Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac. Ivy
|

Rafał Trzaskowski chwali się spotkaniem z Igą Świątek i listem gratulacyjnym... Z BŁĘDEM! (FOTO)

352
Podziel się

"Iga nieraz zwracała uwagę dziennikarzom, żeby właściwie wymawiali jej nazwisko, a tu taki kwiatek" - grzmią internauci. Wyszło niezręcznie?

Rafał Trzaskowski chwali się spotkaniem z Igą Świątek i listem gratulacyjnym... Z BŁĘDEM! (FOTO)
Rafał Trzaskowski spotkał się z Igą Świątek (Getty Images, East News)
bDyZDlmJ

Od soboty w Polsce panuje "świątkomania", po tym jak Iga Świątek jako pierwsza Polka w historii wygrała turniej Wielkiego Szlema. 19-letnia mistrzyni wywołała histerię radości wśród rodaków i stała się niemal bohaterką narodową.

Odkąd w poniedziałek wieczorem mistrzyni wróciła do kraju, jest rozchwytywana przez media i ważne osobistości, które marzą o tym, aby uścisnąć jej rękę. W środę tego zaszczytu dostąpił prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Zdjęciem z tenisistką pochwalił się w mediach społecznościowych.

bDyZDlmL

Dziś spotkałem się z Igą Świątek, naszą mistrzynią Roland Garros i z całym jej teamem. Każdy chyba marzy dziś o takim spotkaniu. Tak jak dziś każdy nagle stał się ekspertem od tenisa - stwierdził polityk. Dziękuję za determinację, klasę i dobrą energię w życiu, a na korcie technikę, siłę i opanowanie - iście mistrzowską mieszankę. Dziękuję za emocje podczas #FrenchOpen. Czekamy na więcej!

Zobacz także: Tenis. Michał Pol: "O Idze Świątek będą mówić w każdym zakątku świata. To globalny sukces"

Prezydent stolicy wręczył Idze list gratulacyjny. Był też okolicznościowy tort ozdobiony jadalną minirakietą do tenisa. Co ciekawe, w liście zamiast "Świątek", napisano "Światek", co wywołało burzę w komentarzach.

bDyZDlmR

"Bardzo przykre. Iga nie raz zwracała uwagę dziennikarzom, żeby właściwie wymawiali jej nazwisko, a tutaj taki kwiatek w liście gratulacyjnym prezydenta stolicy", "Niby taki "ę" "ą", a błąd w liście gratulacyjnym. Amatorszczyzna", "Ona ma na nazwisko Świątek!" - grzmią internauci.

Faktycznie wyszło niezręcznie?

bDyZDlmS
bDyZDlmT
bDyZDlnm
KOMENTARZE
(352)
Disaster
3 miesiące temu
Rafal ma swój swiatek w ratuszu.Jest to Jego światek.
gość
3 miesiące temu
Powiedział, że Iga sprawiła mu KUPĘ radości.
SUKCESY
3 miesiące temu
Bardzo rzadko brytyjskie media zajmują się osiągnięciami Polski i Polaków, a tak zdarzyło się, na dodatek dwa razy, w minionym tygodniu. Najpierw został odnotowany osobisty sukces prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego (najlepszego na tym stanowisku od czasów Zygmunta III Wazy), czyli 5 MILIONÓW metrów sześciennych nieczystości, które trafiły do Wisły i Bałtyku po sierpniowej awarii oczyszczalni ścieków Czajka. To światowy (!) rekord zanieczyszczenia rzeki ostatnich 20 lat. Teraz mówi się o Idze Świątek, której wygrana na French Open też jest przecież w części zasługą Trzaskowskiego, niedawno wykrzykującego w warszawskiej dyskotece pamiętne słowa „To jest moje miasto!”. Skoro miasto jest jego, a Świątek mieszka w Raszynie (na obrzeżach Warszawy) to oznacza, że Iga też należy do niego, a jej sukces jest między innymi wynikiem tego, że prezydentem stolicy jest pan Rafał. Czekamy na dalsze osiągnięcia pana Rafała...
bDyZDlnn
Śmiech
3 miesiące temu
Ten pan na drugie imię ma chyba Wtopa !! Chciał być fajny a wyszło jak zawsze - szkoda gadać !
olka
3 miesiące temu
Obnażył całą prawdę o sobie - Trzaskowski zawsze coś "spartaczy" !!!. A z strach pomyśleć co by było gdyby wygrał wybory prezydenckie. Na szczęście tak się nie stało !!!
Najnowsze komentarze (352)
gosc
3 miesiące temu
Serio??? kurde sami poligloci tu bywają
ina
3 miesiące temu
trzaskowski wez to pod uwage ze masz pracowac
zenek
3 miesiące temu
spartaczył list gratulacyjny, a o mały włos mógłby spartaczyc cała nasza piękna Polskę
dno
3 miesiące temu
Nieudolność tego faceta w najmniejszych sprawach jest żenująca.
Gość
3 miesiące temu
Pudelku ! Wstyd i hańba ! Kradniesz rzetelne , sprawiedliwe komentarze !
Gratulator
3 miesiące temu
Jeden dziękował za ,,obiat" , drugi był cały w ,,bulu"a trzeci gratulował ,, Światkowi " ... Nic ująć , nic dodać !
Igor
3 miesiące temu
A wy nie zorientowaliście się , ze to adres internetowy? To wasza zasługa te rzady
Rebeka
3 miesiące temu
Ci ludzie są nienormalni, albo po prostu ci,którzy pisali te komentarze nie wiedza co to adres internetowy,czy , jak to możliwe??!!
bDyZDlnf
Urszulka
3 miesiące temu
Co to znaczy młodość..19 lat to siła, energia.... Gratuluję
bulu mi zadał
3 miesiące temu
Co się dzieje z tą platwormą. Jeden pisze bul , drugi przekręca nazawska . ???
kolo
3 miesiące temu
mamy dość !!!
BŁĄD
3 miesiące temu
Gdyby w liście gratulacyjnym (raczej dziękczynnym!) urzędnik Czajki-Czaskowskiego umieścił nazwisko SoroSZ zamiast Soros, albo MerCKel, nie Merkel, to „Mojemiasto” Rafał natychmiast wyłapałby tę pomyłkę, bo – po prostu, w odróżnieniu – przeczytałby podsuniętą mu kartkę. Urzędnik winny błędu wyleciałby natychmiast z roboty w warszawskim Ratuszu... nno, chyba, że urzędnik jest z jego otoczenia, nadal w spuściźnie po nieodżałowanej Hannie G-W., jego partyjnej i osobistej przyjaciółce.
ciekawski
3 miesiące temu
Człowiek POrażka więc czego innego się PO nim spodziewać?
Gość
3 miesiące temu
W języku polskim każdy ogonek się liczy, bez wyjątku.
...
Następna strona
bDyZDlnH