Qczaj o dopłatach do emerytur artystów. "NIE WSZYSCY ARTYŚCI TO NARKOMANI I ALKOHOLICY" (WIDEO)
O dopłatach do emerytur dla artystów zrobiło się wyjątkowo głośno, a do dyskusji teraz włączył się także Qczaj. Influencer skomentował rządowy pomysł wsparcia twórców, odnosząc się przy tym do burzliwej debaty, którą wywołały ostatnie słowa Skolima.
W ostatnich tygodniach dość głośno było w przestrzeni medialnej o wypowiedzi Skolima, który delikatnie mówiąc, nie do końca zgodził się z zasadnością programu wsparcia dla artystów. Przypomnijmy, że wokalista ostro skrytykował dopłaty dla artystów, twierdząc, że publiczne pieniądze powinny trafiać przede wszystkim na inne cele społeczne. Teraz swoje stanowisko przedstawił również Qczaj.
Nie wszyscy artyści mają, nie wiadomo jakie koncerty, wydarzenia, na których zarabiają krocie. Jest mnóstwo artystów po szkołach teatralnych, filmowych, którzy robią to, co robią z pasji, albo za mniejsze pieniądze. To jest zawód tak jak każdy inny i trzeba go wspierać. Nie wszyscy artyści to narkomani i alkoholicy
A co sądzi o wypowiedzi Skolima? Zobaczcie nasz materiał.
W świecie show-biznesu od 2021 roku, a od 2022 związana z prawdziwą legendą: PUDELKIEM. Prywatnie eksploruje tatrzańskie szlaki i przemierzam kontynenty, ze szczególnym uwielbieniem dla Azji Południowo-Wschodniej. W mediach jestem jak agent 007: tropię dramy i wnikliwie przyglądam się zagranicznemu poletku.