Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Dumny Radosław Majdan już wróży Heniowi karierę sportowca: "Może być bramkarzem, ma SZEROKI ROZSTAW PALCÓW"

172
Podziel się

Też to zauważyliście?

Dumny Radosław Majdan już wróży Heniowi karierę sportowca: "Może być bramkarzem, ma SZEROKI ROZSTAW PALCÓW"
Radosław Majdan duma nad przyszłością syna (Instagram.com)
bCOOayGd

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan miesiąc temu doczekali się pierwszej wspólnej pociechy. Mały Henryk z miejsca stał się oczkiem w głowie znanych rodziców, którzy regularnie publikują w sieci zdjęcia ze spędzonych wspólnie chwil. Niedawno para świętowała też pierwszy miesiąc syna "spontaniczną" sesją zdjęciową.

Radosław Majdan nie ukrywał, że fakt bycia ojcem jest dla niego ogromnym szczęściem. Jak twierdzi jego żona, były piłkarz doskonale radzi sobie z opieką nad malcem i spędza na wspólnych zabawach niemal każdą wolną chwilę. Małgorzata Rozenek jest podobno pod dużym wrażeniem tego, jak mocno jej mąż jest zaangażowany w opiekę nad Heniem.

bCOOayGf

Radosław Majdan zdradza, do kogo podobny jest mały Henio

Do tej pory to głównie Małgosia udzielała wywiadów na temat najnowszego nabytku w "Gangu Majdana", jednak Radek wyraźnie stara się dotrzymać jej kroku. Były piłkarz udzielił właśnie wywiadu Beacie Tadli w ramach programu Onet Rano, gdzie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ojcostwa. Jak sam przyznaje, opieka nad synem jest zadaniem dość wymagającym.

Wszyscy, co mają dzieci, to wiedzą, że, mając małego dzidziusia, nie ma mowy o wysypianiu się, nawet jak jest grzeczny. A Henio jest grzeczny: nie płacze, nie zarywa nocy, ale trzeba go karmić i poświęcać mu czas co trzy godziny. Normalne, że noc jest przerywana - wyznał.

bCOOayGl

Kolejnym poruszonym tematem była kwestia reakcji internautów na to, że Majdanowie dokumentują swoje codzienne życie w sieci. Jak sam twierdzi, nie przejmuje się krytycznymi uwagami pod ich adresem.

Nie dochodzi do mnie ta krytyka, nie zdaję sobie z niej sprawy. Zawsze ludzi nieżyczliwych odsuwałem od siebie. Jeśli coś jest w naszym życiu wyjątkowe i dla nas powodem do tego, by dzielić się tym szczęściem, to warto. (...) Przede wszystkim jednak to jest nasze szczęście, mamy prawo się nim dzielić, bo to jest bardzo prawdziwe i nie mam zamiaru się z tego nikomu tłumaczyć - powiedział.

Radek postanowił się też pochylić nad tematem ewentualnej przyszłej kariery malca. Jak sam twierdzi, widzi w nim potencjał na bramkarza bądź gitarzystę, a wszystko z racji... szerokiego rozstawu palców.

Małgosia żartowała ze mnie, że jak patrzyłem na jego dłonie, mówiłem: "Patrz, ma szeroki rozstaw palców, to dłonie bramkarza, ewentualnie gitarzysty", więc na wszelki wypadek zapiszę go na lekcje gitary, jak będzie młodym chłopcem. Ale to jest wszystko półżartem, każdy z nas zdaje sobie sprawę, że najważniejsze, by robić w życiu to, co się lubi. Mój syn jest dopiero dzidziusiem, a zastanawiając się, co będzie z nim za parę lat, to mam nadzieję, że odnajdzie swoją pasję i będzie szczęśliwym człowiekiem - stwierdził dyplomatycznie mąż Gosi.

bCOOayGm

Myślicie, że jego prognozy kiedyś się spełnią?

bCOOayGn
bCOOayGG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(172)
olo
3 tyg. temu
Miło popatrzeć na Was
Buba
3 tyg. temu
Śliczny maluszek, a imię też piękne😊 Lepiej żeby miał na imię Cyprian, Dorian czy Fabian?? Tak naprawdę wybór imienia to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje! Pozdrawiam więc wszystkie maluszki z w/w imionami😊
Zadowolona
3 tyg. temu
Super widać że są bardzo szczęśliwi bardzo się cieszę że mają maluszka prześlicznego
bCOOayGH
mmm
3 tyg. temu
Znałam już ludzi, którzy programowali przyszłość swoich dzieci...jeden muzyk wrzucał instrumenty dziecko już do kołyski, uczył, posyłał na lekcje aby zainteresować muzyką poważną. A ten naprawia auta, bo tak chciał.
I wonder...
3 tyg. temu
Czy bycie bramkarzem to dobra przyszłość?
Najnowsze komentarze (172)
Robokop
1 tyg. temu
Dodę pewnie szlag trafia jak patrzy na te zdjęcia. :D coś o niej cicho, czyżby załamanie przeżywała nasza "królowa"? :D
pppppp
3 tyg. temu
będzie bramkarzem?
Yola
3 tyg. temu
Rewelacyjna wróżba. Spadłam z krzesła jak przeczytałam.
nina
3 tyg. temu
ehe i swietnie kopie
dila
3 tyg. temu
Podobno młody od kilku tygodni, posiada papiery na wózek widłowy i jest w trakcie pisania kolejnej książki kucharskiej. Jak ja zazdroszczę elitom tak zdolnych pociech.
Zadowolona
3 tyg. temu
Super widać że są bardzo szczęśliwi bardzo się cieszę że mają maluszka prześlicznego
Obserwator
3 tyg. temu
A tu sruuuu... Henio:"mamo, tato, nie chce być sportowcem- chciałbym badać fraktale... ich tworzenie z wykorzystaniem zbioru przekształceń afinicznych .... będących przekształceniami zwężającymi (kontrakcjami) eh!" Mina Gosi i Radka .... bezcenna ;)
HA HA
3 tyg. temu
Bramkarzem może być,byle nie tak słabym i grającym pod publiczkę jak tata.
bCOOayGz
Aga
3 tyg. temu
Sportowych kompetencji to raczej mial nie bedzie bo po kim? Celebryta chyba zostanie🤩
Henio
3 tyg. temu
Oni nic nie potrafią🤣🤣🤣🤣tylko robić zdjęcia🤣🤣🤣🙈
Cbvbhj
3 tyg. temu
Gocha zmień fryzurę, bo cię z pod tej czapy nie widać. Dobrze było w bobie, teraz jak w peruce
C4+
3 tyg. temu
Może ginekologiem. A może po tacie koneserem podrasowanych staroci? Kto to wie?
gosc
3 tyg. temu
bedzie celebryta i utrzymankiem jak tatus,znany ze znanych zon
Reno15
3 tyg. temu
Jak będzie takim bramkarzem jak tata to na chleb nie zarobi he he
...
Następna strona
bCOOayHb