana Agnieszka Woźniak-Starak cieszy się z posady w "Dzień dobry TVN": "Panie i panowie, OTO MY!"
Agnieszka Woźniak Starak cieszy się z posady W "DDTVN" (Instagram)
bCYLjSRh

W niedzielny poranek, po wielu dniach trzymania widzów w niepewności. Edward Miszczak obwieścił światu informację, na którą czekali fani Dzień dobry TVN. Dyrektor programowy TVN postawił na element świeżości, bo ogłosił, że miejsce Kingi Rusin i Piotra Kraśki zajmie kobiecy duet.

O ile wybór Agnieszki Woźniak-Starak nie jest specjalnym zaskoczeniem, bo jej nazwisko najczęściej pojawiało się na "giełdzie" kandydatów, o tyle wybór Ewy Drzyzgi, nieco zapomnianej gospodyni Rozmów w toku, wywołał zaskoczenie. Łaskawi fani przyjęli jednak nowy duet z entuzjazmem.

bCYLjSRj

Agnieszka Woźniak-Starak apeluje": "Chodźcie na spacery i miejcie psy"

Gdy emocje nieco opadły, głos na swoim Instagramie zabrała Agnieszka, której nowa posada wyraźnie dodała skrzydeł.

Panie i Panowie! Oto my :-). Nowy i, co najlepsze, kobiecy duet w @dziendobrytvn 🙏 Ale się cieszę, naprawdę! Mam nadzieję, że będziecie z nami od 14 września, bo przyda nam się Wasza dobra energia! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia niedługo. W imieniu redakcji, Aga ;-) - napisała.

bCYLjSRp

Świetna wiadomość. Będziemy oglądać - zapewniła Małgorzata Rozenek, nieoficjalna rywalka Agnieszki w wyścigu o posadę w śniadaniówce.

Aguś, bardzo się cieszę - dodała Paulina Krupińska, która od lat przyjaźni się z Agnieszką.

Swoje gratulacje złożyła także Anna Kalczyńska.

Powodzenia dziewczyny! Trzymam za was kciuki - napisała.

bCYLjSRq

Myślice, że Agnieszka spodziewała się aż tak ciepłego przyjęcia przez koleżanki z branży?

bCYLjSRr
bCYLjSRK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(273)
Niki
4 tyg. temu
Pani Agnieszko co się stało z Pani twarzą ? Każda kobieta lubi dobrze wyglądać a to już wyglada sztucznie i brzydko i nie jest to hejt
Kicikocia
4 tyg. temu
Wyglądają jak rówieśnice. Nie wiem dla której to lepiej czy gorzej. U Szulim zębiska krokodyla na pierwszym miejscu. O co tu chodzi? To porcelanowe licówy XXL?
helloł
4 tyg. temu
Nowe zęby. Nie miała takich wielkich. A tak w ogóle to ja wolę swoje pomimo, że nie są idealne i najbielsze. Grunt, że naturalne i zdrowe.
bCYLjSRL
Niunia
4 tyg. temu
Żal, na szczęście nie trzeba oglądać
Gosc
4 tyg. temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Cisgle ci sami ludzie, tylko w innych konfiguracjach. Jakie to odkrywcze i nowatorskie, wow.
Najnowsze komentarze (273)
Cogito
3 tyg. temu
Omg, pani Starak, pani to z twarzy już niepodobna do nikogo! Czy to lek na poprawę samopoczucia? Proszę poszukać zamienników bo wygląda pani STRASZNIE.
Naturalna
3 tyg. temu
Dobrze, że podpisano, że to Agnieszka, bo myślałam, że Przetakiewicz. Wszystkie wyglądają tak samo.
Hadaba
3 tyg. temu
Szulim i rozenkowa mają chyba tego samego chirurga. Policzki identycznie wyglądają u jednej i drugiej jak się uśmiechają
Biba
3 tyg. temu
Hrabianka od spitego panicza z motorówki i ciocia Ewa. Słabe to będzie. Cichopek i Kurzajewski będzie lepsze. Sorry
Jes
3 tyg. temu
Joker
jaaa
3 tyg. temu
Dobra zmiana
Fryzjer
3 tyg. temu
Szulim ma bardzo zniszczone włosy bo uparła się na platynowy blond, który od dawna jest passe i źle się kojarzy. Na całym świecie gwiazdy z klasą dawno z niego zrezygnowały na rzecz bardziej stosowanych, ciemniejszych blondów, które nie są takie pretensjonalne i obciachowe. Takie farby nie niszczą tak włosów, jak agresywne rozjaśniacze. Wystarczy, że skróci to siano, które wygląda naprawdę źle i zaniedbanie a zacznie stosować eleganckie odcienie blondu, wtedy włosy odzyskają kondycję i świeży wygląd. Poza tym spalone i tak długie włosy u dojrzałej kobiety, do tego z kasą, wyglądają cokolwiek dziwnie bo nie jest już nastolatką
Jes
3 tyg. temu
Zmiana z twarzą na wielki MINUS
bCYLjSRD
Miki
3 tyg. temu
Jeszcze Agnieszka ok , ale Ta druga Pani jak zacznie swoje mądrości wygłaszać ( ę, ą) ona nadaje się do innych programów. Zobaczycie jak przyćmi delikatniejszą Agnieszkę.
Nini
3 tyg. temu
Wydaje mi się że te tragiczne wydarzenia z zeszłego roku postarzyaly panią Agnieszkę o 10 lat:((((to już nie jest ta sama kobieta, to już nie jest to spojrzenie z iskra i radością życia... Trzymam kciuki za duet
Martyna
3 tyg. temu
Fajnie :-) Fajny duet, lubię obie Panie i obie świetnie wyglądają. I przestańcie już jeździć po Agnieszce. Kilka lat temu też wszyscy się śmiali, że z Piotrem wyglądali jak matka z synem, a kiedy zginął było trochę głupio co? Jeszcze rok temu każdy jej niby wielce współczuł, a teraz „wielkie zęby”, broda nie taka i tak dalej... ludzie dajcie trochę żyć!!
BIP
3 tyg. temu
Agnieszka zęby tragedia jakas
Moni
3 tyg. temu
Lubie Age fajnie wygląda ale te nowe żeby to jakaś masakra, sztuczniej już się nie da
jola
3 tyg. temu
TVP programowo i osobowością prezenterów przebija w 100% TVN.
...
Następna strona
bCYLjSSf