Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują PIĄTĄ rocznicę ślubu: "Jeszcze tak wiele przed nami" (FOTO)

258
Podziel się:

Pięć lat temu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powiedzieli sobie "tak". Wiemy, jak zamierzają celebrować tę wyjątkową dla nich datę. "Na razie musieli przełożyć wyjazd tylko we dwoje" - zdradza źródło Pudelka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują PIĄTĄ rocznicę ślubu: "Jeszcze tak wiele przed nami" (FOTO)
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętują rocznicę ślubu (Instagram)
bEDTFrCJ

10 września 2016 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub pary był jednym z najgłośniejszych w polskim show biznesie ostatnich lat. Mówiło się wtedy, że wydarzenie kosztowało Majdanów 100 tysięcy złotych i z pewnością nie można było odmówić mu perfekcji. Przeżyjmy to jeszcze raz:

Jak udało nam się ustalić, Majdanowie są zbyt zabiegani, aby właśnie dzisiaj celebrować swoje święto.

bEDTFrCL

Małgosia i Radek musieli przełożyć huczne świętowanie swojej rocznicy, bo oboje mają tego dnia dużo zawodowych zobowiązań. Ona ma "Projekt Lady", a Radosław nagrania do Canal+ - zdradza nasze źródło. Oczywiście wieczorem po pracy spotkają się w domu i spędzą czas na uroczystej kolacji z najbliższymi, bo rodzina jest dla nich najważniejsza. Na razie musieli przełożyć wyjazd tylko we dwoje, który początkowo planowali, żeby świętować piątą rocznicę ślubu. Być może uda im się to w październiku lub listopadzie - dodaje osoba z otoczenia Majdanów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina wesele Opozdy i Królikowskiego: "Zawsze tańczymy na stole"

Majdanowie nie zapomnieli jednak pochwalić się ważną datą w swoich mediach społecznościowych. Wspólną fotografię opublikował Radosław. Widać na niej, jak w domowym zaciszu para celebruje jubileusz bukietem kwiatów. Pysiula dodał też romantyczny opis:

bEDTFrCR

Dzisiaj mija 5 lat od kiedy mój Pyś powiedział "tak". To był fantastyczny czas, który dał nam nie tylko nowe miejsca na świecie, które poznawaliśmy razem czy piosenki, które znaczą dla nas wiele, filmy które będziemy oglądać, po raz kolejny przeżywając te same sceny, ale przede wszystkim dał nam cudownego Synka.

Małgorzata Rozenek również napisała kilka słów od siebie.

Tyle już razem przeżyliśmy, a jeszcze tak wiele przed nami - zapewniła.

Pod postem posypały się gratulacje i najlepsze życzenia, do których dołącza się też Pudelek. Wszystkiego najlepszego!

bEDTFrCS

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEDTFrCT
bEDTFrCU
bEDTFrDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
Gosia
2 tyg. temu
Widać, że się kochają, trochę na pokaz,ale cóż jak kto lubi. Szczęścia !
Xxxx
2 tyg. temu
No cóż życie mają jak z bajki , więc szczęścia i miłości pozostaje im życzyć
Poeta
2 tyg. temu
No gratulacje!
bEDTFrDn
Krynia
2 tyg. temu
i tylko można pozazdrościć tej miłości i szacunku
Jenny
3 dni temu
Radosław ma na głowie bujne włosy, przeszczep mu się pięknie przyjął, a tymczasem babcia klosetDodzia, ta z paszkwili krajka, siada bez majtek z rozłożonymi, zwiędłymi udami na sedesie, a oświetleniowiec pięknej Małgoni (ten, który sikał w toalecie) oraz kamerzysta OBEJRZĄ i SFOTOGRAFUJĄ obnażone poddańczo krocze podstarzałej Dodzi. Pokażą z bliska flupy wypływające z jej rozdziawnicy, zwisające treszle i bobrrry, zakrzepłe strąki i dzyndzle - to co „Dositorba” MUSI lubić, a co Radzio odepchnął z niesmakiem. Emeryci obserwójoncy z litości insta „Dosiakłyn” zapieją i zniosą jajko w sam raz do kiełbasy, która wisi w kroczu babci Dodzi... Pozostali ludzie zwymiotują, przy oglądaniu tak odrażających zdjęć... herbatki? kawki? szpaczki?
Najnowsze komentarze (258)
Jenny
3 dni temu
Radosław ma na głowie bujne włosy, przeszczep mu się pięknie przyjął, a tymczasem babcia klosetDodzia, ta z paszkwili krajka, siada bez majtek z rozłożonymi, zwiędłymi udami na sedesie, a oświetleniowiec pięknej Małgoni (ten, który sikał w toalecie) oraz kamerzysta OBEJRZĄ i SFOTOGRAFUJĄ obnażone poddańczo krocze podstarzałej Dodzi. Pokażą z bliska flupy wypływające z jej rozdziawnicy, zwisające treszle i bobrrry, zakrzepłe strąki i dzyndzle - to co „Dositorba” MUSI lubić, a co Radzio odepchnął z niesmakiem. Emeryci obserwójoncy z litości insta „Dosiakłyn” zapieją i zniosą jajko w sam raz do kiełbasy, która wisi w kroczu babci Dodzi... Pozostali ludzie zwymiotują, przy oglądaniu tak odrażających zdjęć... herbatki? kawki? szpaczki?
Radek M.
3 dni temu
Doduńka zwana Dunią, to stary facet 70 lat i nic tego nie zmieni. Kocham Małgonię i nic tego nie zmieni.
Doda się boi
3 dni temu
Czytałem dzisiaj artykuł naszego nieodżałowanego Kubuni Wojewódzkiego na temat Dodzi... ale Dochę opluł i poniżył, wręcz sponiewierał! Nasz nieodżałowany Kubunio Wojewódzki o Dodzi: 'Mamy przykład Doroty Robaczewskiej, jak się z niej zdejmie buty za 15 tys., skórę za 12 tys., zabierze jej komórkę za 6 tys., t-shirt to zostaje jakaś bezbronna panna z Tczewa z dużymi kompleksami i trądzikiem.' Te ceny to chyba z kosmosu wziął. Kolejne cytaty Kubuni o Dodzi są niecenzuralne, a szkoda. Ciekawe, co jeszcze Kubunia ujawni, żeby ją zniszczyć... a tfu!
Gosia
3 dni temu
UWIELBIAM bezsilne piszczenie twoje bankrutko Dobroto Robaczerstwa Ustępień i twojego dositorby! NIE ISTNIEJECIE już w mediach, więc nie istniejecie w ogóle. Zajmij się nareszcie swoją akromegalią, która robi z ciebie wraka. Daj spokój przerobiona na szaro 'kobieto' z lansowaniem się gdziekolwiek. Jesteście ODSTRZELENI, tak trudno zrozumieć?
do biedaka
3 dni temu
WSZYSCY CI KTORZY ROZENKOWĄ HEJTUJĄ ROBIA Z SIEBIE BLAZNOW , A ONA MA Z NICH BEKĘ BO NA NICH KOSI SZMAL
obieżyKraj
3 dni temu
Wspaniała Małgorzata Rozenek Majdan ma z wyglądu najwyżej 28 lat... ja tam głębiej nie wnikam, wystarczy mi jej ekscytujące piękno zewnętrzne, bo to jest kluczowy weryfikant (słowo klucz) przydatności do klikalnej obecności w mediach tej fascynującej kobiety. Od kiedy Małgorzata związała się z Radkiem jej notowania zdecydowanie wzrosły, a wiek zmalał - 28 lat to właśnie to optimum, które gwarantuje jej sukces zataczający coraz szersze kręgi i koszenie zboża, trywialnie zwanego forsą. Co w zamian? Gdyby była z takim Piotrem Picią Pokraczko, to wiodłaby spokojne, względnie dostatnie życie bez większych uniesień, z dala od namolnych paparuchów brudnymi paluchami obrabiających zdjęcia z jej szlachetnie piękną postacią, żeby potem płaciła im za ustawki z gwarancją czystych rąk przy cykaniu. Byłaby też z dala od lepkich łap tzw. Dodzi, rozpaczliwie macających klawiaturę w czasie wypłakiwania swoich frustracji powodowanych zazdrością o piękną żonę tzw. Radzia. Z redaktorkiem Pokraczko miałaby teraz Małgorzata bez żadnego wysiłku te swoje 43 lata i pieska o niepapieskim imieniu (imię Franczeska dla psa by nie przeszło, bo to wg Pici byłaby profanacja), miałaby też posadę garsonkowej Ally McBeal w kancelarii prawnej, klientów bez liku, za to lajków dużo mniej lub wcale... i co z tego wynika ponurego? Po prostu ta niepoprawna prawniczka zwyczajnie zanudziłaby się przy tym poprawnym, niezbyt sprawnym (kogo to?), za to szarym Pici tyci tyci - chłopku glancuś picuś roztropku codziennie przy niej u stóp z bukiecikiem konwalii i minibatonikiem 'Merci, że jesteś tu'. A Majdan i jego bagaż doświadczeń jest jaki jest (spuszczę na to zasłonę milczenia), za to jako Małgorzaty mąż ma wybitnie szeroki gest i wielkiego węża na pewno nie w kieszeni, co Małgonia jaką znamy uwielbia i nie zamieniłaby go nawet na Krajowego big milka swojego menago w polewie śmietanowej bez kinderniespodzianki (przyjaźń ponad wszystko, daleko czy blisko). No cóż, barwne jest życie Lady Rozenek - królowej róż, matki dzidziusia Majdana, która wyrwała ze Szczecina największego tulipana. A tak bez okazji, bo celebra ją nudzi, żeby białej rękawiczki sobie nie pobrudzić, Małgonia gardząc Gminnym dziadkiem Kubusiem z malusieńkim wacusiem w kroku, ową ciepłą kluskę nadziewaną pulpą z obornika wyrzuciła ze swojej komórki do kubła wojewódzkiego śmietnika.
Śmiech z Dody
3 dni temu
Kupka ....pupka........co jeszcze ....wstyd jest wam robaczewskie dositorby już dobrze znany.... wszyscy mają dzieci, wy nie ... żyją normalnie ..........a u was bankructwo i poruta ........ dubajskie obnażenie waszej biedy. Kuba odsłonił to zdejmując spodnie od garnituru zapinane z tyłu na rzepy i zaczepy od ciężarowego kubła i tę sprzedaż wszystkiego zapił oranżadą Helka w opałach.....nawet dzieci nie ma.........a potem płacz , że mówi o was i pisze co chce, dositorby rabczesiowe nawet wyborowa was wyśmiała i wasze dubajskie wtopy w kau ......żałosne! Kuba nawet to rozwodnione ma od was, tak twarz tracicie ze wstydu. A Majdanowie znowu górą!
Ćmiech
3 dni temu
Babciu Dodziu, spłonęłaś jak ćma, która nabrała się na światło świeczki w oku demona. W blasku księżyca Pysiulek jest czuły, ujmująco delikatny, gdy przesuwa opuszkami palców po gładkiej skórze brzucha swojej pięknej żony Małgosi, dumnie leżącej w królewskim łożu. Wiesz, jak wygląda jego berło, chociaż nigdy nie pozwolił ci go nawet dotknąć. Małgorzata też to wie. Małgorzata wie jednak o wiele więcej od ciebie, w proszek ćmy zmienionej, bo osiągnęła najwyższy stopień wtajemniczenia dzięki swojemu Mistrzowi i swoim wybitnym umiejętnościom w tej dziedzinie. Wie, że jego berło, które potrafi dać rozkosz o jakiej zwykłej śmiertelniczce nawet się nie śniło, jest jej atrybutem władzy. Władzy nad tobą. Z triumfalnym uśmiechem poleruje je, kiedy tylko ma na to ochotę i z satysfakcją patrzy z góry na okazałe dzieło swych rąk, gdyż rosną jej wymagania, którym tylko Radek umie sprostać, bo jego pyszny nektar w zupełności zaspokaja jej pragnienie ogromnej miłości własnej. A po skończonej uczcie zaczyna się śmiać... Pyszna Małgorzata z biednej, zalęknionej Dorotki bezbronnej w krainie wiecznych ossss.
bEDTFrDf
Weronika
3 dni temu
Widziałam niedawno Dodę Robaczerstwą i jej utrzymanka. Jezuu ale oni są brzydcy. Nie mówię tego złośliwie tylko dla jajec. Ciekawe co im się stało, biedakom?! Za to Małgonia i jej kochający ją mąż pięknie razem wyglądają.
Małgorzata
3 dni temu
Jeden kolo, taki Czesiek, mieszkał sobie jak dziad w lesie i to nie są żadne kpiny, obchodził raz urodziny. Zapierał się w żywe uszy, siedząc z duszą na ramieniu lub też z ramieniem na duszy, na bank z palcem na ciemieniu, że był w takim położeniu, że miał kiedyś z pewną Dodą śmieszną fotkę na zbliżeniu. Dodzia to mamut obsceny, przebrzmiały jak jej sziciory, Czesiek słyszał jej błaganie, gdy wychodził ze swej nory, brzmiała jak klekot traktora - Daj mi siana, jestem zmora! Jak street focia, to przy drodze, najlepiej cyknięta z rana, łyknął z gwinta, wzrok wyostrzył i już stoi przed nim Dodzia całkiem goła - rozebrana! Gra ofiarnie męską nogą, ręka jej ciężko omdlewa, drugą drapie się w pachwiny, Czesiek ciągle z nudów ziewa... cała reszta z niej polewa.
Terry
3 dni temu
zawsze jak patrzę na bujne obecnie włosy Radzia to przypomina mi się jak nie chciał łysiejącej plackowato Dodzie dać kasy na przeszczep i kazał jej sobie zrobić tanie cycki na Pamelę Anderson, a potem i tak ją zdradzał codziennie. Sfinansował jej te cycki jak ubogiej krewnej, za jaką ją uważał. a teraz opływa w luksusy przy Małgoni, a jej piersi pełne mleka.
Elena
3 dni temu
Radek mówił, że jak zdradzał biedną chorą Dodzię, to prosił Małgosię o miłość całe dwa dni, był wytrwały i tak namiętny, że Małgosia dała mu szansę na chwilę, która się przedłużyła, bo zaimponował jej rozmiar aligatora Radka i to jak czule pieścił jej rozkoszne piersi i rozkoszny brzuszek.
Kino komedia
3 dni temu
Niedawno RozMawiałem z Radzionkiem o jego extłoczni zwanej dalej Doduhną. Gdy oboje budzili się z pomroczności jasnej, Radzionek zakładał jej na nieogoloną twarz torbę z Carrefoura i okulary hutnicze, żeby nie straszyła poranną brzydotą, zamiast peruki wciskał jej na łysą głowę czapę z futra siwej małpy, resztę Doduhny rozbierał do golasa i trwał kwadrans w pełnym obrzydzenia stuporze na widok jej figury klocowatej zbliżonej do tetrapoda z krótkimi kończynami krocznymi, w tym kończynami tylnymi na beczce prostowanymi, kikuta po wyrwanym z macierzą palcu stopy, kończyn przednich z bickami jak u emerytowanego ciężarowca, serdelowatymi paluchami, kręgosłupa z przepuklinami, pleców z tatuażami rodem z salonu ,,Dziary od Janusza na przepustce'', płaskodupia tylnego i sterczodupia przedniego z odgryzionym przez Radzionka sutkiem. Ale ja jednak będę się upierał, że Doduhna to dobry człowiek, a jej pożałowania godne zachowanie wynika z traumy pourazowej, gdy siłą usiłowano odkleić ją od framugi drzwi pokoju bez klamek i doprowadzić do stanu używalności.
windyk
3 dni temu
Wszyscy tu śmieszkują z wyliniałej Dody, ale utrata włosów to dla niej totalna załamka. Znowu traci włosy, tym razem po covidzie i to garściami - to jest tragedia dla niej, a nawet koszmar - wyć jej się chce i jeszcze ten rozwód, bieda, bankructwo i wszędzie bany.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDTFrDY
bEDTFrDZ
bEDTFrEa
bEDTFrEb
bEDTFrEc
bEDTFrDH