Trwa ładowanie...
Baby
|

Poznajcie "Jay from Houston", kulturystkę i SOBOWTÓRKĘ Jennifer Lopez. Widzicie podobieństwo? (ZDJĘCIA)

290
Podziel się:
290
Podziel się:
1
 / 8
Janice Garay czyli "Jay from Houston"
Janice Garay czyli "Jay from Houston"
(Instagram.com)
0
0

Fani umięśnionej influencerki żartują, że wygląda ona jak dziecko J.Lo i Dwayna Johnsona. Zmysłowa?

Gdy kulturystka Janice Garay zakładała konto na Instagramie, nie spodziewała się, że wywoła taki szum. Na profilu Amerykanki pojawiły się setki komentarzy internautów, którzy uważają, że jest ona łudząco podobna do Jennifer Lopez. Kiedy jeden z fanów zapytał "Jesteś Jenny from the block?”, Garay odpisała "Nie, jestem Jay from Houston", co okazało się niezłym pomysłem na pseudonim.

Nie da się zaprzeczyć, że Janice ma bardzo podobne rysy twarzy do Jennifer. Panie łączy też niemal identyczna fryzura oraz zamiłowanie do chodzenia siłownię.

Garay bardzo schlebiają porównania do gwiazdy. "Ona jest moją idolką. Jest kimś, kim się inspirowałam, odkąd byłam małą dziewczynką" - powiedziała w jednym z wywiadów. Zobaczcie, jak prezentuje się "Jay from Houston".

Odróżniacie ją od "oryginału"?

2
 / 8
Kulturystka

Janice śledzi na Instagramie prawie 250 tysięcy fanów. Influcencerka promuje zdrowy tryb życia i zachęca do ćwiczeń.

3
 / 8
Jak Lopez?

Pod każdym jej zdjęciem pojawiają się komentarze z komplementami i porównania do J.Lo.

4
 / 8
Same mięśnie

Garay może pochwalić się muskularnym, perfekcyjnie wyrzeźbionym ciałem.

5
 / 8
Podobna?

Widzicie uderzające podobieństwo do J.Lo?

6
 / 8
Poznajcie "Jay from Houston", kulturystkę i SOBOWTÓRKĘ Jennifer Lopez. Widzicie podobieństwo?
7
 / 8
Poznajcie "Jay from Houston", kulturystkę i SOBOWTÓRKĘ Jennifer Lopez. Widzicie podobieństwo?
8
 / 8
Poznajcie "Jay from Houston", kulturystkę i SOBOWTÓRKĘ Jennifer Lopez. Widzicie podobieństwo?
KOMENTARZE
(290)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Bbbb
6 lat temu
Rzeczywiście podobno ale Lopez ma ciało kobiety.
Jahh
6 lat temu
Twarz ok reszta to dramat
Justin
6 lat temu
Takie ciało u kobiety jest mega aseksualne...ble
Kas
6 lat temu
To niestety nie wyglada kobieco ale pogratulowac sylwetki
FLR
6 lat temu
Mieć twarz jak JLo a ciało jak Schwarzenegger...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (290)
Lola
6 lat temu
Niestety ciało to katastrofa. Jestem może lekko przy kości ale na pewno bardziej kobieca niż ona a mąż to potwierdza 😁
Eli
6 lat temu
Tragedia
Ktoś
6 lat temu
ładna, trochę podobna do Jennifer, młodsza...a Jennifer Lopez jest tylko jedna:)
Polo
6 lat temu
Piękna
wed
6 lat temu
malo podobna
manka
6 lat temu
podobna jednak roznice sa widoczne ..usta - mniejsze od JLO ,i kontur Sylwetki typowo inny od JLO ponieważ widać że kocha kulturystykę a JLO fitness.
ewqa
6 lat temu
straszne ciało!!!
ARNI23344
6 lat temu
WIEM Z DOŚWIADCZENIA ŻE KOBIETA O KSZTAŁTACH KULTURYSTY- MA SWOICH FANÓW
omg
6 lat temu
Jedyne co tu widze to zmutowanego babo chłopa
Ewa
6 lat temu
Ciało jak u transwestyty
kropka
6 lat temu
bleeeeeeeeeeee
Lutek
6 lat temu
Ładna dziewczyna z ciałem faceta
kolo
6 lat temu
w czym podobieństwo?
Edek
6 lat temu
Poznaje po cycach
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Pogrzeb Valentino: Anne Hathaway ze łzami w oczach, Donatella Versace, Anna Wintour i inni (ZDJĘCIA)

23 stycznia w Rzymie odbył się pogrzeb włoskiej ikony mody - Valentino Garavaniego, założyciela domu modu Valentino. Na ostatnie pożegnanie projektanta przybyła m.in. Anne Hathaway, która była jego wielką muzą i inspiracją. Kto jeszcze pożegnał legendę mody?
9.

Szczupła Meghan Trainor pędzi do domu w różowym wdzianku. Kilka dni temu surogatka urodziła jej trzecią pociechę (ZDJĘCIA)

Meghan Trainor podzieliła się radosną nowiną - po raz trzeci została mamą. Jej córka Mikey Moon przyszła na świat dzięki pomocy surogatki. W czwartek świeżo upieczona mama trójki pociech dała się sfotografować przed swoim domem w Los Angeles.
8.

Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z serialowej "Lalki". Do obsady dołączyli m.in. Cielecka i Braciak (ZDJĘCIA)

Netflix ujawnił pierwsze zdjęcia z serialu "Lalka", w którym główne role grają Tomasz Schuchardt i Sandra Drzymalska. 6-odcinkową produkcję wyreżyserował Paweł Maślona.
7.

Wydekoltowana Jennifer Lopez buszuje po luksusowym butiku. Czas się dla niej zatrzymał? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez wybiera nie tylko drogocenne elementy garderoby na branżowe imprezy, ale również na zwykłe zakupy. 56-latka została wypatrzona przez fotoreporterów, gdy uskuteczniała shopping w sukience z głębokim dekoltem obwieszona diamentowo-perłową biżuterią.
6.

Beztroski Romeo Beckham przemierza Paryż w towarzystwie eksdziewczyny Brooklyna. Dobra mina do złej gry? (ZDJĘCIA)

Romeo Beckham i Kim Turnbull zdają się nie przejmować rodzinnym skandalem. Eksdziewczyna Brooklyna i jego młodszy brat zostali "przyłapani" razem w Paryżu, gdzie wybrali się na przyjęcie w Costes.
5.

Klaudia El Dursi pozuje w bikini na rajskich wakacjach PÓŁ ROKU po porodzie (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi, wzorem innych gwiazd, zimowe ferie postanowiła spędzić w tropikach. Prezenterka pochwaliła się serią zdjęć, na których nie zabrakło ujęć w bikini, a także półrocznej córeczki.
4.

Fani nie rozpoznają Christiny Aguilery na nagraniu z paryskiej gali. Podejrzewają ją o pewien zabieg: "Co jej się stało z ustami?" (WIDEO)

Christina Aguilera zawsze lubiła eksperymentować ze swoim wyglądem. Fani artystki podejrzewają, że ich idolka znów skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej i zafundowała sobie pewną "poprawkę". Też to widzicie?
3.

Donatella Verscace W CZERWIENI na pogrzebie Valentino. Kreacją oddała hołd projektantowi (ZDJĘCIA)

W piątek zakończą się trzydniowe uroczystości pogrzebowe upamiętniające Valentino Garavaniego. W czwartek projektanta pożegnała jego wieloletnia rywalka, Donatella Versace. 70-letnia ikona postawiła na czerwony garnitur.
2.

Wtulone w siebie "Kurzopki" podsumowały na zdjęciach zimowe ferie w Kapadocji. Piękna z nich para? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili miły i zarazem aktywny czas na eksplorowaniu środkowej Turcji. Małżonkowie pochwalili się spełnieniem podróżniczego marzenia, przy okazji zamieszczając kilka wspólnych, niezwykle urokliwych fotek.
1.

Will Smith i Jada Pinkett Smith podziwiali debiut syna na Paris Fashion Week. To ich PIERWSZE wspólne wyjście od miesięcy (ZDJĘCIA)

Will Smith i Jada Pinkett Smith po raz pierwszy od wielu miesięcy pojawili się razem publicznie. Para, która od lat pozostaje w separacji, wspólnie wspierała syna Jadena, który zadebiutował w nowej roli na Paris Fashion Week.