Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od lat tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych power couples w polskim show-biznesie. Małżonkowie wspólnie wychowują trzech synów: Stanisława i Tadeusza, którzy są owocem poprzedniego małżeństwa gwiazdy z Jackiem Rozenkiem, oraz najmłodszego Henryka - będącego dopełnieniem ich relacji z Radosławem.
Para chętnie relacjonuje swoje barwne życie w mediach społecznościowych, a ich letnie tradycje od dawna wzbudzają ogromne zainteresowanie fanów. Od kilku lat nieodłącznym elementem wakacji Majdanów są wyprawy kamperem po Europie, które skrupulatnie dokumentują w sieci. Tym razem jednak czujni obserwatorzy szybko zauważyli, że słynna rodzina wyruszyła w trasę w mocno okrojonym składzie - jedynie z małym Heniem u boku.
WIDEOSklep Małgorzaty Rozenek-Majdan oblany sztucznymi odchodami przez aktywistów
Małgorzata Rozenek zdradza, dlaczego starsi synowie zrezygnowali z rodzinnych wakacji
Odzew ze strony dociekliwych internautów był na tyle duży, że Małgorzata postanowiła osobiście zabrać głos i odpowiedzieć na piętrzące się pytania. Podczas jednej z relacji wyjaśniła, czym obecnie zajmują się jej starsi synowie i dlaczego nie dołączyli do rodzinnej podróży.
Dlaczego taki okrojony skład? Otóż Tadek jest na obozie golfowym, był przeszczęśliwy, że może na ten obóz wyjechać. Jest pod Londynem w takim świetnym College'u z pięknymi polami golfowymi. Staś z drugiej strony jest na stażu w Modivo. Absolutny potentat, jeśli chodzi o kwestie ubrań. Więc Staś bardzo dużo się tam uczy i cieszy się, że może tam być
"Perfekcyjna" nie ukrywała przy tym wzruszenia i refleksyjnego nastroju. Wyznała, że dorastanie chłopców wyraźnie uświadamia jej, jak szybko mija czas.
Szczerze mówiąc, bardzo za nimi tęsknimy, ale oni już po prostu są w takim wieku, że wyjeżdżanie z nami kamperem trochę przestało być dla nich taką atrakcją. To jest właśnie jeden z takich momentów, w których zauważamy przemijanie, upływający czas. Wspominamy cudownie, jak podróżowaliśmy razem (…), ale po prostu tak to wygląda, czas idzie do przodu, dzieciaki mają swoje plany i też znajdujemy w tym zrozumienie
Zobacz także: SUKCES MAŁGORZATY ROZENEK: Niemiecki "Vogue" uznał, że fajnie się ubrała do Kopenhagi. Światowo? (FOTO)
Też ogarnęła was nostalgia?