Trwa ładowanie...
Przejdź na
Primavera
Primavera
|
aktualizacja

Riad Haidar nie żyje. Poseł i lekarz zmarł w wieku 71 lat

103
Podziel się:

25 maja media obiegła smutna wiadomość. W wieku 71 odszedł poseł Koalicji Obywatelskiej, ceniony lekarz, a prywatnie ojciec Kamila oraz Emila Haidarów, Riad Haidar.

Riad Haidar nie żyje. Poseł i lekarz zmarł w wieku 71 lat
Riad Haidar (East News)

25 maja z samego rana media zostały poinformowane o śmierci cenionego lekarza, znanego polityka oraz teścia Zosi Ślotały. Riad Haidar zmarł w wieku 71 lat. Od dłuższego czasu ciężko chorował.

Szanowni Państwo, z wielką przykrością i żalem informujemy, że dziś rano po długiej walce z chorobą odszedł doktor Riad Haidar, poseł na Sejm RP. Wszelkie inne informacje zostaną podane w odrębnym komunikacie - czytamy na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

Riad Haidar - ceniony lekarz i polityk

Riad Haidar znany był szerszej publiczności jako doświadczony lekarz, bardzo oddany swoim pacjentom. Zrobił specjalizację z neonatologii i pediatrii, był ordynatorem na Oddziale Neonatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, a poza tym skupiał się na karierze politycznej. Przez 19 lat należał do SLD, zasiadał w Sejmiku Województwa Lubelskiego, a w ostatnich wyborach parlamentarnych wystartował z listy Koalicji Obywatelskiej, otrzymując mandat poselski.

Prywatnie był ojcem Kamila oraz Emila Haidarów. Pierwszy z panów związany jest od lat z Zosią Ślotałą. Gdy w 2020 roku Riad Haidar został zwolniony po 30 latach z posady Dyrektora szpitala w Białej Podlaskiej, celebrytka w bardzo ciepłych słowach wypowiadała się o nim, podkreślając, że całe życie poświęcił, by pomagać ludziom.

Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
Gość
12 miesięcy temu
Wielka strata. Wybitny lekarz, uratował tyle maleńkich dzieciątek, wiele skrajnych wcześniaków na granicy przeżywalności. Bardzo przykra wiadomość
Annn
12 miesięcy temu
Żal.. Wybitny specjalista.
Nela
12 miesięcy temu
Bardzo smutna wiadomość. Uratował życie wielu wcześniaków. Bardzo dobry lekarz i człowiek.
maggie
12 miesięcy temu
Bardzo mądry człowiek, wybitny lekarz. Spoczywaj w pokoju …
gGG
12 miesięcy temu
TAKI DOBRY CZŁOWIEK.
Najnowsze komentarze (103)
Anna86
12 miesięcy temu
Wspaniały lekarz i człowiek <3 Niech spocznie w pokoju (*)
...
12 miesięcy temu
Najbardziej mi szkoda Tekieliego jednak.
Yhji
12 miesięcy temu
Dobry lekarz
Matka
12 miesięcy temu
Doda będzie w pierwszym.rzedzie
Marchewka
12 miesięcy temu
A SYN WYLĄDOWAŁ NA ZDJĘCIACH Z DODĄ MOCNO WYEKSPONOWANY.
Medyczka
12 miesięcy temu
Pudel śmieje się z kariery pani Janoszek, a nie sprawdzi że doktor Haidar był ORDYNATOREM a nie dyrektorem bialskiego szpitala...
🌤️🌤️🌤️🌤️�...
12 miesięcy temu
Poznałałam tego ciepłego, cudownego Człowieka,smutno mi..
Basia
12 miesięcy temu
Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Żal....
Nela
12 miesięcy temu
Neonatologia w Białej jest fantastycznie wyposażona. Widziałam tam za szybą trojaczki wielkości dłoni. Pan Haidar był kochanym człowiekiem i zrobił w tej mieścinie świetną robotę. Wielka strata.
:(:(:(:(
12 miesięcy temu
Szkoda i Tiny i Dr Raidara. Jednak Tine bardziej cenilam i bardziej mna wstrzasnela. Z Panem Raidarem nigdy w zyciu nie mialam okazji spotkac. Wiec nie wiem jaki to typ czlowieka, jaki jest... byl. Z tego co czytam co piszecie to specjalista przez wielkie s. Szkoda.
EMILIA
12 miesięcy temu
Zapomniałeś dodać Pudel ,że również niedoszły teść DODY ELEKTRODY , najlepsza była walka w sądzie o pierścionek zaręczynowy ,który chyba wyrzuciła . Słyszę , że doktor był dobrym ,szkoda
Gosc
12 miesięcy temu
Wspanialy dobry czlowiek wielki lekarz niech spoczywa w spokoju
Uuu
12 miesięcy temu
Byly tesc Dody.
Ggg
12 miesięcy temu
Wspaniały, mądry i dobry człowiek.
...
Następna strona