Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU. Qczaj o reakcjach po swoim wyznaniu. "Hejtują mnie osoby zarówno homo, jak i heteroseksualne, brak empatii nie ma orientacji"

195
Podziel się

W rozmowie z Pudelkiem trener wyznał, że internauci dzielą się z nim tysiącami tragicznych historii dotyczących molestowania.

TYLKO NA PUDELKU. Qczaj o reakcjach po swoim wyznaniu. "Hejtują mnie osoby zarówno homo, jak i heteroseksualne, brak empatii nie ma orientacji"
Qczaj (East News, East News)
bCNdZnmd

Kilka dni temu Qczaj zszokował fanów, gdy podzielił się dramatyczną historią z okresu dzieciństwa. Trener jako siedmiolatek padł ofiarą molestowania. Sprawcą był "przyjaciel rodziny". We wstrząsającym wpisie na Instagramie Qczaj wspominał traumatyczne chwile:

Siedzę nagi w wannie, a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami, boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to, czego nie zmyję do końca życia - pisał.

bCNdZnmf

Skontaktowaliśmy się z Qczajem, żeby zapytać, jak czuje się publikacji swojej historii. Trener wyznał, że spotyka się z ogromnym wsparciem ze strony fanów.

Jestem właśnie po treningu w w Dublinie. Zmęczony, ale szczęśliwy, bo na żywo dostałem ogromne wsparcie od moich "fitlarw". Pomimo że jestem zmęczony, czuję liczbę reakcji, komentarzy, wiadomości. Próbuję czytać, co jest praktycznie niemożliwe, bo można je liczyć w tysiącach, ciągle dochodzą nowe. Tysiące historii często równie tragicznych albo gorszych niż moja... - mówi nam trener.

Trener wyznał, że dostaje nie tylko wspierające wiadomości.

bCNdZnml

Mnóstwo wdzięczności i jak ja to mówię - ukochania dostaję... I to jest piękne, to daje wiarę w ludzi, a ja chcę wierzyć w ludzi, choć niektórzy usilnie próbują to utrudniać. Nie skupiam się na hejcie, ale faktem jest, że hejtują osoby zarówno homo jak i heteroseksualne, co jakby daje obraz tego, że brak zrozumienia, empatii nie ma orientacji - dodał Qczaj.

Qczaj zaapelował też do wszystkich ofiar molestowania, by nie obwiniały się za to, co im się przytrafiło.

Natomiast to jest nieważne! Najważniejsze, by do ofiar molestowania dotarło to, nad czym ja pracowałem latami: nie miałaś, nie miałeś na to wpływu! Gdy jest się dorosłym, często się o tym zapomina... ofiary boją się odrzucenia i niszczą się od środka. Ja jestem dziś szczęśliwy, dzielę się tym szczęściem i radością każdego dnia i tak pozostanie! - wyznał Qczaj w rozmowie z Pudelkiem.

bCNdZnmm
bCNdZnmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Dislike
5 miesięcy temu
Facet wyzywa ludzi od śmieci bo śmieli przestać go obserwować bez żadnych uwag. Za kogo on się ma? Straciłam szacunek. Brak słów. Za to chętnie opowiada o miłości i pogardzie. Nie ma to przypadkiem dzialać w dwie strony panie obłudniku? Masz człowieku zaburzoną osobowość, jesteś bezmyślny i niesprawiedliwy.
POLICJA te
5 miesięcy temu
te. Wszystkie komentarze w top5 są zmanipulowane , pudel sprawdź IPki w logach i na psiarnie fraiera. te
POLICJA
5 miesięcy temu
wszystkie komentarze w top5 są zmanipulowane , pudel sprawdź IPki w logach i na psiarnie fraiera
bCNdZnmH
POLICJA sa
5 miesięcy temu
sa. Wszystkie komentarze w top5 są zmanipulowane , pudel sprawdź IPki w logach i na psiarnie fraiera. sa
Lidka
5 miesięcy temu
Na mieście mówią, że TVN zatrudnia w większości gejów. Widzę, że to prawda
Najnowsze komentarze (195)
Komo
5 miesięcy temu
Wykorzystywanie słabszych jest złe, a Ci co to robią są złymi , zdeprawowanym ludźmi. Nie wiem kim jest ten pan ale to że opowiedział o tym zdarzeniu jest ważne. Ofiary nie są winne, trzeba ich chronić i piętnować sorawców. Niezależnie od ich statusu.
Vox
5 miesięcy temu
A może są tacy,którzy nie chcieli tego wiedzieć...pomyślał o tym? Wszystko na sprzedaż.
max
5 miesięcy temu
BOJCIE SIE PRAWDZIWI POLACY gej krucjata nadchodzi!!!!! POLSKA to stan umyslu...dzieje sie tutaj gorzej niz w Iranie, tylko religia inna.
wild east
5 miesięcy temu
Polska to kraj pedofili, pedofilia w kościele, pedofile w rządzie , pedofile w szkołach...dlatego nigdy ten kraj nie będzie normalny, tolerancyjny ...bo prawdziwi zboczeńcy pod oslona jezusowej miłości walczą ze wszystkimi tylko nie z samymi soba... te wszystkie negatywne komentarze i hejt...POLSKA TO KATOLICKIE DNO i nic i nikt juz tego nie zmieni.
Nie macany
5 miesięcy temu
Wychodzi na to że tylko ja w tym kraju nie byłem molestowany seksualnie.
gosc
5 miesięcy temu
wszyscy celebryci molestowani albo gwalceni...ciekawe ile w tym prawdy
Okradziony
5 miesięcy temu
Komornicy! Idzie po was koronowirus ręka Boga zapłacicie za krzywdę ludzi.
Mc2
5 miesięcy temu
Nie bardzo potrafię zrozumieć, w czym miałoby pomóc Panu Kuczajowi aż tak publiczne dzielenie się tą historią. Ale skoro on uznał, że mu to pomoże, słucham z szacunkiem i staram się zrozumieć. Nie śmiałbym tak lekko ocenić, że on to robi dla popularności czy zwrócenia uwagi. Jeśli tak, to nie w porządku i niech spada. Ale skąd możemy wiedzieć, jak jest? Nie byłem nigdy w takiej sytuacji. Nie mnie oceniać, czy on ją dobrze przeżywa. Nie lubię ludzi, którzy się o noszą że swoją intymnością. Ale tą sprawą jest chyba bardziej złożona. Więc chociaż go nie znam, zwyczajnie jak człowiek człowiekowi chcę mu powiedzieć, że nawet jeśli go nie rozumiem, to wspieram i życzę w dalszym życiu wiele dobra.
bCNdZnmz
dojna zmiana+
5 miesięcy temu
Można wiedzieć kto to jest?
mnm
5 miesięcy temu
Odnoszę wrażenie że polską rzeczywistość kreują matoły bez szkoły
Kot
5 miesięcy temu
nie mogę na niego patrzeć , jak można tak publicznie prać brudy z dzieciństwa tylko po to żeby zyskać rozgłos , ohydne to jest
POLICJA mi
5 miesięcy temu
mi. Wszystkie komentarze w top5 są zmanipulowane , pudel sprawdź IPki w logach i na psiarnie fraiera. mi
POLICJA mo
5 miesięcy temu
mo. Wszystkie komentarze w top5 są zmanipulowane , pudel sprawdź IPki w logach i na psiarnie fraiera. mo
Wavienne
5 miesięcy temu
Qczaj kocham Cię i uwielbiam !!!
...
Następna strona
bCNdZnnb