Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala

308
Podziel się

Przyjaciel aktora podał do wiadomości, że przyczyną hospitalizacji 73-latka jest prawdopodobnie udar mózgu.

Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala
Jerzy Stuhr (ONS)
bDmOSDQR

W 2011 roku w mediach pojawiła się informacja, że Jerzy Stuhr zmaga się z chorobą, przez którą zmuszony był odłożyć na dalszy plan zobowiązania zawodowe i poddać się hospitalizacji. Choć rodzina długo nie chciała ujawnić, na co choruje, z czasem wyszło na jaw, że aktor walczy z rakiem przełyku. Ostatecznie gwiazdorowi udało się zwalczyć nowotwór, a wdzięczny Stuhr postanowiła wesprzeć innych chorujących na nowotwory oraz ich rodziny, zakładając fundację Unicorn.

Kilka lat później rodzina wykładowcy krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych po raz kolejny musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu. W 2016 roku Stuhr został przewieziony do szpitala z niepokojącymi objawami - aktor skarżył się na duszności i bóle w klatce piersiowej. Mimo że wszystko wskazywało na zawał, ostatecznie okazało się, że był to częstoskurcz wywołany niedrożną tętnicą.

bDmOSDQT
Zobacz także: Jerzy Stuhr o walce z chorobą

Niespełna rok temu Stuhr wraz z dziennikarzem Mariuszem Szczygłem zdecydowali się pozwać Skarb Państwa w związku z naruszeniem prawa do czystego powietrza. Ponoć w związku z panującym w Warszawie smogiem stan zdrowia 73-latka miał ulec znacznemu pogorszeniu.

Niestety, jak donosi Super Express, artysta właśnie po raz kolejny trafił do szpitala. Jego przyjaciel Jerzy Radziwiłowicz, podał do wiadomości, że przyczyną złego stanu aktora jest prawdopodobnie udar mózgu. Na razie nie wiadomo nic więcej o samopoczuciu Jerzego Stuhra.

bDmOSDQZ

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDmOSDRu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(308)
Anna
4 miesiące temu
Oby wyzdrowial szybko 😳😢
Kiler
4 miesiące temu
Wstawaj Ryba ojczyzna cię wzywa!
Mmm
4 miesiące temu
No nie, nie on. Czy ten 2020 może się skończyć?
bDmOSDRv
Anka
4 miesiące temu
Życzę powrotu do zdrowia!
VIVA
4 miesiące temu
To dlatego że AD wygrał wybory!!!
Najnowsze komentarze (308)
kryska
4 miesiące temu
życzymy panu Jerzemu dużo, dużo zdrowia
kryska
4 miesiące temu
życzymy panu Jerzemu dużo, dużo zdrowia
izydor
4 miesiące temu
Jad wyższość pogarda dla ludzi tak było . Niezapomniana wypowiedź że wyborcy PIS to potomkowie chłopów pańszczyźnianych. Tak nie mówi kulturalny człowiek syn przejął ironię to daje dom. Krakówek w najgorszym wydaniu.
Wyborca
4 miesiące temu
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Ja ma tylko 43 a może aż tyle lat ale po ogłoszeniu wyników wyborów też nie dużo brakowało żeby wylądować w szpitalu.Ja nie mam prezydenta
ewa
4 miesiące temu
Panie Stuhr!!-- wykończył pana stres, nienawiśc jaka pan żywił do ludzi, jadowitość, pretensjie do wszystkich i o wszystko !!!! I teraz przypłacił pan to choroba !!!! Czy było warto ??????
Xcv
4 miesiące temu
Ten rak krtani to nie od smogu a od palenia fajek. Takie są konsekwencje nałogowego palenia. Aktor dobry. Człowiek smieszny
bonia
4 miesiące temu
Dobry aktor ale zły, zajadły w nienawiści człowiek co wynikało z wielu wypowiedzi. Nie on jeden trafił jednak z udarem do szpitala, a o zwykłych Kowalskich na Pudlu się nie pisze.... Podział w społeczeństwie dotyczy jak widać nie tylko polityków ale i zwykłych ludzi, z których część uważa się za lepszych od pozostałych. Nienawiść i arogancja odbijają się niestety na zdrowiu każdego człowieka. Tego trafiło akurat po wygranej naszego prezydenta. Z wściekłości krew jasna go zalała hmmm.
yatta
4 miesiące temu
czasu nikt nie oszuka chociaż 73 lata w XXI wieku to nie jest jakoś super dużo
bDmOSDRn
amen
4 miesiące temu
trza już zejść ze sceny , i prosić o przebaczenie pana boga za wyrządzone słowem i czynem krzywdy ,zdrowia zucze i bóg z tobą przyjacielu
Gosia
4 miesiące temu
Nie lubię Stuhrów pokazali wiele okrucieństwa wobec śmierci tragicznej 96 osób
Gosc
4 miesiące temu
Dr Koperta pomoze
Mmm
4 miesiące temu
Kto się urodzlmusi i umrzeć. Taka kolej losu..
fanka
4 miesiące temu
Dużo siły i zdrowia.
Wrrrr
4 miesiące temu
Apopleksja go trafiła w wieczór wyborczy
...
Następna strona
bDmOSDRP