Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

PUDELEK NA WOŚP: Wylicytuj wywiad z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem!

Podziel się:

Pudelek po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na wyjątkowej aukcji możecie wylicytować przeprowadzenie wywiadu z jedną z najsłynniejszych par polskiego show biznesu!

PUDELEK NA WOŚP: Wylicytuj wywiad z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem!
PUDELEK NA WOŚP: Wylicytuj wywiad z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem! (AKPA)

Już 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze będą zbierane na sprzęt medyczny, który zasili oddziały okulistyki dziecięcej. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe i rozmaite licytacje. Pudelek po raz kolejny zdecydował się do nich dołączyć i zbierać środki na szczytny cel.

W tym roku postanowiliśmy zaoferować naszym czytelnikom "pracę" w show biznesie i stanięcie oko w oko z największymi gwiazdami! Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być reporterem Pudelka i przeprowadzać wywiady z najpopularniejszymi celebrytami w kraju, to teraz macie niepowtarzalną okazję, by poczuć się jak dziennikarz i zadać WSZYSTKIE nurtujące was pytania.

W naszej wyjątkowej aukcji możecie wylicytować przeprowadzenie wywiadu ze słynną "power couple": Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem! Zwycięzcę licytacji zaprosimy w uzgodnionym wspólnie terminie do siedziby naszej redakcji w Warszawie, gdzie w profesjonalnym studiu nagraniowym z mikrofonem Pudelka w ręce jeden szczęśliwiec będzie mógł zapytać Gosię Rozenek i Radka Majdana, o co tylko będzie chciał. Wywiad zostanie opublikowany na stronie Pudelek.pl.

Licytacja dostępna jest TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału aukcji!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl