Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Refleksyjna Maffashion deklaruje: "Nie mam traumy związanej ze związkami, mam szczęście do facetów"

108
Podziel się

Julka ze Złotowa opowiedziała Magdzie Mołek, że na początku swojej infuencerskiej kariery udawała grzybiarkę. Nie zabrakło też szpilki wbitej... Marinie.

Refleksyjna Maffashion deklaruje: "Nie mam traumy związanej ze związkami, mam szczęście do facetów"
Maffashion i Magda Mołek (Materiały prasowe, materiały prasowe)
bDeVmwLF

Maffashion aka Julia ze Złotowa była gościem Magdy Mołek w najnowszym odcinku programu W roli głównej. Dziennikarka próbowała wyciągnąć od blogerki jakieś rewelacje na temat jej życia, ale ta zachowywała się raczej powściągliwie i nie była zbyt skłonna do wynurzeń. Mimo wszystko spisaliśmy kilka ciekawszych wątków z rozmowy. Maff zdradziła na przykład, że na samym początku influencerskiej kariery, gdy pracowała jeszcze w agencji reklamowej w Złotowie, wstydziła się tego, że robi zdjęcia na bloga.

Wtedy było tak, że ja to ukrywałam, pamiętam, że ja przed pracą, miałam na godzinę 8 i o godzinie 7 wychodziłam. Taką promenadą szłam, żeby ładne było tło i kombinowałam. Próbowałam ustawić aparacik taki mały, żeby zrobić sobie jakieś zdjęcie. Jak ktoś przechodził to udawałam, że gdzieś tam się rozglądam, szukam grzybów… - wyznała Kuczyńska.

bDeVmwLH


Celebrytka przeszła sporą drogę, od kiedy udawała zakłopotaną grzybiarkę. Dziś na kontraktach reklamowych i lokowaniu produktów na Instagramie zarabia krocie. O to też zahaczyła Mołek…

Zatrudniam około 15 osób, mam firmę... Mam nawet dwie firmy - wyznała Maff. Ja od prawie dwóch lat robię mieszkanie, kupiłam mieszkanie… 120 metrów - dodała, podkreślając jednak, że nie uważa swojego życia za „luksusowe”.


Julka przyznała, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim, ale nie chciała się dłużej nad tym rozwodzić. Wspominała za to swoje poprzednie związki.

Nigdy nikt mnie nie zranił, nie mam jakiejś traumy związanej ze związkami. Ja jestem długodystansowcem, mój pierwszy związek 4,5 roku trwał, kolejny 2,5 roku, teraz prawie 5 lat. Z wszystkimi dziś jestem w fajnych relacjach, więc chyba mam szczęście do facetów.

bDeVmwLN


Maff została też zapytana o to, czy zależy jej na Polsce. W tym kontekście prowadząca przypomniała słynny wywiad z Mariną (udzielony reporterowi Pudelka), w którym piosenkarka stwierdziła, że nie zmierza głosować w wyborach.

Marina: "Nie będę głosować! Nie angazuję się w politykę"

Każdy ma gdzieś tam swoje wyczucie, swoje przekonania. A mówiąc o wyczuciu, mam na myśli, że są pewne rzeczy, które warto powiedzieć w mediach, a są inne - próbowała wybrnąć dyplomatycznie Kuczyńska. Mogą wpłynąć na innych ludzi w taki sposób, że na przykład tutaj, nie reklamowały postawy obywatelskiej dobrej. I jakby nad tym Marina się wtedy nie zastanowiła… - dodała blogerka.

bDeVmwLO

Myślicie, że Marina będzie zadowolona z komentarza Maffashion?

bDeVmwMi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
TakiStopHejt
7 miesięcy temu
"aka Julia ze Złotowa"... W redakcji zapewne same warszawiaki z dziada pradziada. Drwiny z miejsca pochodzenia szerzą zazwyczaj osoby niedojrzałe mentalnie, nieświadome tego, jak wielu wybitnych lekarzy itd. itd. itd. pochodzi nawet z bardzo małych wsi (przykład - wybitny kardiolog z moich rodzinnych stron). Ale luz. Kiedyś powinniście z tego wyrosnąć :) Szkoda tylko, że mimo takiego podejścia macie poczucie, że jesteście zawodowymi dziennikarzami.
Jaroki
7 miesięcy temu
Ładnie się Mołek starzeje. Z klasą.
Sii
7 miesięcy temu
Gucci przenosi swój dom mody do Złotowa. Potwerdzony news.
bDeVmwMj
Ona
7 miesięcy temu
A co to za fota? I czemu taka? Cos z Magdą nie tak?? Nie mozna było normalnej wstawić?
bellissima
7 miesięcy temu
Pieniądze na pewno ma i jest rozpoznawalna ale po co majstruje przy twarzy to nie wiem.Była ładna i taka naturalna a teraz kolejny klon plastyka porażka.
Najnowsze komentarze (108)
gosc
7 miesięcy temu
rzeczywistosc vs insta, ale ona swoje foty przerabia,zaburzona
Glup i pudel
7 miesięcy temu
Złotów to miasto pudel!!! Nie wiesz to się dokształć
dsvdsv
7 miesięcy temu
Mołek umęczona matka-polka
ewa
7 miesięcy temu
na pierwszym zdjeciu mołek coś lekko zmeczona
HTP
7 miesięcy temu
kolejne lewackie qui pro quo które nie jest Polakiem tylko człowiekiem a przynależność państwowa i patriotyzm to słowa nie występujące na ustach tego czegoś
Nieobiektywna
7 miesięcy temu
Szkoda tylko, że szanowny/a Baby wrzucił na początek bardzo brzydkie zdjęcie Magdy Mołek...
Gość
7 miesięcy temu
Serio? Dla ciebie "długodystansowość" to 2.5 roku związku? Kobieto, nie jesteś już nastolatką. W twoim wieku 5 lat, to młody związek. Jak będziesz z sebixem 50 lat, go nazwij siebie "długodystansowcem".
Jjjjjjj
7 miesięcy temu
Niestety, ale Julia nie sprawia wrażenia mądrej osoby. Ma nawet problem z wysłowieniem się
bDeVmwMb
Lalka
7 miesięcy temu
Julka, zacznij lepiej czytać książki. Może nauczysz się mówić po polsku.
Przykre
7 miesięcy temu
Świetnie, że jest przedsiębiorcza, ale ona nie potrafi zdania poprawnie sklecić !!!!!
Bankrut
7 miesięcy temu
Rany boskie.. ta dziewczyna nie potrafi sklecić poprawnie zdania
Ambhjj
7 miesięcy temu
Jaka Miećka🙈😂😂😂
997
7 miesięcy temu
Hejtowcy nie ubliżajcie kobietom bo władza czuwa.
Fabian
7 miesięcy temu
Usta zdobione nos zrobiony cycki zrobione i waginoplastyka zrobiona
...
Następna strona
bDeVmwMD