Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Przemysław Kossakowski o reakcji podopiecznych z "Down the Road" na rozstanie z Martyną: "Rozmawiamy SZCZERZE na wszystkie tematy"

45
Podziel się:

Przemysław Kossakowski, do niedawna goszczący na salonach z Martyną Wojciechowską, promuje się teraz samotnie. Temat rozstania krąży jednak nad nim jak klątwa, a wieści o rozstaniu dotarły także do uczestników "Down the Road". Co oni na to?

Przemysław Kossakowski o reakcji podopiecznych z "Down the Road" na rozstanie z Martyną: "Rozmawiamy SZCZERZE na wszystkie tematy"
Przemysław Kossakowski o reakcji podopiecznych z "Down the Road" na rozstanie z Martyną Wojciechowską (AKPA)

Od lipca Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski niemal cały czas znajdują się w centrum medialnego zainteresowania. Wszystko z powodu głośnego rozstania pary, która cieszyła się małżeńskim szczęściem przez zaledwie trzy miesiące. Okazało się bowiem, że podróżnik nagle wyprowadził się z ich mieszkania, najwyraźniej nie planując już powrotu.

Od tego czasu o (raczej nieudanym) małżeństwie Martyny WojciechowskiejPrzemysława Kossakowskiego powiedziano już chyba niemal wszystko. Medialne doniesienia komentowali też sami zainteresowani, a podróżnik na pewien czas po prostu zapadł się pod ziemię i unikał mediów za wszelką cenę. Teraz musi jednak stawić im czoła, bo ruszyła promocja nowego sezonu programu "Down the Road".

Od niedawna Kossakowski znów gości na salonach, a wszystko właśnie z powodu premierowych odcinków wspomnianego show. Nie jest tajemnicą, że Przemek wyraźnie zżył się z jego uczestnikami, czym się wielokrotnie szczycił. To właśnie w ich towarzystwie oglądał w zeszłym tygodniu nakręcony materiał, co ogłosił wszem wobec na Instagramie.

Zobacz także: Tak Martyna Wojciechowska mówiła o Przemku Kossakowskim: "Ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość"

Na miejscu był też dziennikarz "Faktu", który postanowił przepytać Kossakowskiego nie tylko z tego, co zobaczymy w programie, lecz także z reakcji jego podopiecznych na niezwykle głośne rozstanie z Martyną Wojciechowską. Okazuje się, że bohaterowie formatu nie zadawali Przemkowi niewygodnych pytań, a samemu zainteresowanemu było to wyraźnie na rękę.

Byliśmy bardzo skoncentrowani na parze, która z nami pojechała, także tym razem nie było tego tematu i on się raczej nie przewijał - starał się uciąć dyskusję.

Co jednak, gdyby jego podopieczni domagali się wyjaśnień? Choć odpowiedź jest czysto hipotetyczna, to Kossakowski zapiera się, że nie ukrywałby przed nimi szczegółów rozstania z Martyną. Utrzymuje też, że po prostu byłby z nimi szczery.

Mamy niepisaną umowę, że odpowiadamy sobie szczerze, więc rozmawiamy szczerze na wszystkie tematy - zapewnił.

Myślicie, że wkrótce przyjdzie moment, w którym będzie im się musiał zwierzyć? Do tej pory raczej nie był do tego skory...

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
POPRAW!
3 lata temu
Tytuł kompletnie nie pasuje do treści tych "wypocin"!
O NICZYM!
3 lata temu
Ale o czym tu Goss napisał!???
O NICZYM!
3 lata temu
Ale o czym tu Goss napisał!???
POPRAW!
3 lata temu
Tytuł kompletnie nie pasuje do treści tych "wypocin"!
O NICZYM!
3 lata temu
Ale o czym tu Goss napisał!???
Najnowsze komentarze (45)
Miki
12 miesięcy temu
Przemek to sie najbardziej zżył z Partycja terapeutka z tylnego siedzenia auta…
Ewa
3 lata temu
Po tej całej aferze nie mogę nawet oglądać zwiastuna programu który prowadzi,
Jula
3 lata temu
Reklamę sobie zrobił nic więcej, chciał spróbować jej kosztem, ktoś kto nie nadaje się do trwałego związku, szkoda Martyny gdyby mogła cofnąć, zaoszczędziła by sobie tego syfu😖🤮
Jol
3 lata temu
Ten facet to jedna wielka ściema! Nie wiem co Martyną w nim widziała.
Dar
3 lata temu
To nieprawda! Oni pytali ale on ich zbył a produkcja chce uniknąć tego tematu. Wiem bo tam pracuje. Kosa kłamie.
Matka
3 lata temu
Rozstanie to jego sprawa. Ale czemu zerwał kontakt z nimi i szczególnie jej córka
Czytelnik
3 lata temu
Martyna co ty w nim widziałaś? Koleś nie wart nawet jednej twojej łzy.
Kik
3 lata temu
A dajcie Wy tej Martynie święty spokój.....
1234567890
3 lata temu
MartinaW. jest piekna kobieta,a jest facet jest udacznik brzydki,ja jego nie Lucie,I jego programy. Martina W da sobie rade bez nie go 🚶✨💪♥👏. JEST SUPER KOBIETA.💒
Ggghh
3 lata temu
Dobrze, że chociaż z nimi był szczery
Pudełko
3 lata temu
Nie rozumiem tego wpisu
kwiateczeq
3 lata temu
W jego szczerosc nikt nie powinien juz wierzyc.
Lolitta
3 lata temu
Taaa, taki dobry, taki kochany dla innych dla tych słabszych niestety którymi można łatwo manipulować a zranił swoją rodzinę.
ile mozna
3 lata temu
osoby z downem mozliwe ze mają więcej taktu i nie będą wypytywac o to Przemka.. może prywatnie jzu pogadali..ale media tylko czekaja na to.. .eh