Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Niewyspany Radosław Majdan zachwyca się uśmiechem Henia: "Lepszy niż kawa" (FOTO)

248
Podziel się:

Dumny tata pochwalił się kolejnym zdjęciem z pierworodnym, a fani nie mają wątpliwości, do kogo maluch jest podobny.

Niewyspany Radosław Majdan zachwyca się uśmiechem Henia: "Lepszy niż kawa" (FOTO)
Radosław Majdan chwali się nieprzespaną nocą (Instagram)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na początku czerwca zostali rodzicami. Podczas gdy dla doświadczonej "Perfekcyjnej", która doczekała się dwójki synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, macierzyństwo jest chlebem powszednim, były bramkarz po raz pierwszy w życiu może sprawdzać się w roli taty.

48-latek, jeśli wierzyć zapewnieniom jego żony, świetnie sobie radzi w opiece nad małym Henrykiem. Majdan ponoć z każdą wolną chwilę spędza z pierworodnym, a także z ochotą wstaje do niego w nocy.

Zobacz także: Radosław Majdan zdradza, do kogo podobny jest mały Henio

Dumny Radzio, tak jak jego ukochana, nie może się oprzeć publikowaniu kolejnych zdjęć latorośli. W środę podzielił się nowym zdjęciem z Henryczkiem. Choć na fotografii możemy podziwiać uśmiechniętych tatę i syna, miniona noc nie należała dla nich do najspokojniejszych. Mimo to Majdan zdaje się tym nie przejmować, a niewyspanie wynagradza mu uśmiech pociechy:

Po nieprzespanej nocy, uśmiech Henia #dzidziuśmajdana lepszy niż poranna kawa - pisze zakochany po uszy w synku celebryta.

Radek jak zwykle mógł liczyć na szereg ciepłych słów od obserwatorów, którzy skomplementowali zarówno jego, jak i Henia:

Dwaj przystojniacy, Cud, miód i orzeszki, Cudni panowie, Ale fajni jesteście - piszą zachwyceni fani.

Nie zabrakło również komentarzy, sugerujących, że mały Majdan jest kopią swojego taty:

Jak dwie krople wody, Istny tata, Podobni jesteście bardzo, Cały tata - czytamy.

Zauważacie podobieństwo?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(248)
Jadzia
3 lata temu
Fajnie. Widać, że facet jest szczęśliwy.
Ania
3 lata temu
Świetny jest...tak się ciesze ze Radxio ma syneczka..ciesze sie jego szczęsciem a maluch przecudowny
Didi
3 lata temu
Piekne dziecko z twarza 🤗
kaka
3 lata temu
Heniu jest super...ale minki robi....KOCHANY!!!
Babcia
3 lata temu
Cudny ten maluszek
Najnowsze komentarze (248)
Milka
3 lata temu
Dziecko urodzone we wlasciwej rodzinie, milutki Henius, Wspaniali rodzice. Gratulacje dla P. Radka! Koniecznie P. Radku drugiego syna! Ja mam jednego i strasznie zaluje ale juz za pozno. Przyklad dla wielu rodzin jak kochac dziecko. Pozdrawiam z USA
poprafka
3 lata temu
Znany profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików z Pudelka, na których widnieje Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 48 lat, raczej bliżej do 52 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom plastycznym lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik twierdzi, że jest królowym i jak podaje ma 37 lat, pan profesor stwierdził, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji,a problem zmiany płci to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarszają ingerencje chirurgiczno-kosmetyczne. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna ( tzn. Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
Profesor
3 lata temu
Znany światowo profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików z Pudelka, na których widnieje Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 48 lat, raczej bliżej do 52 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom plastycznym lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik twierdzi, że jest królow, i jak podaje ma 37 lat, pan profesor stwierdził, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji,a problem zmiany płci to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarszają ingerencje chirurgiczno-kosmetyczne. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna ( tzn. Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
Wanzdia
3 lata temu
Iż poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego już dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować. A tu lans bez maski i uśmiech twarzą w twarz, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary byzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Gość
3 lata temu
Perfekcyjna ładne dzieci urodziła to trzeba jej przyznać
Dana
3 lata temu
Szczęśliwy tata z najcudowniejszym skarbem
123
3 lata temu
Heniutek cudo, bo mama i tato też ładni
HENIO
3 lata temu
uczcie się lefandoskie niemoty, jak się kocha dziecko to widać, a u was to lewusy ukrywanie, klara wyłysiała i z kołtunami, bobki lewe to dno, BRAWO MAJDAN, MASZ PIĘKNEGO SYNKA
WESOLEK z USA
3 lata temu
Dzien bez malego Heinricha jest dniem straconym.
gość
3 lata temu
fajny ten mały Radziu
🍎🍎🍎🥰🥰🥰
3 lata temu
Wszystkiego dobrego.
❤❤❤
3 lata temu
Ciesze się z panem wiem co to mieć takie szczęście mam dwóch synków i grają bardzo dobrze w piłkę❤
Wandzia
3 lata temu
Ponieważ dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które ubliżają skromnej Dodzie! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego już dłużej nie można zamiatać pod dywanem , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować. A tu lans bez maski i uśmiech twarzą w twarz, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z psią kupą w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom Musztardodą po o biedzie, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem z podtarciem dodoopy ,bo ona nie ma czego ukrywać, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich.
Wandzia
3 lata temu
Ponieważ dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które ubliżają skromnej Dodzie! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego już dłużej nie można zamiatać pod dywanem , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować. A tu lans bez maski i uśmiech twarzą w twarz, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z psią kupą w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom Musztardodą po o biedzie, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem z podtarciem dodoopy ,bo ona nie ma czego ukrywać, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie