Anna Popek broni się, że to nie Kurski załatwił jej dwa programy!

193
Podziel się

"Projekty były zgłoszone poprzedniej dyrekcji". Sesja z prezesem na pewno nie pomogła?

Anna Popek broni się, że to nie Kurski załatwił jej dwa programy!

Anna Popek należy do grona prezenterów, którzy najbardziej entuzjastycznie witali w siedzibie TVP nowego prezesa, Jacka Kurskiego. Mógł liczyć nie tylko na serdeczne powitanie z jej strony, lecz także na wspólne zdjęcia. Znajomi dziennikarki bronią jej, tłumacząc, że jako rozwiedziona matka dwóch dorastających córek, musi ratować posadę wszelkimi sposobami.

Wspólna sesja zdjęciowa z nowym prezesem opłaciła się. Popek, której pozycja w TVP była od wielu lat zagrożona, z dnia na dzień stała się gwiazdą nowej "telewizji narodowej" i wzorem dla kobiet, ceniących tradycyjne wartości. W dowód uznania została zaproszona na galę prawicowego tygodnika wSieci, gdzie dostąpiła zaszczytu wręczenia prezydentowi Andrzejowi Dudzie nagrody Człowieka Wolności.

Dostała także dwa nowe programy. Latem poprowadzi w Dwójce program Operacja wakacje, w którym będzie "spełniać marzenia Polaków o podróżach". Jesienią zaś na antenie zadebiutuje jej drugi program Rodzinne kucharzenie. Będzie to pojedynek kulinarnym między dwiema drużynami.

Chcielibyśmy, by szef Dwójki umieścił ten program tuż po Familiadzie - komentuje producent w rozmowie z tygodnikiem Flesz. Razem byłaby to godzina dla rodziny. Ania, która będzie bardziej głową obu rodzin niż prowadzącą, znakomicie odnajduje się w tym klimacie.

Ta wiadomość wywołała falę komentarzy, że podlizywanie się nowemu prezesowi szybko przyniosło efekty. Prezenterka broni się, zapewniając w tabloidzie, że to stare projekty.

Projekty obu programów zostały zgłoszone poprzedniej dyrekcji, a odcinki jednego z nich nagrane jeszcze przed wakacjami - zapewnia Popek.

Sesja z prezesem na pewno nie pomogła?

KOMENTARZE
(193)
Gość
4 lata temu
Taaa pewnie, sam jej dał... Buuaa
Gość
4 lata temu
Oni wszyscy sobie sami dają.
gość
4 lata temu
przecież to wyjątkowy lizus.......
gość
4 lata temu
daj se siana babo. te foty kompromitują cie FOR EVER
Matylda
4 lata temu
PiSowska gadzinówka.
Najnowsze komentarze (193)
ann
4 lata temu
bardzo dobrze ,bo to przesympatyczna i profesjonalna osoba , uwielbiam jak prowadzi program ,natomiast ta nowa Marcelina to koszmar jak tylko ja słyszę natychmiast przełączam , próbowałam , ale nie jestem w stanie tej głupiej gęsi znieść ,kogo ona ma w PO że dostała sie do takiego programu nie mając żadnych predyspozycji
gość
4 lata temu
towarzystwo wzajemnej adoracjii
Geed
4 lata temu
Jest lepsza w lizaniu rowa niż jej szef brawo !!!
gość
4 lata temu
działo prezesa musiało smakować ;)
gość
4 lata temu
Powtórzmy: bezpłciowa, nijaka, z drażniącym głosem, merytorycznie płaska jak d**a węża
gość
4 lata temu
Aniu współczuję ci., ale coś za coś. Pół godziny obrzydzenia ale zapłata sowita. Tylko proszę nie tłumacz się bo i tak nikt nie uwierzy.
ewa
4 lata temu
pani ania cale lata pracy w telewizji byla soba.stworzyli wspanialy duet.z olszanskim.bardzo ladna i empatyczna.chyba wreszcie powinna byc doceniona.
gość
4 lata temu
Mam nieodparte wrażenie że za 4 lata może jej się nie udać utrzymanie posady :)
gość
4 lata temu
pijar czy sam lizus komentuje ? ;)
gość
4 lata temu
popek -lizopek
gość
4 lata temu
LIzodupka !! tylko winni się tłumaczą !!!
gość
4 lata temu
jak nie kurski to moze tw bolek?
gość
4 lata temu
Wszyscy widzą jak to wygląda na zdjęciach. Wchodzi do TVP zdobywca z nadania PiS ze swoimi pretorianami wśród których jest ta pani.
gość
4 lata temu
Nie krasnoludki jej robotę załatwiły. Widać na zdjęciach jakie mają "służbowe" relacje. Zwłaszcza, że ona taki talent na miarę Oskara. Kpią sobie z ludzi.
janek
4 lata temu
ale kolana musiała sobie pobrudzić;)
Gość 1
4 lata temu
Lubiłem tą kobietę.Ale już jej nie lubię.Lizodupa, wazeliniara !
gość
4 lata temu
Nikt jej nigdzie nie chciał, nikt o niej już nie słyszał, nie prowadziła żadnych imprez a raptem teraz jest super dziennikarką. Pierwszego dnia jak kurski d***l przejął telewizję, kroczyła koło niego jak pierwsza dziennikarka kraju. Nieźle musiała d****o lizać !
gość
4 lata temu
Kurtyzany szybko kończą,,,
gość
4 lata temu
Sama dała,sama załatwiła.
aga
4 lata temu
jestem stara ale bym przy takim człowieku nie stanęła, odraza i wstyd
aga
4 lata temu
ten pan niech się zajmie porzuconą żoną
aga
4 lata temu
polska telewizja teraz tylko kłamie pracują tylko zakłamani ludzie
ala
4 lata temu
takie sprzedajne kobiety szybko kończą popek też tak skończy
gość
4 lata temu
Po tylu latach w TVP została w końcu doceniona . Ludzie o lewicowych poglądach będą zawiedzeni , to jasne . Powinna być wojująca lesbijka a najlepiej transseksualna , no i oglądalność takich programów by wzrosła . Sam bym oglądał ; ) A tak to nuda , normalna kobieta .
...
Następna strona