Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Oczarowana Małgorzata Rozenek rozpływa się nad ojcowskimi zdolnościami Radosława: "Zajmuje się Henrykiem w nocy. Sam to zaproponował"

237
Podziel się:

W pierwszym wywiadzie po narodzinach małego Henia "Perfekcyjna" nie szczędziła ukochanemu komplementów. Słodko?

Oczarowana Małgorzata Rozenek rozpływa się nad ojcowskimi zdolnościami Radosława: "Zajmuje się Henrykiem w nocy. Sam to zaproponował"
Małgorzata Rozenek zachwala zdolności ojcowskie Radosława Majdana (Instagram @m_rozenek)
bESyLyEl

Narodziny pierwszego wspólnego potomka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana odbiły się szerokim echem w show biznesie. Mały Henio zdążył już stać się prawdziwą gwiazdą instagramowych profili sławnych rodziców.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o powiększenie rodziny. Nic więc dziwnego, że synek szybko stał się ich oczkiem w głowie. Chociaż Pączek i Pysiula najchętniej nie odstępowaliby "Dzidziusia Majdana" na krok, powoli wracają już do zawodowych obowiązków.

bESyLyEn

Niedawno Perfekcyjna rozpoczęła nagrania do kolejnego sezonu Projektu Lady. Aby uniknąć nieustannych podróży między planem a domem, zaradna Gosia na czas nagrań przeprowadziła się do pałacu w Rozalinie z całą rodziną.

bESyLyEt

Majdanowie zazwyczaj chętnie dzielą się szczegółami swojego życia ze światem. Od czasu narodzin Henia do swoich zwierzeń małżonkowie wykorzystywali głównie media społecznościowe. Ostatnio Małgonia postanowiła jednak zdradzić nieco rodzicielskiej sekretów w pierwszym wywiadzie po porodzie.

Jak przyznała w rozmowie z tvn.pl, początkowo zamierzała zafundować sobie nieco dłuższy urlop macierzyński.

Nie planowałam takiego szybkiego powrotu (...) To nie jest tak, że uważam, że to jest fajne wracać dwa tygodnie po pracy, ale czasem trzeba i jak trzeba, to warunki to umożliwiają to - tłumaczyła Gonia.

Małgorzata nie ukrywała, że mały Henio szybko skradł serca całej rodziny Majdanów.

bESyLyEu

Wiem, że zabrzmię nieobiektywnie, ale Henryk jest wyjątkowym dzieckiem. Jest przepięknym dzieckiem. Jest przekochany! Jest takim słodkim dzidziusiem, że my z moim mężem dosłownie wyrywamy go sobie z rąk. Jest ulubieńcem całej naszej rodziny - rozpływała się nad synkiem Perfekcyjna.

W wywiadzie nie zabrakło również pochwały dla ojcowskich zdolności Radzia.

Radosław jest najszczęśliwszym ojcem na świecie. Jest niezwykle zaangażowany, jest świadomym tatą. Czekaliśmy długo na Henia, a Radosław nie tworzył presji: "Jak będzie ,to będzie, nie denerwuj się", mówił. Nie chciał, żebym miała poczucie, że czemuś nie sprostałam, a miałam przez moment takie poczucie. Jak się urodził Henio, to teraz widzę, jak bardzo mu na tym zależało (...) - wspominała.

bESyLyEv

Okazuje się, że Radosław nawet w późnych godzinach nocnych chętnie zajmuje się małym Heniem.

Jest tatą, który zajmuje się Henrykiem w nocy, sam to zaproponował. Oczywiście też jestem obok, ale Radosław w nocy, jak Henio chce spacerować, to robi to z Radziem. Jest tatą, który spędza każdą chwilę z synem - zapewniała dumna Rozenek.

Myślicie, że już wkrótce Radosław stanie się prawdziwym "perfekcyjnym panem domu"?

bESyLyEw
bESyLyEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(237)
Hmmm
rok temu
Panstwo Idealni i ich idealny syn.
mia4
rok temu
Uwielbiam ich!!!!!! Cudowna rodzinka. Radzio super tata, tylko tak dalej.Powodzenia.
Lola
rok temu
Tak pięknie Małgorzata nigdy nie wyglądała. Kwitnie :)
bESyLyEP
Hana
rok temu
super para
Aaaaaa
rok temu
Wspaniale! Śliczny dzidziuś, słodziak!
Najnowsze komentarze (237)
Myszka1
rok temu
Ja lubię ludzi szczęśliwych. Oni zarażają pozytywną energią.Czasami są złośliwe komentarze, ale ich piszą ludzie nieszczęśliwi.
Mirrabel
rok temu
Zastanawia mnie dlaczego ludzie sa tak pelni nienawisci...jezeli wam sie nie podoba to zwyczajnie nie czytajcie!!! Pozdrowienia dla rodzinki,Henio jest przesliczny,zycze zeby rosl zdrowo i radosnie.
Ann
rok temu
Super fajna rodzinka
Ala
rok temu
Małgosiu Henryk to całkiem Radzio
Alexis
rok temu
Super cieszymy się, jakie to słodkie i cudowne , tez to przeżywaliśmy i nic to nowego. Życzę dużo zdrówka dla Henia choc to imię niestety mi sie nie podoba.
Alexis
rok temu
Super cieszymy się, jakie to słodkie i cudowne , tez to przeżywaliśmy i nic to nowego. Życzę dużo zdrówka dla Henia choc to imię niestety mi sie nie podoba.
Alexis
rok temu
Super cieszymy się, jakie to słodkie i cudowne , tez to przeżywaliśmy i nic to nowego. Życzę dużo zdrówka dla Henia choc to imię niestety mi sie nie podoba.
Wandźa
rok temu
Gdyż ponieważ dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które ubliżają skromnej Dodzie! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego już dłużej nie można zamiatać pod dywanem , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować. A tu lans bez maski i uśmiech twarzą w twarz, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z psią kupą w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom Musztardodą po o biedzie, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem z podtarciem dodoopy ,bo ona nie ma czego ukrywać, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich.
bESyLyEH
Hana
rok temu
super para
Franki
rok temu
Ciekawe jak długo 😂😂może wstał jeden raz 😄😄
aleks6662920
rok temu
Są aż za idealni. Ciągle o nisz piszą w samych zachwytach.
Pytam
rok temu
Dlaczego Radosław jeszcze nigdzie się nie pochwalił jak to było przy tym wspólnym rodzinnym porodzie???? Dziwne
344
rok temu
Mamusia roku i tatuś roku i Henrys roku....Jesteśmy w Szoku.🤩
gogo
rok temu
o jejku, tatus wstaje w nocy do dziecka...i nawet sam zaproponowal...tatus roku poprostu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESyLyFA
bESyLyFB
bESyLyFC
bESyLyFD
bESyLyFE
bESyLyFj