Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Rafał Ziemkiewicz KPI z choroby Jerzego Stuhra: "Niech to będzie PRZESTROGĄ dla tych, co jak Tomasz Lis dali się PODNIECIĆ tym TVN-om"

469
Podziel się:

W swoim programie "W tyle wizji" dziennikarz zasugerował, że 73-letni artysta zasłużył sobie na swój los przez swoje "antypisowskie poglądy". Poniesie konsekwencje swoich obrzydliwych słów?

Rafał Ziemkiewicz KPI z choroby Jerzego Stuhra: "Niech to będzie PRZESTROGĄ dla tych, co jak Tomasz Lis dali się PODNIECIĆ tym TVN-om"
Rafał Ziemkiewicz szydzi z Jerzego Stuhra (ONS)

Niepokojące doniesienia o pogarszającym się stanie zdrowia Jerzego Stuhra zaczęły pojawiać się w mediach już w 2011 roku. Wtedy też jeden z najpopularniejszych polskich aktorów musiał stoczyć walkę z nowotworem przełyku, którą szczęśliwie udało mu się zwyciężyć. Pięć lat później wykładowca krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych trafił do szpitala z podejrzeniem zawału, co ostatecznie okazało się częstoskurczem wywołanym niedrożną tętnicą.

Niestety, na tym problemy zdrowotne gwiazdora się nie skończyły. Z niedzieli na poniedziałek legenda polskiego kina musiała po raz kolejny poddać się hospitalizacji. Jak poinformował przyjaciel Stuhra, Jerzy Radziwiłowicz, podał do wiadomości, że przyczyną złego stanu aktora jest udar mózgu. We wtorek w rozmowie z Radiem Zet tę informację potwierdził Maciej Stuhr i dodał, że jego ojciec "powoli wraca do siebie".

Zobacz także: Jerzy Stuhr o walce z chorobą

Choć informacja o stanie zdrowia aktora wywołała powszechne poruszenie, okazuje się, że nie wszyscy przejęli się jego losem. Ba, popularny dziennikarz Rafał Ziemkiewicz zasugerował, że przez swoje lewicowe poglądy polityczne Stuhr zasłużył sobie na los, który go spotkał (!). W poniedziałkowym programie TVP Info W tyle wizji współprowadzący kpił sobie z artysty i jego stanu zdrowia, czym ściągnął na siebie falę krytyki.

Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu - powiedział Rafał Ziemkiewicz, dodając, że "prawdopodobnie miało to związek z wynikiem wyborów".

Na koniec Ziemkiewicz odniósł się do podejrzenia udaru mózgu Jerzego Stuhra i przywołał Tomasza Lisa, który również, w 2019 roku przeszedł incydent mózgowo-naczyniowy.

Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om - stwierdził Ziemkiewicz.

Myślicie, że Ziemkiewicz powinien ponieść konsekwencje swoich obrzydliwych słów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(469)
Maja
4 lata temu
Nie życz drugiemu , ci tobie niemile .... karma wraca ...
Naginka
4 lata temu
Przeginka
Polak
4 lata temu
Pan Rafał jest wyjątkowo niesympatyczny i jadowicie złośliwy. Prawdziwa twarz pisu. Wstyd. I tu się mówi o wolności, tolerancji i miłości drugiego człowieka. Tu się mówi o religii o Bogu.. To ta połowa ludzi, której się nic nie przetłumaczy. 😥
mewa
4 lata temu
To właśnie ta PIS-owska " miłość do bliźniego".
Gosik
4 lata temu
Nie wierzę, że można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia.😔Panie Jerzy, życzę szybkiego powrotu do zdrowia✊.
Najnowsze komentarze (469)
robr
3 lata temu
dziennikarzem być nie każdy może!
mjkn
4 lata temu
a gdy stur wstydzil sie jezyka polskiego i tysiace innych przykladow to fajnie????
Aśka
4 lata temu
I to jest obraz prawdziwego Polaka-katolika, modli się pod figurą a diabła ma za skórą. Wstyd panie Rafale szydzić z choroby innych
danuta
4 lata temu
Tak, pan sthur oraz jego syn z nikim sie nie licza, zieja nienawiscia do innych wiec czego sie spodziewaja? wspolczucia? niech sami to przemysla jak oni sie zachowuja, jak traktuja drugiego czlowieka. Zadnej sympatii do nich nie mam, wrecz odwrotnie.
Vie De lamon
4 lata temu
Za bardzo angażują sie w walkę polityczna , i senior Stuhr i junior. A potem sie dziwią ze maja problemy zdrowotne, złość piękności szkodzi to do kobiet a złośliwość i zajadłość jaka okazują przeciwnej stronie do swoich poglądów i wykorzystując przywileje osoby ogólnie znanej , kończy sie w wielu przypadkach wsrod płci męskiej pobytami w szpitalu .....
Gość
4 lata temu
Pan ziemkiewicz nie ma nic ciekawego do powidzenia to skorzystał z nieszczęścia drugiego człowieka by "blysnąć intelektem" by się o nim mówiło/pisalo. Zenada
Twój nick
4 lata temu
Akurat nie powiedział nic w stylu, że "dobrze mu tak". Tylko zauważył że p Stuhr, jak i jego syn zresztą, jest zagorzałym zwolennikiem, jak nie wyznawcą wręcz PO. Gdy tylko usłyszałam, że Stuhr po wyborach wylądował w szpitalu z udarem, od razu sama pomyślałam znając jego polityczne zamiłowania, że pewnie mu ciśnienie skoczyło, bo Duda wygrał. I to faktycznie, jeśli miałoby być prawdą może być przestrogą, żeby się polityką tak nie emocjonować.
Olga
4 lata temu
Najgorsze jest dorabianie przewrotnej teorii do faktów. Słyszałam i niczego takiego nie usłyszałam co chcieliby chyba koniecznie usłyszeć inni, aby mieć po prostu następną pozywkę do swoich wywodów.
Xxr
4 lata temu
Panie Z. tych pana wymęczonych wypocin nie da się słuchać. Za co tvp panu płaci ? Tego fenomenu nie mogę pojąć !!!!! Kto tego wogóle słucha ????????
2 sort 666
4 lata temu
Ciekawe to podejście. Cieszę się, że połączeni z Kościołem mocno pujda do diabła zostawiając za sobą nędzę i puste kościoły. Wykształceni szlachetni i inteligentni. Swoją drogą, że nie obraża to niczyich uczuć religijnych. Kocham was bracia i siostry pisowcy to co robicie to jak kredyt w chwilowce. Wspaniałe gdy można patrzeć jak czolgacie się w kupie którą sami robicie. Polecam nowe szaty cesarza i mam nadzieję, że to dziecko już się urodziło. 😎
półtusk.oskar
4 lata temu
Jak kuba Bogu tak Bóg kubie ..
półtusk.oskar
4 lata temu
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
Polak
4 lata temu
Teraz taka retoryka będzie standardem. Naród tak wybrał.
Olo
4 lata temu
Jaka telewizja tacy dziennikarze.
...
Następna strona