Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popek: "Nie mam konfliktu z Moniką Zamachowską. Ona chyba ma co robić w życiu!"

60
Podziel się

"Nie spotykamy się z Moniką za często". Chyba jednak za sobą nie przepadają...

bCNvzxfV

Monika Zamachowska nie może być tak pewna swojej pozycji w TVP jak Anna Popek. Dziennikarka znalazła się na czarnej liście nowych władz telewizji publicznej. Anna Popek z kolei już na początku tzw. "dobrej zmiany" w TVP zatroszczyła się o to, by jej pozycja w stacji nie była zagrożona. Zapozowała wtedy do zdjęć z nowym prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Zobacz:Anna Popek pozuje z Jackiem Kurskim w TVP (FOTO)

Popek dostała także dwa nowe programy. Latem poprowadzi program Operacja wakacje, jesienią zaś Rodzinne kucharzenie. Jej pozycja "nowej gwiazdy TVP" ma przeszkadzać pozostałym twarzom stacji, w tym Monice Zamachowskiej. Popek jednak twierdzi, że "nie ma między nimi konfliktu".

Nie mam konfliktu z Moniką Zamachowską. Ona ma chyba co robić w życiu, nie jest nam to potrzebne. Nie spotykamy się z Moniką za często. Chyba, że na spotkaniach redakcyjnych, kiedy wspólnie możemy coś wypić i zjeść.

bCNvzxfX

"Chyba ma co robić w życiu"? Wygląda na to, że jednak za sobą nie przepadają…

bCNvzxgd

Źródło: WideoPortal/x-news

bCNvzxge
bCNvzxgy
KOMENTARZE
(60)
ruda
4 lata temu
Zamachowska mogła by już odpuścić sobie tą "karierę" bo naprawdę już słuchać jej nie można.
gość
4 lata temu
Obie są beznadziejne
gość
4 lata temu
nikt nie lubi Zamachowskiej, jako pierwsza powinna wylecieć z tv. Niezwykle niestrawna w odbiorze
bCNvzxgz
Bartez
4 lata temu
Popek się sprzedała.A tak ją lubiłem.
gość
4 lata temu
A dajcie spokój z nimi
Najnowsze komentarze (60)
gość
4 lata temu
Stare dziwy obie siebie warte. Sprzedajne!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
nie lubię lizuski Popek
gość
4 lata temu
Byles juz u psychiatry?Wypowiadanie sie w liczbie mnogiej to zaburzenie psychiczne
gość
4 lata temu
popku, twoja twarz juz sie nam przejadla i twoj image przekupki
gość
4 lata temu
Ma co robić w życiu w sensie że zajmowac się czymś innym, niż konfliktem
gość
4 lata temu
Popkowa bedzie gotowac a Krysia jesc w sejmie
gość
4 lata temu
Popek waleziniara nie przepadam ani za Popkowa ani za Monia
Wojtek
4 lata temu
co za brednie. Monika to jedyna kobeta z klasą i kulturą wtv sniadaniowej. Bo ani nie Rogalska, ani Popek, ani Marcelina.
bCNvzxgr
gośćhh
4 lata temu
Popek ty tania telewizyjna dziwko
gość
4 lata temu
Jęcząca Monika-wygląda na niezłą jędzunię
gość
4 lata temu
Tak jedziecie po Popek, a może ona ma prawicowe poglądy i zmiana była jej na rękę? Jej poglądy, jej sprawa. Jak Lis czy Smoktunowicz pracowali dla TVN czy polsatu nikt nie wyzywał ich od lizusów.
gość
4 lata temu
a kto lubi tego wrednego babsztyla Zamachowska? chyba nikt normalny zawistna i wredna. natomiast popek raczej nie lepsza- jeśli to ja mam na myśli . mi szczenna opadla jak w wywiadzie z Rahimem z Paktofoniki spytala czy magik z nimi rozmawial na co rah zrobil słusznie dziwna mine bo jak mogl rozmawiać jak się zabil ;/ a ona i*****a zamiast się przyznać do malej wpadki zaczela go obrazac w mediach i nazywać tym hip hopowcem który nie udzielim przyjacielowi wsparcia. o Fo tez cos było ;/ slaba baba. to czy potrafimy si eprzyznac do bledu czy rżniemy dame pokazuje jakimi jesteśmy ludzmi. tym bardziej dziennikarka. ona jest dla ludzi a nie ludzie dla niej!
gość
4 lata temu
Nie trawie kobiet spod Byka, ale Zamachowska jest niestety zawodowo profesjonalistka i widac, ze lubi swoja prace. Jest inteligentna i perfekcyjna.
gość
4 lata temu
Obie fajnie prowadza Pytanie na sniadanie...Natomiast, w DDTVN nie da sie ogladac zadnej pary bez niecheci ! Sympatyczne osoby sa dobrane z irytujacymi np. Meller, Kuzniar, Wellman ! Magda, Anka, Prokop sa okey. Natomiast Kinga i Bartek powinni prowadzic wieczorki dla emerytow !!! Mdli, marudni, malo kreatywni, nudni.
...
Następna strona
bCNvzxgT