Prezes na wakacjach. Tak wypoczywa Jarosław Kaczyński!

251
Podziel się

Łowienie szczupaków na Pomorzu, wędrówki po Beskidzie Sądeckim czy spacer Papieską Drogą Światła. Gdzie jeszcze można go spotkać?

Łowienie szczupaków na Pomorzu Zachodnim, wędrówki po Beskidzie Sądeckim czy spacer Papieską Drogą Światła z Morynia do Siekierek. Tak wypoczywa Jarosław Kaczyński. O wakacyjnych atrakcjach, jakie funduje sobie prezes Prawa i Sprawiedliwości, informują zazwyczaj jego współpracownicy. Działacze chwalą się zdjęciami w sieci, nie wiadomo jednak, czy dzieje się to za zgodą samego Kaczyńskiego.

Zobaczcie, jak i gdzie swoje wakacje spędza Jarosław Kaczyński.

KOMENTARZE
(251)
gość
3 lata temu
36 -letnia Maria, nie dała szansy nadwadze - schudła 16 kilo w niecałe 2 miesiące, bez stosowania diety i ćwiczeń! Pomimo tak drastycznej zmiany wagi nie poniósła żadnego uszczerbku na zdrowiu, od ponad 5 miesięcy utrzymuje stałą masę ciała i jest szczęśliwa jak nigdy - chudnijpro.club
gość
3 lata temu
stare zdjęcia
gość
3 lata temu
I pieknie, bo kraj mamy piekny, ale polecam tez dalsze wyprawy, wizyty w innych krajach, bo podroze ksztalca , a zwlaszcza doswiadczenia wlasne.
liers
3 lata temu
KILKA ZDJĘĆ JEST SPRZED ROKU BODAJŻE
gość
3 lata temu
To materiały z 2015
Najnowsze komentarze (251)
gość
3 lata temu
Karty wędkarskie do kontroli...
gość
3 lata temu
Wały to są z tyłu
gość
3 lata temu
Z Morynia do Siekierek - to trasa Pana Samochodzika z 'Księgi Strachów"
gość
3 lata temu
Nie ma zgody na brak zgody!
gość
3 lata temu
kaczynski z komorowskim rybki sobie lowi :)
gość
3 lata temu
Pomijając kwestie polityczne, to żal mi go tak czysto po ludzku. Sam, bez rodziny. Gdyby nie ta Martusia i wnuczki, to byłby całkiem samotny. Smutne takie życie.
gość
3 lata temu
Każdy wypoczywa jak mu się podoba
gość
3 lata temu
Macie niską samoocenę, bo obrażanie innych
gość
3 lata temu
Każdy ma prawo wypocząć ...miłego wypoczynku
gość
3 lata temu
STAĆ GO NA TAKI WYPOCZYNEK !!!!! Emeryturka i profity prezesowania Pis i jeszcze koledzy sponsorują Tak trzymać prezes musi wypocząć , bo ostatnio widać było , że niedomaga
miki
3 lata temu
ciekawe ilu ochroniarzy za sobą ciągnie na nasz koszt
gość
3 lata temu
A jak może wypoczywać taka niemota?
gość
3 lata temu
Na drugim zdjęciu, wygląda jak niedorozwiniety guru Korei północnej!!1 Biedny, zakompleksiony, mały człowiek !!! (wewnątrz !!) a na zewnątrz krzycząca bestia !! Obok ciągle , bijacy pokłony, eunuchy i wazeliniarze !!!!- ludzie, bez ambicji !!!
gość realista
3 lata temu
Zeby niech sobie wstawi bo wyglada jak dziad koscielny...i hymnu niech sie w koncu nauczy ...wakacje???? Od czego???? Od rozmontowywania krsju??? Wakacje i to dlugie bedzie mial jak go posadza w woezieniu ,morde zdradziecka na uslugach NKWD
...
Następna strona