Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Renata Kaczoruk twierdzi, że "nie miała pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki", gdy go poznała: "Wychowałam się BEZ TELEWIZORA"

222
Podziel się:

"Zanim poznałam Kubę byłam w LA. Było tylko radio katolickie, które słuchałam aktywnie i wiernie" - wyznała Renata Kaczoruk. Wierzycie w to?

Renata Kaczoruk twierdzi, że "nie miała pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki", gdy go poznała: "Wychowałam się BEZ TELEWIZORA"
Renata Kaczoruk opowiada o początkach związku z Kubą Wojewódzkim (AKPA)
bETqwLxN

Choć dziś mało kto pamięta o Renacie Kaczoruk, modelka swego czasu mogła poszczycić się sporą popularnością. Niemałą zasługę miał w tym niewątpliwie Kuba Wojewódzki, który umożliwił ówczesnej ukochanej wstęp na salony. Niestety, udział w pierwszej edycji Azja Express pogrzebał szanse Renulki na błyskotliwą karierę w show biznesie, a gdy jej związek z Wojewódzkim dobiegł końca, wrocławianka ukradkiem wycofała się z show biznesu.

Do niedawna wydawało się, że KubaRenata pozostają w przyjaznych stosunkach, o czym zresztą modelka zapewniała tuz po zakończeniu trwającego 5 lat związku z "królem TVN-u".

Wydaje mi się, że to jest fajna rzecz, kiedy bliscy sobie ludzie pozostają w bardzo dobrych, przyjacielskich relacjach. W moim życiu tak to było i jest, że relacja wynikała z przyjaźni i kończyła się właśnie przyjaźnią - przyznała w rozmowie z Party.

bETqwLxP

W zeszłym roku okazało się jednak, że byłych partnerów poróżniły poglądy. Aspirująca celebrytka przypuściła nawet publiczny atak na Wojewódzkiego, wytykając mu seksizm. To ciekawe, że nie zauważała tego przez te wszystkie lata - Kuba to wszak naczelny seksista show biznesu.

Zobacz także: Renulka odlatuje: "Chciałam być projektantem, naukowcem i pilotem"

Teraz Kaczoruk raz jeszcze zapragnęła o sobie przypomnieć, tym razem również "posiłkując się" osobą eksukochanego. W rozmowie z Jastrząb Post 34-latka wróciła pamięcią do początków medialnego związku z jednym z najpopularniejszych rodzimych celebrytów. Ku powszechnemu zdziwieniu, Renata zarzeka się, że wtedy "nie miała pojęcia, kim jest Wojewódzki". Przyczyną jej "niewiedzy" miał być... brak telewizora.

bETqwLxV

Ja nigdy nie mówiłam o tym publicznie. Zanim poznałam Kubę byłam w LA. Wychowałam się w domu, w którym nie było ani telewizora, ani radia. Było tylko radio katolickie, które słuchałam aktywnie i wiernie. Nie było gazet. W moim domu nie było w ogóle tych treści. Telewizor widziałam u babci i nie miałam pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki. Wiedziałam tylko i wyłącznie tyle, że był w jakimś programie Idol którego ja nigdy nie widziałam.

Okazuje się, że - wbrew pozorom - Kaczoruk niezbyt dobrze odnajdywała się, gdy oczy całej Polski były na nią skierowane.

To było kompletnie przypadkowe poznanie. Najpierw długa relacja przyjacielska. Pojawił się moment, w którym zaczęto nas postrzegać jako parę. Zanim my zostaliśmy parą to już to gdzieś wyciekło. Właściwie ja zupełnie w tym nie uczestniczyłam. Na początku naraziłam się mediom, że gdy ktoś do mnie dzwonił, to mówiłam, że nie rozmawiam o prywatnych sprawach, bo wiedziałam, że to nie dotyczy mnie.

Wiedziałam, że to było zainteresowanie wokół Kuby. Nie szukałam atencji, nie wiedziałam, z czym ona się je. Nie próbowałam nawet reagować na nią. Pojawiły się artykuły, które były kompletnie z d*py. Do mnie docierały przez znajomych jakieś treści, ale oni raczej nie są zagłębieni w media i nie podchodzili do tego z ekscytacją.

bETqwLxW

Kaczoruk przywołała też moment, w którym najbardziej doskwierała jej sława.

Dopiero zaczęłam się z tym mierzyć naprawdę, kiedy zaczęło mi to przeszkadzać w mojej pracy. Pracowałam wtedy z europosłem Michałem Bonim, latałam do Europarlamentu do Brukseli i założyłam Girls in Tech. Zauważyłam potrzebę wspierania kobiet w tym obszarze w Polsce. Pojawiłam się z tym w "Dzień Dobry TVN", "Onet rano". Takich mediach.

Wypowiadanie się w nich zostało odczytane jako przyjęcie do mojego świata osobistego, prywatnego. Ja sobie z tym średnio radziłam i nie wiedziałam, jak reagować. Nie byłam w stanie już pracować z takimi poważnymi osobami, jak minister Boni bo po prostu się tego wstydziłam.

Wierzycie, że Renata "nie miała pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki", gdy go poznała?

bETqwLxX
bETqwLxY
bETqwLyq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(222)
Breaking news
10 miesięcy temu
To tak samo jak Sarcia Mannei, która nie miała pojęcia, kto to Artur Boruc oraz Marinka Nieszczęsna. Normalka w świecie celebryckim 😃😃😃😃
Ala
10 miesięcy temu
Ona była jakimś amiszem w tej Ameryce??
znawca
10 miesięcy temu
Nie wiem ile była w tym LA, ale na instagramie robi takie błędy kiedy pisze po angielsku, że absolutnie nie ma opcji, że wychowała się gdzie indziej niż w Polsce.
bETqwLyr
aga
10 miesięcy temu
Oj tam, oj tam. A taka Zając "PKP" nie wiedziała w Warsie kim jest Pazura. To jest nagminne. Teraz widzicie do czego prowadzi nieoglądanie telewizji. ;)
Who knows
10 miesięcy temu
Żebrowska tez nie wiedziaka kim jest Żebrowski 🤣🤣🤣 wychodzi na to ze wiedza tyle co zjedza
Najnowsze komentarze (222)
axel
3 miesiące temu
Jak łatwo się ześwinić...wystarczy "pracować" z takimi typami jak Bonifrater, czy Powiatowy... nic dziwnego, że gdy się połapała kto jest kim to teraz się wstydzi!
zapytam
10 miesięcy temu
nie wiedziałem że produkowano radioodbiorniki tylko katolickie lub tylko świeckie . Czyż by było kilka modeli odbierających każdy tylko jedną falę.
Była , niedos...
10 miesięcy temu
panna młoda z biedy, miłości i ze wszystkiego zbudowała sobie ognisko domowe mieszkanie plus na plaży
taka
10 miesięcy temu
Januszkowa rodzina bida bez 500+, ateistka słuchająca katolickiego radia z mieszkaniem plus zaprojektowanym przez siebie
nauka szkodzi
10 miesięcy temu
w niewiedzy i miłości ze wszystkiego budowała ognisko domowe - projekt mieszkania w Internecie mieszkanie plus
no tak
10 miesięcy temu
pewnie też nie wie że poznała chrisa
oj dolo moja ...
10 miesięcy temu
biegała na castingi bo chciała zostać aktorką , ale o niczym nie wiedziała i nikogo nie znała
trzymajcie mn...
10 miesięcy temu
wystarczy przejrzeć chronologicznie jej dorobek zawodowy , lata studiów te magisterium i związek z puchatym to się kupy nie trzyma . Takiej hipokryzji dawno nie słyszałem
bETqwLyj
Radarek
10 miesięcy temu
hehehehe
rrrrr
10 miesięcy temu
znow o niej ,,,a juz bylo milo i cicho ....piekna kobieta to fakt
Xed
10 miesięcy temu
Nie musiała widzieć kim jest, ale widziała czym podjechał ;P
ma dzieci
10 miesięcy temu
Moja znajoma poszła kiedyś (dawno temu) do łóżka z jakimś tam, nieznanym facetem i po kilku tygodniach okazało się że jest z nim w ciąży. Nie oglądała telewizji i nie wiedziała absolutnie kto zacz. Po latach, już jako matka zdrowych bliźniaków, poznała tego faceta oglądając program w TV. I co? Jednak prezes Kaczyński ma dzieci...
XXL
10 miesięcy temu
Nieee no! Wojewódzki jeszcze gra hetero? Jeszcze ktoś to łyka?
Edek
10 miesięcy temu
nowa dziewczyna Adaś lat 15
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETqwLzc
bETqwLzd
bETqwLze
bETqwLzf
bETqwLzg
bETqwLyL