Trwa ładowanie...
Kubuś
Kubuś
|
aktualizacja

Rafał Grabias uderza w Caroline Derpienski. Mówi o ich spotkaniach. "Nie chcę mieć nic wspólnego z tą damą"

Rafał Grabias, który swoją popularność zyskał za sprawą programu "Królowe Życia", pojawił się w poniedziałek na premierze filmu "Dziewczyna Influencera". W rozmowie z Pudelkiem Grabias przyznał, że jest w "obozie" Anety Glam i totalnie nie kupuje działań Caroline Derpienski. Celebryta nawet u fryzjera unika spotkań z "dolasową królową". Z jego ust padły naprawdę mocne słowa. Czekacie na odpowiedź 21-letniej milionerki?

KOMENTARZE
(77)
No to pojecha...
4 tyg. temu
Jak coś jest płytkie to jest płytkie i nie dorabiajmy żadnej filozofii 😂
Tuty
4 tyg. temu
Dobrze gada. Ona serio nie ma nic do zaoferowania oprócz udostępniania głupich wypowiedzi.
Bącur
4 tyg. temu
Rafał Grabias z Gabrielem Sewerynem tworzyli niepowtarzalną parę, obydwoje ładni i przystojni, mega sympatyczni, kulturalni i bezinteresowni. Obydwoje byli charakterystyczni, dwa kolorowe ptaki z niewielkiej mieściny. Mieli swój styl i coś znaczyli w przeciwieństwie do kiczowatej Derpieńskiej, która jest nijaka.
Taaak
4 tyg. temu
On jest fajny 😁
Ola
4 tyg. temu
Lubię go nawet
Najnowsze komentarze (77)
Maria
3 tyg. temu
Ty lepiej się nie wypowiadaj bo sam jesteś kafliktowy i roszczeniowy .kółek do potegi
Gość
3 tyg. temu
Czy to prawda, że "tygrysek" podpisał list intencyjny aby w ojska holenderskie i niemieckie mogły wjeżdżać do Polski? Jeśli to prawda to nie śpijmy!!
Ede
3 tyg. temu
Jakby znormalnial. Wczesniej byl wyjatkowo smieszny.
Obs
3 tyg. temu
Obserwuję Caroline, i jest świetna. Ja w ogóle przeglądając czasami profile infuencerek na insta sprawdzam na bazie tego, jak się zachowują, i co sobą reprezentują, by wyrobić sobie ideał kobiety taki 100%ntowy.
BrrBrr
3 tyg. temu
Zgrywa dyplomatycznego, bo myśli, że Dollarsowa mu odpowie. Nie łudź się patocelebo, za wysokie progi.
Kasia
3 tyg. temu
Tu nie ma o czym gadać, Rafał to inteligentny, mądry facet! Nie wiem po co się tu rozpisywać o jakiejś nic nie znaczącej pustosłowie,która dla szpanu kaleczy swój ojczysty język!
nick
3 tyg. temu
w Ameryce na takie jak ta Derpienska mówią nobody albo wannabe, po naszemu : nikt, marzycielka, mitomanka i tyle w temacie
koko
3 tyg. temu
Mamy przykład tego, czym są przebodźcowane osoby z przeszłością. Caroline wymiata.
Kika
3 tyg. temu
Hahah sam nie ma nic do zaoferowania . Jak wspomniał 20 lat temu też szokował , czyli " zapomniał wół jak cielęciem był " . Co on sam osiągnął ? Udział w jakimś tam programie .Brak słów .
hmm
3 tyg. temu
Niektóre osoby już tak mają zrytą b@nie przez tego typu programy, że nie widzą tego, że sami się powoli stają takimi samymi p@tusami. Dollarsowa jest tylko jedna, i nic i nikt tego nie zmieni.
Ewelina
4 tyg. temu
Dolarsowa jest jedyna. A kochających inaczej mnóstwo wiec musicie go popierać bo jesteście tacy sami Hejterzy z tego samego grona bananowego
Teri
4 tyg. temu
Bardzo dobrze mówi, lubię Rafała.
q&a
4 tyg. temu
Kto chce się identyfikować z programami typu ,,Królowie życia"? Nikt poważny raczej, bo rozsądny człowiek nawet tego nie ogląda.
Ewelina
4 tyg. temu
Co on osiągnął najwyżej wywiad dla pudełka i to naciagany
...
Następna strona