Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Refleksyjna Maffashion deklaruje: "Nie mam traumy związanej ze związkami, mam szczęście do facetów"

108
Podziel się:

Julka ze Złotowa opowiedziała Magdzie Mołek, że na początku swojej infuencerskiej kariery udawała grzybiarkę. Nie zabrakło też szpilki wbitej... Marinie.

Refleksyjna Maffashion deklaruje: "Nie mam traumy związanej ze związkami, mam szczęście do facetów"
Maffashion i Magda Mołek (Materiały prasowe, materiały prasowe)
bEEfGnvp

Maffashion aka Julia ze Złotowa była gościem Magdy Mołek w najnowszym odcinku programu W roli głównej. Dziennikarka próbowała wyciągnąć od blogerki jakieś rewelacje na temat jej życia, ale ta zachowywała się raczej powściągliwie i nie była zbyt skłonna do wynurzeń. Mimo wszystko spisaliśmy kilka ciekawszych wątków z rozmowy. Maff zdradziła na przykład, że na samym początku influencerskiej kariery, gdy pracowała jeszcze w agencji reklamowej w Złotowie, wstydziła się tego, że robi zdjęcia na bloga.

Wtedy było tak, że ja to ukrywałam, pamiętam, że ja przed pracą, miałam na godzinę 8 i o godzinie 7 wychodziłam. Taką promenadą szłam, żeby ładne było tło i kombinowałam. Próbowałam ustawić aparacik taki mały, żeby zrobić sobie jakieś zdjęcie. Jak ktoś przechodził to udawałam, że gdzieś tam się rozglądam, szukam grzybów… - wyznała Kuczyńska.

bEEfGnvr


Celebrytka przeszła sporą drogę, od kiedy udawała zakłopotaną grzybiarkę. Dziś na kontraktach reklamowych i lokowaniu produktów na Instagramie zarabia krocie. O to też zahaczyła Mołek…

Zatrudniam około 15 osób, mam firmę... Mam nawet dwie firmy - wyznała Maff. Ja od prawie dwóch lat robię mieszkanie, kupiłam mieszkanie… 120 metrów - dodała, podkreślając jednak, że nie uważa swojego życia za „luksusowe”.


Julka przyznała, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim, ale nie chciała się dłużej nad tym rozwodzić. Wspominała za to swoje poprzednie związki.

Nigdy nikt mnie nie zranił, nie mam jakiejś traumy związanej ze związkami. Ja jestem długodystansowcem, mój pierwszy związek 4,5 roku trwał, kolejny 2,5 roku, teraz prawie 5 lat. Z wszystkimi dziś jestem w fajnych relacjach, więc chyba mam szczęście do facetów.

bEEfGnvx


Maff została też zapytana o to, czy zależy jej na Polsce. W tym kontekście prowadząca przypomniała słynny wywiad z Mariną (udzielony reporterowi Pudelka), w którym piosenkarka stwierdziła, że nie zmierza głosować w wyborach.

Zobacz także: <h2>Marina: "Nie będę głosować! Nie angazuję się w politykę"</h2>

Każdy ma gdzieś tam swoje wyczucie, swoje przekonania. A mówiąc o wyczuciu, mam na myśli, że są pewne rzeczy, które warto powiedzieć w mediach, a są inne - próbowała wybrnąć dyplomatycznie Kuczyńska. Mogą wpłynąć na innych ludzi w taki sposób, że na przykład tutaj, nie reklamowały postawy obywatelskiej dobrej. I jakby nad tym Marina się wtedy nie zastanowiła… - dodała blogerka.

bEEfGnvy

Myślicie, że Marina będzie zadowolona z komentarza Maffashion?

bEEfGnvS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
TakiStopHejt
2 lata temu
"aka Julia ze Złotowa"... W redakcji zapewne same warszawiaki z dziada pradziada. Drwiny z miejsca pochodzenia szerzą zazwyczaj osoby niedojrzałe mentalnie, nieświadome tego, jak wielu wybitnych lekarzy itd. itd. itd. pochodzi nawet z bardzo małych wsi (przykład - wybitny kardiolog z moich rodzinnych stron). Ale luz. Kiedyś powinniście z tego wyrosnąć :) Szkoda tylko, że mimo takiego podejścia macie poczucie, że jesteście zawodowymi dziennikarzami.
Jaroki
2 lata temu
Ładnie się Mołek starzeje. Z klasą.
Sii
2 lata temu
Gucci przenosi swój dom mody do Złotowa. Potwerdzony news.
bEEfGnvT
Ona
2 lata temu
A co to za fota? I czemu taka? Cos z Magdą nie tak?? Nie mozna było normalnej wstawić?
bellissima
2 lata temu
Pieniądze na pewno ma i jest rozpoznawalna ale po co majstruje przy twarzy to nie wiem.Była ładna i taka naturalna a teraz kolejny klon plastyka porażka.
Najnowsze komentarze (108)
gosc
rok temu
rzeczywistosc vs insta, ale ona swoje foty przerabia,zaburzona
Glup i pudel
rok temu
Złotów to miasto pudel!!! Nie wiesz to się dokształć
dsvdsv
2 lata temu
Mołek umęczona matka-polka
ewa
2 lata temu
na pierwszym zdjeciu mołek coś lekko zmeczona
HTP
2 lata temu
kolejne lewackie qui pro quo które nie jest Polakiem tylko człowiekiem a przynależność państwowa i patriotyzm to słowa nie występujące na ustach tego czegoś
Nieobiektywna
2 lata temu
Szkoda tylko, że szanowny/a Baby wrzucił na początek bardzo brzydkie zdjęcie Magdy Mołek...
Gość
2 lata temu
Serio? Dla ciebie "długodystansowość" to 2.5 roku związku? Kobieto, nie jesteś już nastolatką. W twoim wieku 5 lat, to młody związek. Jak będziesz z sebixem 50 lat, go nazwij siebie "długodystansowcem".
Jjjjjjj
2 lata temu
Niestety, ale Julia nie sprawia wrażenia mądrej osoby. Ma nawet problem z wysłowieniem się
bEEfGnvL
Lalka
2 lata temu
Julka, zacznij lepiej czytać książki. Może nauczysz się mówić po polsku.
Przykre
2 lata temu
Świetnie, że jest przedsiębiorcza, ale ona nie potrafi zdania poprawnie sklecić !!!!!
Bankrut
2 lata temu
Rany boskie.. ta dziewczyna nie potrafi sklecić poprawnie zdania
Ambhjj
2 lata temu
Jaka Miećka🙈😂😂😂
997
2 lata temu
Hejtowcy nie ubliżajcie kobietom bo władza czuwa.
Fabian
2 lata temu
Usta zdobione nos zrobiony cycki zrobione i waginoplastyka zrobiona
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEfGnwE
bEEfGnwF
bEEfGnwG
bEEfGnwH
bEEfGnwI
bEEfGnwn