Posądzono go o bycie ojcem Makusa W., internauci nadal mu grożą. "To jest jak tsunami. Ludzie mają pretensje, że ukryłem syna!"

140
Podziel się

Wystarczyła zbieżność nazwisk, by przypisać mu ojcostwo i zniszczyć życie. "Były oskarżenia, że działamy w szajce, człowiek z mediów z politykami PO, że eksportujemy kobiety do Egiptu".

Wystarczyła zbieżność nazwisk i powierzchowne podobieństwo, by dziennikarz Artur Włodarski został okrzyknięty ojcem Markusa W., chłopaka zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk. W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak internauci wylali na niego wiadro pomyj. Były też groźby i żądania, żeby wyznał, gdzie ukrył rzekomego syna.

Kolega mi przysłał informację, czy wiem, że w Twitterze jestem ojcem Markusa W. Przepraszam, ale nie wiedziałem za bardzo o co chodzi. Najpierw mnie to rozbawiło, bo nie wiedziałem, czym to pachnie. Dopiero, kiedy przeczytałem komentarze, gdzie ukryłeś syna, przyznaj się, zobaczyłem, że sprawy idą w nie w tę stronę, co sadziłem.

Przyznał też, że nie spodziewał się, jak ta sprawa wpłynie na jego życie. Do dziś, będąc w restauracji ludzie szepczą za jego plecami.

To jest jak tsunami. Kiedy dym opadnie, człowiek się budzi w zupełnie innym miejscu, i powrót do stanu sprzed i odbudowanie zniszczeń jest niemożliwe. Gorzej śpię, na początku nie było gróźb, były pretensje. Staram się mówić, że nic nie zrobiłem, akurat na mnie padło, ale to tak nie działa. Były oskarżenia, że działamy w szajce, człowiek z mediów z synem i politykami PO, eksportujemy kobiety do Egiptu.

Mężczyzna żalił się, że najgorszą stroną tej sprawy jest brak możliwości obrony. Internauci i tak "wiedzą lepiej", kto jest ojcem Markusa W.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(140)
gość
3 lata temu
O matko,współczuje mu :(
gość
3 lata temu
Za daleko to wszystko idzie. Na Internet powinno być prawo jazdy.
gość
3 lata temu
Ludzie przestańcie siać spiskowe teorie i nakręcać się wzajemnie... czy wy macie z głową??? Dziewczynie i tak już nic życia nie wróci, a zniszczyć możecie tym hejtem komuś kolejnemu... nie każdy ma w du... opinie na swój temat i psycha też siada, ogarnijcie puste łby
gość
3 lata temu
Ta cała sprawa jest tak dramatyczna że aż strach. Czy nie znajdzie się jeden porządny śledczy który nie został opłacony albo uciszony i ujawni prawdę?? Może po latach... Smutne
gość
3 lata temu
Internauci zawsze wiedzą lepiej. Zamiast pozwolić działać policji, czyli profesjonalistom, którzy prowadzą długie, bo dokładne i skrupulatne śledztwa internauci wolą szybkie oskarżenia i wiarę w internetowe komentarze.
Najnowsze komentarze (140)
gość
10 miesięcy temu
to kto jest ojcem Markusa?
jo
3 lata temu
Dziwne wystąpienie tego Pana, noga w jakimś stabilizatorze ? Przyszedł na spotkanie w krótkich spodenkach? Manipulacja, aby wzbudzić litość? No i dziwne, że redaktor, a nie słyszał o tak medialnej sprawie jak Magda Żuk?
gość
3 lata temu
Jeśli nie on jest ojcem Markusa to kto?
gość
3 lata temu
wspolczuje mu
gość
3 lata temu
No przeciez oni so do siebie podobni jak dwie Krople Wody
gość
3 lata temu
Jest w nim jakis falsz,niestety
gość
3 lata temu
Masakra ludzie są naprawdę psychiczni
gość
3 lata temu
No gęby maja takie same ale skąd wzięło się powiązanie tych dwu osób???
gość
3 lata temu
Polacy to dziwny narod.
gość
3 lata temu
rozumiem ze to czysty zbieg okolicznosci ze wyborcza i tvn.. wylewaja wiadro pomyj na Zuk? akurat, bo uwierze
gość
3 lata temu
Faktycznie podobienstwo samo mowi za siebie
gość
3 lata temu
Przecież to gość z Gazety Wyborczej, a Agora jest właścicielem Pudla. Resztę dopiszcie sobie sami..
gość
3 lata temu
Oj jak mi go szkoda... O Magdalenie już w TVNenie zapomnieli? Szybko. Szmaty.
gość
3 lata temu
Piszecie o zbieżności nazwisk Artura Włodarskiego i Markusa W. Nie trudno się domyśleć jak Marcus ma na nazwisko. Lubie niszczyć ludziom życie?
...
Następna strona