Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ramówka TVN. Powściągliwy Edward Miszczak o poszukiwaniach nowej pary prowadzących "Dzień Dobry TVN": "Trwa POLOWANIE"

117
Podziel się

Dyrektor programowy TVN zdradził, że wciąż ważą się losy tego, kogo widzowie stacji będą oglądać o porankach. "Dziś też mamy jeden z testów i już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk". Czekacie?

Ramówka TVN. Powściągliwy Edward Miszczak o poszukiwaniach nowej pary prowadzących "Dzień Dobry TVN": "Trwa POLOWANIE"
Edward Miszczak o nowej parze prowadzących "DDTVN" (East News)
bDIyFmiJ

Pandemia koronawirusa bardzo gwałtownie uderzyła w przemysł rozrywkowy. Z powodu panoszącego się po kraju patogenu większość realizowanych programów została zawieszona do odwołania, dlatego cała branża patrzy z nadzieją w kierunku jesiennych ramówek największych stacji. W środę swoją ofertą pochwaliła się telewizja TVN.

Ważnym tematem, który od kilku tygodni rozgrzewa media branżowe, są oczywiście zmiany personalne w Dzień Dobry TVN. Potrzeba wymiany prowadzących wynika z odejścia Piotra Kraśki i Kingi Rusin, którzy zrezygnowali z posady w śniadaniówce. Dziennikarz odszedł z redakcji DDTVN w połowie lipca, jego ekranowa partnerka ogłosiła swoją decyzję kilka dni temu.

bDIyFmiL
Zobacz także: Edward Miszczak: "Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały na miarę swoich dwóch miliardów"

Od czasu odejścia Kraśki i Rusin ruszyła giełda potencjalnych nazwisk ich następców. Okazuje się jednak, że stacja nie jest jeszcze gotowa na ogłoszenie, kto jesienią przywita widzów. Sytuację skomentował Edward Miszczak podczas prezentacji jesiennej ramówki telewizji TVN.

bDIyFmiR

Jest teraz polowanie na nową parę, bo wiadomo już, że szukamy kogoś nowego. Testy trwają, dziś też mamy jeden z testów i już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do Dzień Dobry TVN - powiedział Miszczak.

W pewnym momencie, mówiąc o poszukiwaniu prowadzących, dyrektor programowy stacji wskazał nawet na parę prowadzących, Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego. Nie można więc wykluczyć, że także oni są brani pod uwagę.

Za kogo trzymacie kciuki?

bDIyFmiS
bDIyFmjm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
matka Marta
6 miesięcy temu
Przemo I Martyna!
Lidka
6 miesięcy temu
Dziennikarstwo istnieje jako kierunek studiów, teraz każdy podkreślam każdy może być dziennikarzem!
Gosc
6 miesięcy temu
Zobaczycie jeszcze Szulim i Miszczak
bDIyFmjn
wwo
6 miesięcy temu
Po co takiej AWS prowadzenie śniadaniowki?? Ani to rozwijające, ani prestiżowe, ani nie sprzyja autopromocji bo jej targetem raczej nie są gospodynie domowe i emeryci. W życiu nie chciałabym takiej roboty! Wstawać o 4 rano, gadać z idiotami o maseczkach, stylizacjach, dietach i udomowionych małpkach znad grillowanych kiełbas... serio? Na jej miejscu miałabym wywalone, śniadaniówki to synonim tandety i "dziennikarstwa" najniższych lotów a Miszczakowi się pewnie wydaje, że to super-propozycja :)))
Mia
6 miesięcy temu
Wolałabym kogoś mniej znanego, może wtedy mówiłby trochę mniej o sobie. A tu kółko wzajemnej adoracji, wszyscy państwo się znają prywatnie, z jednej piaskownicy i tylko opowieści o sobie i własne poglądy prezentują, w ogóle nie słuchają gości.
ABC
6 miesięcy temu
Tylko nie Szulim albo Rozenek. Nowych twarzy PLEASE
mirra
6 miesięcy temu
Polecam Małgonię i Radka skoro nie chcą inwestować w świeżą krew i nowe twarze.
Callme
6 miesięcy temu
Ja ja ja! Podam nr telefonu.
widzka
6 miesięcy temu
tu zmiana dziennikarzy nic nie da. ten program jest cieniutki.
Kikan
6 miesięcy temu
Wojciechowska i Kossakowski.
Gość
6 miesięcy temu
Przede wszystkim trzeba zacząć od siebie od osoby która nie umie zatrudnić nowych ludzi ludzi po studiach i bez znajomości ! To może trzeba wymienić Miszczaka ! Koniec . Kropka . 🌚
Biggi
6 miesięcy temu
Stawiam na P.Agnieszke Wozniak Starak.Wtedy bede ogladac sniadaniöwke.
Judyta
6 miesięcy temu
Miszczaka należy wymienić na nowszy model, powieje wtedy wiosną i postępem.
bDIyFmjf
Gosc
6 miesięcy temu
Zrobić casting na 2 nowe pary, zmienić Chajzera z Gosią i Krupińska. Gdyby zabrakło nowych to ostatecznie ujdzie H.Lis, M. Rozenek, Doda wniosłaby coś nowego i jest uszczypliwie zabawna, Wiśniewski. Albo ktoś starszy, ale ciekawy, zadbany, zrobione mlodki już mi wychodzą bokiem.
...
Następna strona
bDIyFmjH