Trwa ładowanie...
Przejdź na
Primavera
|
aktualizacja

Riad Haidar nie żyje. Poseł i lekarz zmarł w wieku 71 lat

104
Podziel się:

25 maja media obiegła smutna wiadomość. W wieku 71 odszedł poseł Koalicji Obywatelskiej, ceniony lekarz, a prywatnie ojciec Kamila oraz Emila Haidarów, Riad Haidar.

Riad Haidar nie żyje. Poseł i lekarz zmarł w wieku 71 lat
Riad Haidar (East News)

25 maja z samego rana media zostały poinformowane o śmierci cenionego lekarza, znanego polityka oraz teścia Zosi Ślotały. Riad Haidar zmarł w wieku 71 lat. Od dłuższego czasu ciężko chorował.

Szanowni Państwo, z wielką przykrością i żalem informujemy, że dziś rano po długiej walce z chorobą odszedł doktor Riad Haidar, poseł na Sejm RP. Wszelkie inne informacje zostaną podane w odrębnym komunikacie - czytamy na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

Riad Haidar - ceniony lekarz i polityk

Riad Haidar znany był szerszej publiczności jako doświadczony lekarz, bardzo oddany swoim pacjentom. Zrobił specjalizację z neonatologii i pediatrii, był ordynatorem na Oddziale Neonatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, a poza tym skupiał się na karierze politycznej. Przez 19 lat należał do SLD, zasiadał w Sejmiku Województwa Lubelskiego, a w ostatnich wyborach parlamentarnych wystartował z listy Koalicji Obywatelskiej, otrzymując mandat poselski.

Prywatnie był ojcem Kamila oraz Emila Haidarów. Pierwszy z panów związany jest od lat z Zosią Ślotałą. Gdy w 2020 roku Riad Haidar został zwolniony po 30 latach z posady Dyrektora szpitala w Białej Podlaskiej, celebrytka w bardzo ciepłych słowach wypowiadała się o nim, podkreślając, że całe życie poświęcił, by pomagać ludziom.

Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
Gość
6 dni temu
Wielka strata. Wybitny lekarz, uratował tyle maleńkich dzieciątek, wiele skrajnych wcześniaków na granicy przeżywalności. Bardzo przykra wiadomość
Annn
6 dni temu
Żal.. Wybitny specjalista.
Nela
6 dni temu
Bardzo smutna wiadomość. Uratował życie wielu wcześniaków. Bardzo dobry lekarz i człowiek.
maggie
6 dni temu
Bardzo mądry człowiek, wybitny lekarz. Spoczywaj w pokoju …
gGG
6 dni temu
TAKI DOBRY CZŁOWIEK.
Najnowsze komentarze (104)
Anna86
5 dni temu
Wspaniały lekarz i człowiek <3 Niech spocznie w pokoju (*)
ence pence
5 dni temu
może by jeszcze pożył.... ale 2 lata temu przyjął eliksir czym się chwalił wstawiając zdj na swój profil. Może by się tak nie rozchorował i pożył do 90 tki. Spójrzcie nekrologi na uniwersytecie im adama mickiewicza w poznaniu. masa zgonow wsród kadry duzo młodych. ( przeciez musieli brac eliksir na samym początku plandemi)
...
5 dni temu
Najbardziej mi szkoda Tekieliego jednak.
Yhji
6 dni temu
Dobry lekarz
Matka
6 dni temu
Doda będzie w pierwszym.rzedzie
Marchewka
6 dni temu
A SYN WYLĄDOWAŁ NA ZDJĘCIACH Z DODĄ MOCNO WYEKSPONOWANY.
Medyczka
6 dni temu
Pudel śmieje się z kariery pani Janoszek, a nie sprawdzi że doktor Haidar był ORDYNATOREM a nie dyrektorem bialskiego szpitala...
🌤️🌤️🌤️🌤️�...
6 dni temu
Poznałałam tego ciepłego, cudownego Człowieka,smutno mi..
Basia
6 dni temu
Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Żal....
Nela
6 dni temu
Neonatologia w Białej jest fantastycznie wyposażona. Widziałam tam za szybą trojaczki wielkości dłoni. Pan Haidar był kochanym człowiekiem i zrobił w tej mieścinie świetną robotę. Wielka strata.
:(:(:(:(
6 dni temu
Szkoda i Tiny i Dr Raidara. Jednak Tine bardziej cenilam i bardziej mna wstrzasnela. Z Panem Raidarem nigdy w zyciu nie mialam okazji spotkac. Wiec nie wiem jaki to typ czlowieka, jaki jest... byl. Z tego co czytam co piszecie to specjalista przez wielkie s. Szkoda.
EMILIA
6 dni temu
Zapomniałeś dodać Pudel ,że również niedoszły teść DODY ELEKTRODY , najlepsza była walka w sądzie o pierścionek zaręczynowy ,który chyba wyrzuciła . Słyszę , że doktor był dobrym ,szkoda
Gosc
6 dni temu
Wspanialy dobry czlowiek wielki lekarz niech spoczywa w spokoju
Uuu
6 dni temu
Byly tesc Dody.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie