Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
|
aktualizacja

Rafał Collins mówi o POWAŻNYCH PROBLEMACH Tomasza Komendy. "Niedługo dowiecie się, dlaczego potrzebuje spokoju"

165
Podziel się:

Na imprezie Fundacji Braci Collins miał pojawić się Tomasz Komenda, który wcześniej otrzymał od biznesmenów nieocenioną pomoc. W związku z absencją niesłusznie oskarżonego mężczyzny, Rafał Collins przerwał milczenie na jego temat.

Rafał Collins mówi o POWAŻNYCH PROBLEMACH Tomasza Komendy. "Niedługo dowiecie się, dlaczego potrzebuje spokoju"
Bracia Collins przerywają milczenie ws. Tomasza Komendy (AKPA)

W ostatnich miesiącach w mediach znów często pojawia się nazwisko Tomasza Komendy. Wszystko przez prywatne rozterki mężczyzny, który ponad dwie dekady temu został niesłusznie skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Komenda opuścił więzienie dopiero w 2018 roku, próbując jednocześnie ułożyć sobie życie na nowo. Ostatnie publikacje na temat 46-latka dotyczą głównie zaskakujących wypowiedzi jego bliskich.

Poza matką i bratem Tomasza Komendy, ochoczo w mediach wypowiada się także jego była narzeczona Anna Walter. Kobieta zarzuciła 46-latkowi, że nie płaci alimentów na ich syna i obrzuciła go wieloma nieprzychylnymi komentarzami. W jednym z artykułów dotyczących Komedy i Walter wspomniano o Grzegorzu i Rafale Collins, którzy jako jedni z pierwszych wyciągnęli rękę do niesłusznie skazanego mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tomasz Komenda dostał od Rafała Collinsa kilka ofert pracy. "Wybrał najtrudniejszą"

Bracia Collins przed laty pomogli Tomaszowi Komendzie. Dziś starają się nie udzielać komentarzy na jego temat

Bracia Collins, tuż po uwolnieniu Tomasza Komendy, zaoferowali mu pomoc, proponując m.in. podjęcie pracy w ich fundacji, aż do czasu otrzymania odszkodowania od państwa. W obliczu ostatnich kontrowersji, znani biznesmeni postanowili nie komentować medialnych doniesień na temat 46-latka. Pierwszy wyjątek zrobili, gdy we wspomnianym wcześniej artykule "Polityki" zarzucono im, że wykorzystali Komendę do promocji firmy. Grzegorz i Rafał zapowiedzieli wtedy złożenie pozwu przeciwko wydawcy tygodnika, oskarżając go o naruszenie ich dóbr osobistych.

Rafał Collins mówi o "poważnych problemach" Tomasza Komendy

Drugi odstępstwo od nieudzielania komentarzy nastąpiło podczas imprezy Fundacji Braci Collins, na którą Tomasz Komenda został zaproszony. Po tym, jak mężczyzny zabrakło wśród gości eventu, dziennikarka "Faktu" postanowiła zapytać biznesmenów, co obecnie dzieje się z 46-latkiem. Rafał Collins nie chciał rozwodzić się na temat natury problemów Tomasza, lecz zaalarmował o ich istnieniu. Dodał też, że zarówno Komenda, jak i jego była partnerka wciąż mogą liczyć na wsparcie.

My konsekwentnie odmawiamy komentarza w tej sprawie. Mogę powiedzieć tylko tyle, że rozmawiałem z Tomkiem przedwczoraj. On ma teraz naprawdę poważne problemy na głowie. (...) Tomek potrzebuje teraz spokoju i obawiam się, że niedługo dowiecie się, dlaczego. Dajmy teraz temu człowiekowi spokój - zaapelował Rafał Collins.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(165)
ola
2 tyg. temu
jeśli ma naprawdę problemy zdrowotne to mu współczuje, aczkolwiek mam nieprzyjemność mieszkać w jego sąsiedztwie i skłonność do alkoholu, używek i imprez to u niego codzienność
Alix
2 tyg. temu
Pewnie chodzi o chorobę.
Mark
2 tyg. temu
Pewnie jest bardzo poważnie chory ..
Neel
2 tyg. temu
No ciekawe. Dla mnie to on się stacza
Karl
2 tyg. temu
Kim są ci bracia i skąd się wzięli? Słyszę o nich tylko w kontekście Komendy, a niby wcześniej byli znani. Sorry telewizji nie oglądam (z wyboru).
Najnowsze komentarze (165)
Witos
2 tyg. temu
Bycie kimś z taką gotówkę nie dla każdego może mieć sens, ludzie oceniają bo muszą pracować na swoje utrzymanie, on jak dostał odszkodowanie, nie musi. Tylko silna wiara i zdrowy lek przed Bogiem mógł by go uratować. Bez tego po co mu się starać?
kieliszek
2 tyg. temu
Niech każdy żyje po swojemu a innym g..o do tego ! Mimo wszystko współczuję p.Tomaszowi ale mamona robi swoje.Na zdrowie !
;iuytryuiop[
2 tyg. temu
ludzie beda hejtowac ze bracia sie lansuja ale czy ktos oprocz nich zaproponowal mu prace nie
johnny777
2 tyg. temu
Sodowka czyt.mamona uderzyla do banki..
Marina
2 tyg. temu
Człowiek jest kowalem swego losu. Spotkała go niesprawiedliwość. Niestety nie skorzystał z drugiej szansy w życiu, nie zawalczył, po prostu wybrał klasykę. Kuć swój los to wyjść poza strefę komfortu, dla niego strefą komfortu jest życie jakie poznał w więzieniu i on nadal w nim tkwi, w tej mentalności. Nie widzę dla niego szans na odnalezienie się w rzeczywistości.
Jakub
2 tyg. temu
Czemu nie wynajął psychoterapeutów, psychologów, miał za co. Poskladaliby go pomalutku w sensowną całość, a tak to...slabo to widzę. Jeśli jeszcze do tego odwrócił się od rodziny, matki, syna... smutek. Szkoda go.
Iza
2 tyg. temu
Tysiące ojców płaci potężne alimenty, to nie jest ani proste ani przyjemne dawać pieniądze swojej byłej i umiem to zrozumieć. Inni jakoś muszą - a ten MILIONER myśli, że nie musi, bo jest biedny i wiecznie poszkodowany. Jakos nie jest mi go już żal.
Tak
2 tyg. temu
Na dziecko nie płaci od ponad roku i będzie miał sprawę. Na imprezki ma, a na dziecko nie.
Aaaaa
2 tyg. temu
Dajcie już spokój temu chłopakowi. Powinien mieć czas na dojście do siebie po takich przejściach, ale telewizja i wszyscy święci musieli zarobić na jego przeżyciach.
!!?
2 tyg. temu
Jak jest chory to alkohol i narkotyki z pewnością mu nie pomagają. Może się uzależnił, stał się alkoholikiem albo narkomanem, bo to trwa przynajmniej z rok jak zostawił synka i poszedł w tango.
???
2 tyg. temu
Przecież ktoś z jego sąsiadów napisał tutaj, że on non stop baluje. Strumienie alkoholu, panienki, jakieś typy jako jego nowi przyjaciele, oczywiście on wszystko stawia. Może i narkotyki, pewnie tak. To jak jest chory, to nie leczy się przecież. Może te problemy to wyczerpująca się kasa, może rozpożyczał tym kumplom, wiadomo, że wcześniej sporo już wydał: matce dał milion, kupował jakieś apartamenty za ileś milionów, obrońca też spory procent wziął. Kto wie.
Wawa
2 tyg. temu
Nic nie zwalnia z odpowiedzialności za dziecko.Nic
W rodzinie
2 tyg. temu
Bracie Tomaszu, nie słuchaj rad falszywych braci. Pozbądź sie źródła zła, złego fatum które Cie toczyło. Odetnij sie od przekeństwa złotego cielca - przekaz jak najszybciej wszystkie pieniądze na zbozne dzieło Ojca Tadeusza i uwolnij sie od złego. Żyj skromnie, w ubóstwie, z modlitwą. Żyj wiarą a Najwyższy Cie uzdrowi i wrócisz na tory życia w wierze. Pozbądź sie przekletych pieniedzy które sa źródłem wszelkiego zla wokól Ciebie. Zrób to szybko aby uratowac swą duszę. nr rachunku znajdziesz w necie i na stronie Radia Maryja.
Mercury
2 tyg. temu
Tylko w takim kraju jak polandia z mechanikow samochodowych mozna zrobic celebrytow bo juz nie ma z kogo. Moze by sie znalazl jakis Polak co sprzata np u Roda Stewarda albo obslugiwal stolik gdzie siedzieli Rolling Stones.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie